Nataniel

452 posts

Nataniel

Nataniel

@Nataniel544422

Katılım Ağustos 2025
2 Takip Edilen7 Takipçiler
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@RKropiwnicki Jesteś bezczelny, zastosuj tą logikę i na wakacjach w Meksyku idź na policję i donieś ze tam handlują kokaina, zapraszam i czekam
Polski
0
0
0
24
Robert Kropiwnicki
Robert Kropiwnicki@RKropiwnicki·
Doktor Jędrzęjczak pokazał dziś gdzie ma prawdę. Wczoraj odważny u p. Krzyśka. Dziś stchórzył w prokuraturze.
Polski
32
7
61
1K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@J74Jacek Zapraszam do Meksyku na policję donieść na kartel że handlują kokaina, śmiało
Polski
0
0
0
21
Jacek Fogiel
Jacek Fogiel@J74Jacek·
Cyrk. Sygnalista Emil Jędrzejewski nie chciał zeznawać w prokuraturze! Na kilkadziesiąt pytań prokuratorów odpowiadał milczeniem. No przecież twierdził, że ludzie umierają w Szpitalu Południowym. Co za ściemniacz
Polski
308
188
979
52.3K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@ArturLacki Sam sobie głupi starcze odpowiedziałeś czemu nie chciał się wypowiadać, czy w Meksyku na policji z pełną dumą doniósłbyś na kartel? W takich krajach gdzie państwo nie działa taką rolę pełni dziennikarz śledczy albo oddolnie od aktywistów, tutaj nie ma trójpodziału władzy
Polski
0
0
2
476
Artur Łącki
Artur Łącki@ArturLacki·
Właśnie wypowiada się prokurator w sprawie sygnalisty ze Szpitala Południowego. Gość nie odpowiedział na żadne pytanie, nie miał żadnych dowodów i nie miał przy sobie tego telefonu, z którego wysyłał sms o nieprawidłowościach. No świadek marzenie. Świetny ruch prokuratora generalnego @w_zurek. Nie mogę się doczekać komentarza w Kanale(mniej niż)Zero.
Polski
185
33
167
18.4K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@piotr_makowiec @gdansk No Dawid na pewno ma lepsze ciuchy to prawda, ale wolałbym żeby kroił mnie ten konkretny lekarz w dresie niż Dawid z Porsche i Tomem Fordem
Polski
0
0
1
218
PiotrMakowiec
PiotrMakowiec@piotr_makowiec·
Dobrze że Dziadek Stanisław nie dożył tej chwili 🤷‍♂️wykształcił Wielu Chirurgów w Akademi Medycznej @gdansk którzy coś Sobą reprezentowali tzw Kindersztuba taki strój nawet na przesłuchanie to ośmieszanie Ojczyzny 🇵🇱🇪🇺
Polski
88
43
338
34.1K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@BlondRakieta Ty głupia stara pomarszczona kurwo, poszłabyś na policję w Meksyku donieść na kartel?
Nataniel tweet media
Polski
0
0
0
4
Arleta 🇵🇱🇪🇺
Arleta 🇵🇱🇪🇺@BlondRakieta·
Aaaa czyli lekarz sygnalista heros u Stanowskiego, a w prokuraturze miękiszon 🫢
Arleta 🇵🇱🇪🇺 tweet media
Polski
53
34
184
1.7K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@DWielowieyska Może dlatego że jest pani dnem a nie dziennikarka, pozdrawiam serdecznie
Polski
0
0
0
104
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@Morgenstern616 Zgłosiłbyś w Meksyku na policji że kartel handluje koksem? Ty jesteś kurwa normalny? W Polsce nie ma trójpodziału władzy jest obywatel vs państwo, sygnalistów się wyrzuca z roboty
Nataniel tweet media
Polski
0
0
0
104
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@rzeczpospolita Jedyny kraj na świecie gdzie sygnalistów się wypierdala z roboty
Polski
0
0
0
1
Rzeczpospolita
Rzeczpospolita@rzeczpospolita·
🔴 Jeżeli w ciągu najbliższych godzin dr Emil Jędrzejowski nie odwoła „zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji”, czeka go proces karny – mówi „Rzeczpospolitej” w imieniu Dawida Kacprzyka mec. Jacek Dubois. rp.pl/spoleczenstwo/…
Polski
763
335
1.1K
260.7K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@MarcinNajman Marcinku kurwa do kogo on miałby to zgłaszać xDDD to jak na policji w Meksyku donieść na kartel że handlują
Nataniel tweet media
Polski
0
0
0
216
Marcin Najman
Marcin Najman@MarcinNajman·
Dziś u Krzycha gościem był doktor Jędrzejowski, który, jeżeli dobrze zrozumiałem, oznajmił, że w Szpitalu Południowym, przez niekompetencję jednego z lekarzy, trup ścielił się gęsto. Być może to jest prawda. Trzeba to rzecz jasna bezzwłocznie wyjaśnić i sprawdzić. Tylko takie małe pytanko do Pana doktora. Czemu Pan to zgłosił do Krzycha, a nie do prokuratury? Krzychu prowadzi rozrywkowy kanał na YouTube, a prokuratura wyjaśnia czy doszło do przestępstw. A jeżeli doszło to sporządza akt oskarżenia. P.S. Chyba, że wcześniej pan doktor już takie zawiadomienie do prokuratury złożył. Wówczas wszystko jest tak jak powinno być.
Polski
305
227
3K
200K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@GiertychRoman Ciesz się jeszcze wygodnym siedzeniem przez 12 miesięcy 😂😂 macie krew na rękach obywateli w tym też takich którzy może na was głosowali, nie jesteście ludźmi i nigdy nie byliście po prostu wstyd
Polski
0
0
0
151
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Nie wyszło z salonikiem VIP, bo okazał się salą zabiegową. Nie wyszło z listą członków KO, którzy się mieli leczyć poza kolejnością, bo jej nie ma. To wymyślili mordy na pacjentach. Gdy to padnie, to wymyślą, że Trzaskowski kradł ludziom organy i sprzedawał tanio na Ukrainę i do Izraela. I tak wchodzimy powoli w drugą połowę roku przedwyborczego. Pogoda 30 stopni, słońce. Ciśnienie 1020 hektopaskali.
Polski
780
582
2.5K
157.7K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@AM_Zukowska ty się akurat powinnaś ostatnia wypowiadać Dawid chociaż chce oddać a ty nigdy nie oddasz za kilometrówki, dobrze że za rok bajo bajo, bo tylko masochista zatrudniłby u siebie taką idiotke
Polski
0
0
0
2
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@niemampomyslu27 Ty zjebie kurwa głupi, zgłosiłbyś do Żurka że jego koledzy źle robią? XDDDD ty się kurwa zastanów dokąd cię twoje myślenie doprowadziło, czy wy nie wiecie w jakim kraju żyjemy?
Polski
0
0
0
3
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@KurKatarzyna Zgłaszać ludzi z koalicji obywatelskiej do prokuratory gdzie szefem jest inny człowiek z koalicji obywatelskiej? W każdym zdrowym kraju sygnalistów się otacza ochrona a tu się takich zwalnia, mam nadzieję że kiedyś też zdechniesz w takim szpitalu
Polski
0
0
0
2
Casia✌️😷⚕️
Casia✌️😷⚕️@KurKatarzyna·
JPRD ten mitoman doktorek gada,że martwemu pacjentowi robili na SOR tomografię. Czyli trupa wiozą do tej pracowni obrazowej, i tam też personel tej pracowni tego trupa upycha w tomografie. I nikt pary nie puszcza,uczestnicząc w tym procederze? Doktorkowi cały dworzec odjechał.
Polski
492
226
1.9K
344K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@CwilLegendsPL Lewandowski by sobie wziął pierwszą lepszą dziewczynę z Barcelony i by lepiej na tym wyszedł niż obecnie, znajdźcie mi drugą dziewczynę (żonę) piłkarza światowej klasy która robi jak Ania
Polski
2
1
27
3.3K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@Kwiattuszek Żarty na bok tam chyba jest jakiś 15 letni brat/syn jeśli dobrze kojarzę, jak można zrobić coś takiego wiedząc że ma się nastolatka obok? Nie wiem czy może cię spotkać coś gorszego w szkole niż to że ktoś ma jasne dowody że twoja mama/siostra to kurwa
Polski
0
0
0
54
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@SamkaTorkowska Beka jak ktoś na poważnie myśli że Rosjanie by nas też chętnie nie rozjechali walcem xD, nas w zasadzie lubią Węgrzy czesi i Słowacy, reszta albo nas nienawidzi (Rosjanie i Ukraińcy) albo gardzi (zachód Europy)
Polski
2
0
3
1.9K
Samuela Torkowska
Samuela Torkowska@SamkaTorkowska·
Miło popatrzeć jak nastroje Polaków względem Ukrainy się zmieniają. Jak dobrze być ruską onucą od samego początku. 🥰 🇵🇱🤝🏼🇷🇺
Polski
212
427
4K
114.5K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@David_RMadrid8 When it’s too much even for Brits u know situation is fucked up, France is probably the most degenerated country on planet earth
English
0
0
0
9
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@DariuszMatecki To są pewnie już dzieci migrantów, pierwsze pokolenie jest zazwyczaj jeszcze w miarę wdzięczne, ale abstrahując to im mniej czarnych tym lepiej dla danego kraju, pojedźcie do Maroka i zobaczycie jak jest spokojnie, dlatego że tych najgorszych pozbyli sie do Francji i Hiszpanii XD
Polski
0
0
1
27
Dariusz Matecki
Dariusz Matecki@DariuszMatecki·
Migranci z Afryki. Co o nich sądzicie? Chcecie festiwal ich kultury w swoim mieście?
Polski
19
86
365
4K
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@holybrekker Przeciez psg wygrało idiotko XDDDD, Paryż przez Maghreb i czarnych jest chyba obecnie najgorszym miastem w europie, ale ma mocną konkurencję przez malmo, Frankfurt Marsylię i Birmingham oraz części Londynu
Polski
0
0
4
2K
wędka
wędka@holybrekker·
kobiety są niby emocjonalne, ale to przed facetami trzeba barykadować miasta bo ich ulubiona drużyna przegrała mecz :(
Polski
367
8.8K
101.1K
1.5M
Nataniel
Nataniel@Nataniel544422·
@m1chalovecats @Harambe470588 @holybrekker Nigdy żadne miasto tak nie wyglądało po meczu, Paryż jest pod tym względem “ikoniczny” nawet dla brytoli to już była przesada a oni lubią też sobie mocno dać na wyjazdach
Polski
0
0
9
293
micha
micha@m1chalovecats·
@Harambe470588 @holybrekker ty nigdy w Polsce nie byłeś, że nie wiesz jak wygląda sytuacja w Polsce po meczach? czy specjalnie udajesz, że biali faceci są grzeczni i spokojni
Polski
5
2
99
2K