Sabitlenmiş Tweet

Kupujesz w @xkom_pl płytę główną za 900 zł, otwierasz paczkę - wygięte piny. Myślisz: „zdarza się, zgłoszę reklamację”. I co? X-kom umywa ręce, odrzuca zwrot i reklamację, twierdząc, że to nie ich wina. Ponad 9 stówek w błoto xDDD Nigdy więcej się nie dam nabrać na zakupy tam.


Polski

















