Mateusz Kmiecik

970 posts

Mateusz Kmiecik banner
Mateusz Kmiecik

Mateusz Kmiecik

@Master19221909

WP SportoweFakty

Poznań/Ostrów Wielkopolski Katılım Haziran 2019
451 Takip Edilen105 Takipçiler
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
Czyli jednak trzeba upaść, żeby sędzia przerwał bieg... #ZIELUB
Polski
1
0
11
220
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
Tai Woffidnen już w tym sezonie nie powinien pojechać, ale pewnie będzie jeździł do końca...#OSTPIL
Polski
2
0
1
231
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
Jeśli to GP pojedzie, to ludzie odpowiedzialni za ten cykl po raz kolejny udowodnią, że polskie ligi są lata świetlne za nimi. U nas się nigdy nie da, a tam się zawsze (prawie) da. Może czas na jakieś szkolenie 🫢 #WroclawSGP #SGP #Speedway
Polski
2
1
15
1.9K
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
XD - tego chyba inaczej nie da się skomentować. A tak trochę poważniej, jeśli faktycznie w trakcie sezonu nie możesz się powstrzymać od takich używek, to ewidentnie masz problem.
Mateusz Kmiecik tweet media
Polski
1
0
4
384
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
Meksyk to bez wątpienia jeden z najciekawszych krajów świata. Ostatnio złe informacje przykryły różnorodność tego państwa. Ludzie tam jednak żyją normalnie, o czym opowiedziały mi dwie Polki 🇵🇱 Bardzo interesująca lektura. @WPSportoweFakty sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/12…
Polski
0
1
1
531
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
Szkoda, ale dziękuję. To były piękne dni. Zaszczytem i przyjemnością było oglądanie Mai Chwalińskiej w Paryżu. Dawno się tak dobrze nie bawiłem oglądając tenisa. #RolandGarros
Polski
0
0
1
372
Lana
Lana@LanaBieY·
@Master19221909 Nie wiem jak w praktyce by to mogło wyglądać ale może jakieś czujniki na lini mety/ startu?
Polski
1
0
0
55
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
Aj, gdyby tylko istniała jakaś możliwość, która pozwoliłaby nam oszczędzić takiej sytuacji... Co to by mogło być? #LODOST
Polski
3
0
8
558
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
2 zawodników klapuje, 1 złapał kontuzje, a i tak wcześniej klapował, 1 ciągle wypada bark, ale winny Tomasz Bajerski. Szkoda słów na to, co zrobiono z Ostrovią przez ostatnie lata... #Speedway
Polski
6
0
65
5.9K
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
@Marcin_Serocki @AffeltChampion1 Właśnie sam już od jakiegoś czasu zacząłem myśleć, że być może złapałem się na taką opinię. A co do Jacka Kannenberga, w ogóle mam wrażenie, że jego rola poza Poznaniem jest niedoceniania. Dodatkowo to super człowiek.
Polski
0
0
1
107
Marcin Serocki
Marcin Serocki@Marcin_Serocki·
@Master19221909 @AffeltChampion1 Czyli w sumie trener, który ma lepszą opinię niż wyniki a warto też pamiętać, że w Poznaniu miał współpracownika, którego nie miał w pozostałych miejscach
Polski
1
0
0
102
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
@Marcin_Serocki @AffeltChampion1 Tak, ten pierwszy pobyt w Poznaniu trochę też traktuję jednak, jako początek w nowej roli, więc z premedytacją nie zwracam na niego tak uwagę. Z Toruniem nie dało się nie awansować. Dlatego ten drugi Poznań był dla mnie jakimś pozytywnym sygnałem. A Polonia to już wiadomo.
Polski
1
0
0
131
Marcin Serocki
Marcin Serocki@Marcin_Serocki·
@Master19221909 @AffeltChampion1 A powiedziałbyś, że tak, bo? Jak się przeanalizuje karierę Bajerskiego to spektakularnych sukcesów brak a spektakularnych wtop już kilka tak. W tym sezonie też nie czuło się, że pomaga drużynie.
Polski
3
0
0
200
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
@Marcin_Serocki @AffeltChampion1 Gdy awansował z Poznaniem, wiele osób było zadowolonych z jego pracy. Potrafił także stworzyć atut własnego toru. Wówczas wydawało mi się, że pojawił się trener ze sporą umiejętnością pracy z torem i nad atmosferą. Brakowało trochę umiejętności taktycznych.
Polski
1
0
0
74
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
@AffeltChampion1 Tu mam mieszane uczucia. Kilka sezonów temu powiedziałbym, że tak. W ostatnich 2-3 latach, zaczynam mieć wątpliwości. Aczkolwiek w tym przypadku jego winy w wynikach akurat nie było.
Polski
1
0
5
369
Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik@Master19221909·
@hubertblaszczyk Jednak do Ekstraligi jeszcze miało to jakieś ręce i nogi. Potem tylko gorzej, ale jak wiemy, gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.
Polski
0
0
2
386
Hubert Błaszczyk
Hubert Błaszczyk@hubertblaszczyk·
@Master19221909 No ale co zrobiono? To jest dalszy ciąg miernego, przeciętnego prowadzenia tego klubu. Awans do Ekstraligi był totalnym zamazaniem obrazu. W Ostrowie, niestety, im więcej pieniędzy, tym gorzej.
Polski
1
0
1
1.1K
Kamil Rychlicki
Kamil Rychlicki@kamil_rychlicki·
Może i Bajerski nie rozmyślał o rezygnacji, ale inni zrobili to za niego.
Kamil Rychlicki tweet mediaKamil Rychlicki tweet media
Polski
6
0
26
4.5K