Sabitlenmiş Tweet
Смотрящий за происходящим ©️
6.5K posts

Смотрящий за происходящим ©️
@Masons_369
Твиттер - это сплетни___ Сплетни сближают людей, не отдаляя их от тех,о ком сплетничают☝🏻
Asia Katılım Mayıs 2019
97 Takip Edilen79 Takipçiler


@Masons_369 @HrustalevaNata Non state andando da nessuna parte, l'Ucraina vi colpirà con sempre maggior violenza. Avete perso la guerra, capita.
Italiano

@artnataliwood5 @HrustalevaNata Да вам пзда один хер.Вы млять думаете что это повлияет на исход вашего унижения и поражения.
Русский

@Masons_369 @HrustalevaNata А ну бегом в очередь за бензином, чмоня
Русский

@ISinkoreckij @HrustalevaNata Какой ты наххй русский.Ты киберхуторянин очередной.
Рагуль епучий.От тебя за километр хохлятиной несёт.
Русский

@Masons_369 @HrustalevaNata Чьи это хлопчики полегли? Я русский с Урала. У нас да, много молодых пацанов полегло за бахмут, малую токмачку и какие-то там сараи. Фиг знает, сколько еще полягут. А вот в Крым больше не собираются коллеги ехать отдыхать, прозрели…
Русский

@ISinkoreckij @HrustalevaNata Как итог ваши хлопчики полегли и все ваши перемоги насчёт Крыма так и остались мриями.
В общем по итогу вы упразднены.
Русский

@Masons_369 @HrustalevaNata Оч смешно))
Харьков был на горизонте 4 года назад, но мы решили почему-то сделать маневр)
Славянск был захвачен 12 лет назад, а щас как черепаха ползем с дикими потерями, за чей счет их пополнять ели птицы в воздухе не наши? Очнись, патриот, ну или дальше телек смотри и радуйся
Русский

@doma_s_soba4koj Разбавляли так что он просто нюхал детскую смесь.
Это нереально.
Его диллер неплохо заработал😎
Русский

Актёр Чарли Шин рассказал, что в своё время употреблял так много кока🥥 что картель перестал продавать ему наркотики.
«Когда он употребил 2 кг 🥥 за 3 недели, то поставщик заподозрил его в перепродаже…А если перепродаёт, то должен отдавать долю с продаж.»
Посреднику пришлось объяснять, что Чарли Шин употребил всё сам, и теперь он хочет ещё.
Русский

@jim775533 @poroshenko Так вы бомжары всегда под кем то.
У вас по другому не получается.Вы хитрожопые хотите только ништяки получать,а чуть что кака долги отдавать сразу другого пана ищете.
А если кто с вами не согласен из вашего племени,сразу шпион,предатель.
Русский

@poroshenko З поляками неможливі ніякі союзи, це то саме як союз з кацапами - далі буде приниження і спроба під себе підмяти.
Це вже було в історіі не раз.
Петро це знає але грає миротворця і друга поляків на противагу Зе.
З поляками можна тільки у бізнес стосунки на вигоді двох сторін
Українська

Виклики, які стоять перед Україною, потребують здорового, дорослого, професійного, державницького підходу.
Посилки з орденами поїхали до Варшави. Всі ми вихлюпнули зрозумілі емоції. А тепер усім треба заспокоїтись. Польща — наш стратегічний сусід, союзник, держава, через яку проходить величезна частина нашої безпеки, логістичний хаб забезпечення зброєю наших Збройних Сил, країна, від якої великою мірою залежить наш вступ до ЄС та НАТО. За часів моєї каденції невипадково вона була нашим головним європейським і євроатлантичним адвокатом.
Польща — це країна, яка прийняла понад мільйон українських біженців, і їм потрібні добрі стосунки між нашими народами.
Тож українсько-польські відносини — це не майданчик для хайпу, взаємних образ і політичної капіталізації на емоціях. Тому час припинити ескалацію там, де потрібні холодна голова, професійна дипломатія і державницька відповідальність.
За умов, коли ключові українські комунікатори на польському напрямку все ще киплять емоціями, виникає просте запитання: хто сьогодні реально займається дипломатією з Польщею? Хто відповідає за політичну комунікацію з польською владою? Хто говорить із польським парламентом, урядом, президентською адміністрацією, місцевими елітами, експертним середовищем, медіа?
Хто гасить пожежу? Що взагалі робиться для відновлення довіри? Що буде з українсько-польським стратегічним партнерством? Якою буде атмосфера довкола надзвичайно важливої для нас конференції в Гданську?
Ми можемо мати суперечки щодо аграрної політики, перевізників, конкуренції, політики, пам’яті тощо. Але все це треба вирішувати через дипломатію, комунікацію і повагу, а не через бійки в соціальних мережах.
І без претензій до історичних підручників один одного — хай ними переймаються вчені, а не політики. Наша спільна історія надто складна, сповнена взаємних кривд і образ, і кращих ліків, ніж «прощаємо і просимо прощення», ще ніхто не прописав. Майбутнє не має бути в заручниках від минулого. Тим більше, шо не минуле — причина цієї кризи у двосторонніх стосунках, а внутрішні проблеми, популізм, гонитва за рейтингами.
Україна не має розкоші сваритися з Польщею. Польща не має розкоші сваритися з Україною. Ми воюємо за незалежність та існування української державності. І ми повинні берегти кожного союзника, кожен інструмент, кожну можливість. Росія ж лише аплодуватиме кожному нашому взаємному приниженню, кожному необережному слову, кожному новому скандалу.
Пропозиції нашої команди такі.
Перше. Припинити публічну ескалацію.
Друге. Негайно провести аудит української політики щодо Польщі: хто відповідає, яка стратегія, які канали комунікації, які проблеми, які рішення.
Третє. Повернути професійну дипломатію. Не шоу, не образи, не спілкування через ЗМІ, не публічний шантаж, не гру у «хто гостріше і болючіше відповість полякам», а системну роботу з польською державою і польським суспільством. Мій заклик до дипломатів: залиште справу повернення орденів політикам, у вас же — своя важлива місія.
Четверте. Відокремити емоції від національного інтересу. Бо національний інтерес України — це сильний союз із Польщею, підтримка України в ЄС і НАТО, спільна безпека та спільне стримування росії.
П’яте. Маємо забезпечити обіцяне відкриття всіх переговорних кластерів з Європейським Союзом у липні. Це також залежить і від Варшави, і тут не можна недооцінювати ризики.
Час працювати і відновлювати українсько-польське стратегічне партнерство. Не можна допустити розділення України і Молдови в європейській інтеграції. Не раз вже говорив: треба припинити втрачати людей, території і час. Тепер додам: так само важливо нам не втрачати партнерів і союзників.
Українська

@BBR_VIBES Нет слов чтобы описать свои эмоции.
Их надо мучить медленно,буквально на волокна расщипить их психику и тела.
Русский

Oui, il s'agit d'un couple homosexuel qui a adopté un bébé pour le violer et le torture à mort : 30 lésions internes à la bouche et à la gorge, à l’anus, aux intestins et à la vessie. Ils partageaient aussi des photos pédo de lui sur snap.
Juste au cas où vous vous demandiez.

Le Parisien | faits divers@leparisien_fdiv
« Un véritable calvaire » : un enseignant britannique reconnu coupable de meurtre et de sévices sexuels sur Preston, son fils d’un an ➡️ l.leparisien.fr/zHek
Français

@StarshinaZapasa Ебанариум Аркаша.Завтра прилётов по Укре будет в 10 раз больше чем сегодня по России.
Тупое племя,на каждый удар десять в обратку.
Ну как бы сосвсем не в козырях дело.
Русский

Центр космической связи в Дубне - это вот прям очень-очень новый уровень. Это вот прям почти в самое сердце удар. Дубна, чтоб вы понимали - это наукоград, раньше закрытый город, в котором хренова туча секретных производств, связанных в основном с ракетостроением - и прочие нанотехнологии. Он охраняется вот прям как Кремль. Ну, по меньшей мере, в теории.
Удар крылатыми ракетами по заводу в Воронеже, производящему оптику для "Искандеров" и Х-101 - это новый уровень. И тут дело уже не столько в заводе, сколько в ракетах.
Пробитие ПВО Москвы - это новый уровень. В Капотню уже прилетало, но разово. Такого массового поражения еще не было. До этого ПВО Москвы считалось непробиваемым и самым лучшим в стране.
Причем мы можем видеть, что даже это самое лучшее ПВО не в состоянии сбить медленный низколетящий не маневрирующий дрон размером с "Жигули". Вот, вообще не способны. Ровно как и медленно летящую ракету "фламинго" - а летит она медленно. И медленно и спокойно прилетает по Чебоксарам.
Удары за 2000 километров - это новый уровень.
Обезтоплевный Крым - это новый уровень.
Практически полностью перерезанная логистика в Крым - это новый уровень.
Федоров говорит, что они окно возможностей дроновых и ракетных ударов оценивают в полгода. Пока противник не выработает противодействие. Как это было с "Байрактарами" и "Химарсами". Федорову доверяю. Ему виднее.
За эти полгода надо бы общими усилиями Европы и Украины довести Москву до такого состояния, чтоб она сама побежала за стол переговоров, а не с поляками сраться, но игра, определенно, изменилась.
Тепер у Украины есть не просто карты - я бы даже сказал, и козыри.
Кстати, козырь, по-английски - Трамп.
Как тебе такое, Трамп?
Русский

@leoriogy Альтернативная реальность от полупидаров чубатых.
Блять какие же вы хуесосы рагули.
Нормальные украинцы наверное сами в ахуе от такого количества ебланов среди них.
Напоминаю что в 2020 году на Укре упразднили все психушки.
Все эти далбичи теперь свой бред в интернет транслируют.
Русский

@petite_michelle Хохляндия исчезает с карты мира,а эти хихикают.
Русский

@vseviov 12 лет назад это было так.Теперь Крым - это Россия.
Неххй было скакуасить на площадях и радикалов восхвалять.
Русский
















