Paula 💙🤍💚

693 posts

Paula 💙🤍💚 banner
Paula 💙🤍💚

Paula 💙🤍💚

@PSzantyr

Katılım Aralık 2021
287 Takip Edilen352 Takipçiler
Paula 💙🤍💚 retweetledi
Klub Koszykówki Włocławek
Klub Koszykówki Włocławek@Anwil_official·
Coach Kożan i energia prosto z szatni 🔥 Zobaczcie skrót meczu z Bashkimi. Link w komentarzu⬇️
Polski
7
4
92
5.7K
Klub Koszykówki Włocławek
Klub Koszykówki Włocławek@Anwil_official·
Siadamy wygodnie, zapinamy pasy i startujemy - takie słowa za kilka godzin wypowie @Szaradowski 🎙️ Jak myślicie, z jakiego fotela skomentuje dziś mecz❓ Oczywiście nie pytamy bez powodu 😄 Do Fan Corner trafiły bowiem nasze fotele gamingowe🔥 👇 sklep.kkwloclawek.pl #plkpl
Klub Koszykówki Włocławek tweet media
Polski
4
1
49
3.2K
M_Lena_
M_Lena_@M_LeNaa__·
Ja już swój egzemplarz mam ☕📖 Pięknie pachnie drukiem. Zapowiada się zarwana noc 👍i czekanie na spotkanie autorskie z @Jakubzulczyk
M_Lena_ tweet media
Polski
31
4
174
6.7K
Paula 💙🤍💚
Paula 💙🤍💚@PSzantyr·
Dawno mnie tu nie było. Chciałam zostawić info dla wszystkich, którzy się pytają gdzie jestem i kiedy wrócę. Otóż tak się złożyło, że już nie wrócę i od 30 kwietnia nie jestem pracownikiem @Anwil_official. 🥹 🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Paula 💙🤍💚 tweet mediaPaula 💙🤍💚 tweet media
Polski
11
1
43
9.8K
𝓂 🇪🇸🇩🇪🇧🇷
𝓂 🇪🇸🇩🇪🇧🇷@distanciamarco·
@PSzantyr szkoda, że w tym klubie nie docenia się ambitnych i kreatywnych. dziękujemy za wszystkie projekty, powodzenia! 🤗🤞🏼
Polski
1
0
4
342
Hubert Hejman
Hubert Hejman@HejmanHubert·
@PSzantyr @Anwil_official Paulina dzięki za współpracę 🤝 Zostawiasz nasze dziecko - markę Rottwear, ale wierzę, że wkrótce rozpoczniesz kolejne, pasjonujące Cię projekty. 🤟
Polski
1
0
13
953
Michał Fałkowski
Michał Fałkowski@MichFal·
@PSzantyr @Anwil_official Powiedzieć „dziękuję”, to nic nie powiedzieć. Zbudowane relacje to zawsze największy sukces i kapitał. Było wyjątkowo. Ale ze swojej pracy też możesz być dumna. I na pewno dasz sobie radę. Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🤝
Polski
1
0
12
1.1K
M_Lena_
M_Lena_@M_LeNaa__·
@PSzantyr Widzę Cię często w Hali Mistrzów, bo przychodzisz kibicować drużynie 💪❤
Polski
1
0
0
144
Paula 💙🤍💚
Paula 💙🤍💚@PSzantyr·
Przy okazji mojego odejścia chciałam oddać na licytację złoty medal Fiba Europe Cup. I tutaj moja prośba. Podrzucajcie mi linki do zbiórek to coś wybiorę i stworzę osobny post do licytacji.
Polski
2
0
17
1.1K
Paula 💙🤍💚
Paula 💙🤍💚@PSzantyr·
Ogromną przyjemnością była praca z Wami drodzy koledzy i koleżanki. Wyjątkowy czas, wyjątkowi ludzie i wyjątkowe emocje. Odczuwam pewien niedosyt, ale jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana.
Polski
0
0
9
1K
Paula 💙🤍💚
Paula 💙🤍💚@PSzantyr·
@LetsTalk_24 Myślę, że jak co roku. Wszytko co nie zostanie wykorzystane przez koszykarzy pojawi się w sklepie Fan Corner na koniec sezonu.
Polski
1
0
0
21
LetsTalk
LetsTalk@LetsTalk_24·
@PSzantyr Dzień dobry. Czy będą dostępne w Fan Corner narzutki z tego sezonu? :)
Polski
1
0
0
31