Артем

3.5K posts

Артем

Артем

@NPFOBERN

Katılım Temmuz 2023
14 Takip Edilen7 Takipçiler
Артем
Артем@NPFOBERN·
@FinDrm гідрогель, рідненький. Тому я зараз пару годин її вимочую, і першу воду зливаю коли варю(а яловичину чи свинину 2, а то й 3 рази зливаю)
Українська
1
0
5
273
Mykyta Kazymyrov
Mykyta Kazymyrov@FinDrm·
Мені здається, чи в усій курятині стало забагато води? Тушиш, смажиш, що завгодно робиш — і весь посуд в рідині у результаті.
Українська
19
0
40
5.1K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@PowerNaShary "Нам так всьо равно што я запішу відєо на двє мінути где буду расказивать как мнє всьо равно. Нє гаріт у мєня!"
Українська
0
0
0
35
Энергия на шару
Основная черта таких людей — полная неспособность просчитывать последствия хотя бы на два шага вперёд. Даже сейчас эта тётя не понимает, что будет дальше.
Русский
162
33
206
14.5K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@K0wbassa @OBrylova Я Вам більше скажу, з 45 року УПА та АК уклали мир і воювали разом проти совєтів. Тут більше про те, що гостра реакція виникла саме зараз, перед виборами до сейму, а до цього 6 підрозділів назвали і ніхто не "ущємілся"
Українська
1
0
0
4
processing...
processing...@K0wbassa·
@NPFOBERN @OBrylova Як не дивно до нього великих притензій немає, після відновлення незалежності навіть зустрічався і тиснув руки з ветеранами Армії Крайової та готував доповідь(спільну з польським істориком) про події на Волині 1943 під час спільної історичної конференції у Луцьку здається.
Українська
1
0
1
9
Ambassador of Mahishmati 🇺🇦 🇮🇱
До речі, в чому нікого не турбує 131-й Окремий Розвідувальний Батальйон імені Євгена Коновальця? Засновник ОУН та УВО для вас що, жарт?
Українська
5
2
121
3.4K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@Ukrostap Я от думаю собі... накачаним чоловікам заводити родини і дітей заважають геї. Якось це все підозріло
Українська
0
0
34
469
Ім'я і національність
Якби на марші за сімейні цінності були сім'ї — геї б дивились на них і ставали б гетеро. Але оскільки там переважно підкачані чоловіки... ці хлопці самі собі роблять проблеми, кажу вам.
Українська
6
34
1.2K
13.8K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@Igor_Kalynyuk @KischukYrii серйозно. без жартів, пісень і гри на роялі. Або заборонити ввезення, що з рештою і сталося. Ти вже визначайся псіна, або "нашим" або "українцям насрано в голові" бо ти шось палишся, пся крєв
Українська
1
0
0
3
Supermario
Supermario@Igor_Kalynyuk·
@NPFOBERN @KischukYrii Серйозно? Вони мали екскортувати, щоб брехливі укр бізнесмени їх не наібали? Це кому треба було то зерно продати? Полякам чи нашим? Чому цим українцям так насрано в голові, що їм всі винні і всіх можна найобувати?
Українська
1
0
0
7
Yrii Kischuk
Yrii Kischuk@KischukYrii·
Mila Ya Ну що, докерувалися… Оце вам і результати «ефективної» дипломатії та політики команди Зеленського. Маємо те, що маємо. Свіже опитування IBRiS для польського Radio ZET - це просто холодний душ. Понад 60% поляків (якщо точно -59,7%) зараз виступають проти вступу України
Українська
29
19
70
4.4K
Pandamonium ☕
Pandamonium ☕@RudijLis·
Прем'єр Польщі Дональд Туск відмовився підписувати рішення Навроцького про позбавлення президента України ордена Білого Орла 🦅🐸
Pandamonium ☕ tweet media
Українська
6
6
25
1.3K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@Bolek27980477 Ukrainians wouldn’t oppose Poles's accession if Poland could reject the cult of the AK and accept the Volhynia massacre as genocide.
English
0
0
0
19
Iryna Geryl
Iryna Geryl@Hortopologka·
Барон всІя Рошен і захисник руськоговорящего народу настільки підлий що навіть вулицю у вінницькій області яка носила імʼя генерала хорунжого армії УНР Юрія Тютюнника перейменувала на честь свого батька злодія І хтось ще вірить що Порошенко є щирим патріотом?
Iryna Geryl tweet mediaIryna Geryl tweet mediaIryna Geryl tweet media
Українська
9
43
72
1.7K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@SacrifWinter Витратити гроші на ігри не погано. АЛЕ! Спочатку базові витрати на їжу, хату, одяг, авто!
Українська
0
0
1
142
Sacrif || анастасія робить кусь
Розблоковано спогад: зима, у мене немає теплого одягу, з доходу моїх 8к з підробітки поза навчанням в мед і 15к хлопця-айтішника. І цей штруль купує на акції ігри на пс4 і каже мені Я ТРАЧЮ НЄ ПАСЛЄДНІЄ ДЄНЬГІ. Ага, перші, і лишається у нас впритик на оренду і їжу.
Sacrif || анастасія робить кусь tweet media
Українська
7
0
22
5K
Sovereign
Sovereign@GeertJeelof·
Heinrich Himmler, hoofd van Hitlers SS, bezoekt de Oekraïense SS-Galicië-divisie, de nationale helden van Oekraïne volgens Zelensky, die met monumenten, straten, musea, eremarsen en fakkeloptochten vereerd worden in Oekraïne.
Sovereign tweet media
Nederlands
39
195
616
9.5K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@Boris10944 @boom__lay На самом деле смешно когда внуки красньіх командиров психуют из-за УПА
Русский
0
0
1
18
Boris
Boris@Boris10944·
@boom__lay Поклонникам УПА ссы в глаза- божья роса. Смешно, когда внуки красных командиров поклоняюсь бандеровцам. Противно, когда евреи обожествляют антисемитов, организаторов Холокоста в Украине.
Русский
1
1
0
411
Добрий  Халіфат
Тепер про 100 тисяч офіяр!!!! Поляки наполягали, що ексгумацію дертв волинської трагедії треба почати з села Угли Сарненського району Рівненської обл. Почали, крпали скрізь, де хотіли. Загалом площа розкопок становила 10000 квадратних метрів. 👇
Українська
28
59
459
41.4K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@gladbacher89 @boom__lay я сподіваюсь, що ви знайдете всіх похованих. Вони заслуговують на достойне перепоховання. Але боюсь тоді міф про 100-200 тисяч загиблих розсипиться як зола в грубі
Українська
0
0
3
31
Gladbacher89
Gladbacher89@gladbacher89·
@boom__lay A w Hucie Pieniackiej 100 osób znalezionych.Wszyscy zginęli z rąk UPA Prawda to? A będziemy dalej szukać, odkopiemy każdemu Polak bestialsko zamordowanego przez UPA. Tak jak Ukraińcy powinien odkopać każdego zamordowanego przez kacapów w Buczy prawda?
Polski
6
0
1
2.6K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@Tkulpek @boom__lay Зараз починається ексгумація в Пужниках, ще одне місце з значною кількістю вбитих. Давайте почекає завершення цієї ексгумації і тобі будемо робити висновки(хоча б попередні)
Українська
0
0
1
21
Tomasz
Tomasz@Tkulpek·
@boom__lay 10000m2 równa się kwadratowi 100 na 100 metrow anto sa dwa boiska piłkarskie nawet mniej.
Polski
4
0
3
7.2K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@boom__lay Бабин Яр - до 150 тис вбитих німцями 39-41+44-46 - совєти замордували до 200тис поляків. УПА - без набоїв, зі слабкою організацією, спротивом т. ін. мотиками забили 100 тис поляків Звісно віримо, все саме так і було
Українська
1
1
37
478
Артем
Артем@NPFOBERN·
@ZiemowitSzcze11 9-й Вармінський розвідувальний полк (пол. 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy — 9 pr) у Польщі (місто Лідзбарк-Вармінський) носить ім'я підполковника Зиґмунта Шендзеляжа (пол. Zygmunt Szendzielarz, псевдонім «Łupaszka» / «Лупашка»). Оце так ви пройшли шлях протистояння трупам у шафі.
Українська
0
0
0
59
Ziemowit Szczerek
Ziemowit Szczerek@ZiemowitSzcze11·
Polskim narodowcom chciałbym przypomnieć, że z Ukraińcami broniącymi kultu ludzi, których (nie wszystkich, ale wielu) można nazwać faszystami dlatego tak trudno się rozmawia, że Ukraina nie przeszla procesu stawiania czoła własnym trupom w szafie, który Polska przechodziła w sumie aż do 2005 roku, czyli pierwszego rządu PiS, tej osławionej "pedagogiki wstydu", a którego to procesu polscy narodowcy nienawidzili i który zatrzymali. Chcialbym też przypomnieć, że rehabilitacja Żołnierzy Wyklętych w Polsce jest krokiem w dokładnie w tym samym kierunku w którym idzie Ukraina i który tak Polaków drażni.
Zielonki, Polska 🇵🇱 Polski
31
13
100
6K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@FranekDolasssss @Nick_Mick_Tick як пана звідти знімуть, так ми і підемо. А поки радимо нарешті визначитись з кількістю жертв на Волині, бо цифри ростуть з кожним роком
Українська
0
0
0
1
Franek Dolas
Franek Dolas@FranekDolasssss·
@Nick_Mick_Tick Problem polega na tym, że wy coś od nas chcecie a nie my od was. Więc jeżeli macie z tym problem, no to spierdalajcie
Polski
0
0
0
18
Myron Krynytskyi 🇺🇦△
Myron Krynytskyi 🇺🇦△@Nick_Mick_Tick·
9-й Вармінський розвідувальний полк (пол. 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy — 9 pr) у Польщі (місто Лідзбарк-Вармінський) носить ім'я підполковника Зиґмунта Шендзеляжа (пол. Zygmunt Szendzielarz, псевдонім «Łupaszka» / «Лупашка»). Вирод і вбивця, геноцидний злочинець.
Myron Krynytskyi 🇺🇦△ tweet media
Українська
6
32
71
881
Teofil
Teofil@teofil74984237·
@Nick_Mick_Tick i bardzo dobrze że to nazwisko nosi,przeanalizowałeś tą historię?Po raz drugi się wstydzę że moje państwo za to przeprosiło,tak jak kurwa za odwet za Wołyń.Pierdolcu
Polski
1
0
0
16
Артем
Артем@NPFOBERN·
@Adam83462787 Скажи гарно виглядає? Та й Туск теж такий дядько статний
Українська
0
0
1
85
Adam_Karpinski
Adam_Karpinski@Adam83462787·
Gdyby nie absurdalna afera orderowa to nigdy nie dowiedzieli byśmy się jak wygląda Premier Ukrainy Julia Svyrydenko...
Adam_Karpinski tweet media
Polski
43
77
489
15.6K
Артем
Артем@NPFOBERN·
@cidonix співпадіння не інакше
GIF
Українська
0
0
0
119
Human-Father🇺🇦
Чомусь всі окупанти землі української не люблять бандерівців))) з чого б це?)))
Українська
76
38
691
10.4K