Jkb PDPiU

3.4K posts

Jkb PDPiU banner
Jkb PDPiU

Jkb PDPiU

@M4szi

A simple rolas from Poland. Dogs.

Katılım Mart 2014
354 Takip Edilen54 Takipçiler
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@Jactroll Ała, prawda boli. I to strasznie bo wręcz tak trochę wychodzi z tego jakby zwykły gracz co nie wintraduje był frajerem.
Polski
0
0
0
389
Jakub Skurzyński
Jakub Skurzyński@Jactroll·
To zapodam temat: Wintraderzy w ERL robią to co najmądrzejsze dla graczy dzisiaj, w skrócie: Esport lolowy umarł, nie ma pieniędzy i ich nie będzie. 99% graczy nie wejdzie do Lec, pozostale 0.8% wyleci po sezonie bez powrotu, a 0.2% może okazać się materiałem na dłuższą karierę . Nawet jak wejdziesz do Lec to nie zarobisz na mieszkanie na lepszy start w życie, bo zarobki tam są bardzo kiepskie dzisiaj. Chyba że pograsz kilka lat (co się nie wydarzy, sory). Wintrader nie obudzi się z ręka w nocniku za x lat nie umiejąc niczego więcej poza graniem w dorosłym życiu, bo swoje zarobił na sprzedawaniu meczy, a z kariery na pewno by tego nie zrobił. Riot w żaden sposób tego nie ściga, nie weryfikuje, konsekwencje sa żadne, chuj wie czemu, może trudno udowodnić. Z resztą, kurwa, są ludzie którzy aktywnie grają albo posiadają drużyny na własność i obstawiają mecze swoich ekip (co jest surowo zabronione przez Riot ale tylko w teorii). Tl:dr Wintraderzy w sumie robicie dobra robotę, bo nikt was nie złapie, swoje zarobicie i nie ma lepszej drogi na zarobienie kasy w esporcie. Kariery i tak nie zrobicie.
dejf@DejfDawid

ZBIERAM TEMATY DO dejfGADA #11 na @gadaja_ Pytania, opinie, tejki itp itd zostawiajcie tutaj 👇

Polski
24
6
317
55.4K
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@JaskierBB Szczerze zazdroszczę, że przeżyjesz to pierwszy raz.
Polski
1
0
2
97
Kamil Rojek
Kamil Rojek@JaskierBB·
Nigdy moi mili Państwo nie grałem w Gothica, co jest podobno niedopuszczalne jako 🇵🇱 Nie wiem nic, poza tym, że jest jakiś obóz stary i nowy... Start circa 13:40-45 Jeśli uda się odpalić klasyczną wersję to gramy w klasyczną, a jeśli nie pyknie to w remake 👀😼
Kamil Rojek tweet media
Polski
4
0
36
2.2K
Mateusz Gieryga
Mateusz Gieryga@gieryga·
Mateckiemu odpowiedzieć nie mogę bo mnie zablokował 🤷‍♂️ Ale - odnośnie nieruchomości, odziedziczyłem je w spadku - po tacie. I jeśli chce mnie Pan zapytać, wolałbym mieć dzisiaj tatę, niż stracić go w wieku 18 lat i mieć to, co zarobił za swojego życia.
Mateusz Gieryga tweet media
Polski
120
304
1.8K
87K
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@AdeptUwo Co miałem nie przeżyć, po prostu więcej nie słuchałem.
Polski
0
0
1
48
Dr Randka -
Dr Randka -@AdeptUwo·
Czy ona jest topka? ten krótki film wyzwolił masę komentarzy - kobiet i meżczyzn. A Ty co myślisz?
Polski
56
2
184
30.8K
cumi
cumi@sambellcumi·
Whoever design this deserves an award!👏
English
1.1K
2.5K
38.1K
10.1M
Konrad Wernicki
Konrad Wernicki@Konrad_Wernicki·
Leszek Miller podający dalej wpis rosyjskiego konta "Spetznaz 007" narzekający na dostawy polskiej broni na Ukrainę. Co za przypadek.
Konrad Wernicki tweet media
Polski
32
30
329
8.3K
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@PROSIACZEK19477 @glosiciele Odklejony jesteś i pierdolisz. To, że ktoś jest mitomanem i pierdołą to nie znaczy, że można mu specjalnie życie niszczyć.
Polski
0
0
1
9
PROSIACZEK
PROSIACZEK@PROSIACZEK19477·
@glosiciele i takie ludzie jak Jkb PDPiU istnieją i mają prawa wyborcze, jak on sam na siebie sprowadza te plagi xD
Polski
1
0
0
408
Głosiciele Prawdy S.A.
Nowa lektura szkolna. Wejdzie w obowiązkowy spis lektur w klasach maturalnych.
Głosiciele Prawdy S.A. tweet media
Polski
6
3
260
11.9K
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@glosiciele I takie memy to ja szanuję a nie pierdolenie żeby pierdolić i życie niszczyć.
Polski
0
0
5
570
HARPOON
HARPOON@Harpoonlol·
POLSKA POLACY JEDZIEMY PO ZŁOTO!!!! Będziecie z nas dumni obiecuję
HARPOON tweet media
Team Poland Esports@TeamPOL_Esports

Poznajcie Reprezentację Polski w League of Legends na Esports Nations Cup 🇵🇱 Główny skład Top: Sebastian @tracynlol Wojtoń Jungle: Kacper @Inspiredlol Słoma Mid: Mateusz @czajekklol Czajka Bot: Franiszek @Harpoonlol Gryszkiewicz Support: Alan @Busio Cwalina 🇵🇱 Rezerwowi: Sub-Jungle: Marcin @JankosLoL Jankowski Sub-Support: Adrian @Trymbilol Trybus

Polski
16
5
762
14.9K
Adam "T_bone" Kusiak
Adam "T_bone" Kusiak@TboneWargames·
Cudowne Battle Brothers dostało dziś dużą aktualizację 1.5.2.2. Do gry trafiły nowe bronie: Pollaxe, Estoc i Miecz Kata, a także nowi przeciwnicy - Brigand Marauders i Man-at-Arms. Chyba czas wrócić.
Adam "T_bone" Kusiak tweet mediaAdam "T_bone" Kusiak tweet mediaAdam "T_bone" Kusiak tweet media
Polski
7
0
43
4.4K
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
Pijany kierowca (ponad 2 promile alkoholu) wjechał z dużą prędkością w tył innego auta, którym podróżował mężczyzna z dzieckiem. Po zderzeniu sprawca i jego pasażer próbowali uciec pieszo, jednak zostali natychmiast ujęci dzięki interwencji policjanta po służbie oraz osób postronnych. Nikomu nic poważnego się nie stało. Szybko wyszło na jaw, że 27-letni sprawca nie posiadał uprawnień do kierowania, a w jego samochodzie zabezpieczono znaczne ilości narkotyków – blisko 200 gramów mefedronu i tabletki MDMA. Mężczyzna usłyszał zarzuty jazdy po pijanemu, spowodowania kolizji oraz posiadania narkotyków, po czym decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Gorzów Wielkopolski
Polski
97
111
1.7K
152.1K
Gadają o Esporcie
Gadają o Esporcie@gadaja_·
Bohater, którego potrzebowaliśmy, ale na którego nie zasługiwaliśmy - @Silv4nn 👏 Już myślałem, że znowu będę musiał ogłaszać tego Piotrusia, ileż można... Chłopaki pogadają pewnie o wszystkim, byle nie o lidze, więc zapraszamy o 9:00 na AUDYCJĘ 🫡
Gadają o Esporcie tweet media
Polski
9
1
106
3.3K
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@JaskierBB Może i jesteśmy chujowi na tle Europy ale chociaż nicki mamy śmieszniejsze ; )
Polski
0
0
55
1.9K
Kamil Rojek
Kamil Rojek@JaskierBB·
typowe kwali do polskiej ligi i nicki w nich:
Kamil Rojek tweet media
Polski
13
10
706
24.9K
Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴‍☠️
- Tata mi powiedział, że się boi o życie. Jest bardzo źle, podali mu kroplówki. Blanka Bąkiewicz Odbiorcy republiki to kupują, chorzy ludzie, chora telewizja!!
Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴‍☠️ tweet media
Polski
647
373
3.1K
169.9K
Jkb PDPiU
Jkb PDPiU@M4szi·
@fe4ther41 Czy Xayoo może obecnie zagrać w RL? (piszę i tu żebyś nie zapomniał zapytać)
Polski
0
0
0
31