legionista 45

1.7K posts

legionista 45 banner
legionista 45

legionista 45

@Rebeliant45

Łowca onuc i kolaborantów

Warsaw, Poland Katılım Nisan 2026
49 Takip Edilen14 Takipçiler
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
Ponad 300 🇺🇦 dronów leci teraz, by zbombardować Moskwę, a może nawet most na Krymie😎 Czekamy na ranne informacje
legionista 45 tweet media
Polski
0
0
1
8
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
Nagrania ataku drona bojowego „Luty” na infrastrukturę portową w Kaukazie w Kraju Krasnodarskim.
Polski
0
0
0
7
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
Kercz-Naftowy terminal Marzenia o paliwie odlatują wraz z dymem🔥😎
legionista 45 tweet medialegionista 45 tweet media
Polski
0
0
0
6
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
@tvn24 Oto chodzi Putinowi i jego służbom agenturalnym❗️Niestety w Polsce mamy prawicowych posłów i ludzi miłujących Putina którzy realizuǰą scenariusz Kremla😡❗️....Nie od dziś wiadomo że nawet w🇵🇱 pałacu prezydenckim Putin i jego służby mają tam swoich ludzi.....
Polski
1
0
0
33
Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський
We and the Poles cannot be anything but partners and friends because we are neighbors. Hatred within society will only boost certain political ratings. This is a political struggle that could end in very dangerous escalation. Political dividends must not be gained from hatred. We are defending Poland and Europe right now. Our warriors are dying. Our servicemembers choose a heroic name for their unit themselves, and as President and Supreme Commander-in-Chief, I must support them. Karol said, “You must revoke the decree.” Beyond these historical issues, which, by the way, we discuss openly, there must also be respect for the present, for our army, and for the future. Without Ukraine, no one will be able to defend Poland. It is simply impossible. If there is no Ukraine, there will be no secure Poland either. From an interview for the United News telethon. (5/5)
Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський tweet media
English
3.4K
2.1K
11.8K
670.9K
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
Most Krymski po atakach 🇺🇦dronów na Kwrcz ,został czasowo zamknięty.Przez co tworzyły się kilometrowe korki.
Polski
0
0
0
3
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
🔴 Zdjęcia satelitarne trzech zbombardowanych mostów na okupowanych terytoriach: mostu samochodowego w Armiańsku, mostów w Geniczsku i przeprawy pontonowej. 🛑Most samochodowy w Geniczsku przez Cieśninę Arabacką został uszkodzony już od 17 lutego. Na moście zauważono trzy dziury. Obok znajduje się przeprawa pontonowa, która prawdopodobnie również została uszkodzona. Kolejna przeprawa pontonowa najwyraźniej została zniszczona. Rosjanie budują też przeprawę ziemną. 🛑Most samochodowy w Geniczsku przez rzekę Wielkie Gyrło został uszkodzony przez atak co najmniej dwóch dronów FP-2 lub „Behemot”. Na moście zauważono dwa otwory. 🛑Most samochodowy w Armiańsku został uszkodzony w czterech miejscach, a na moście zauważono cztery dziury. Z powodu tych znacznych uszkodzeń most nie jest używany. Niedaleko rosyjscy żołnierze zbudowali już przeprawę ziemną i używają jej zamiast mostu. Ogólnie kampania trwa, a logistyka Rosjan znacznie się pogorszyła, ale do „zapaści” jeszcze daleko.
legionista 45 tweet medialegionista 45 tweet medialegionista 45 tweet media
Polski
0
0
0
3
Prawo i Sprawiedliwość
📢 Miejmy nadzieję, że to będzie naprawdę ważny moment w drodze do ich klęski i naszego zwycięstwa - Prezes PiS @OficjalnyJK. 👉 Udostępnij!
Polski
96
105
284
5.7K
Prawo i Sprawiedliwość
🔥  Będziemy pamiętali o wszystkich grupach społecznych, które żyją uczciwie - Prezes PiS @OficjalnyJK. 👉 Udostępnij!
Polski
208
189
414
8.9K
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
Mocniej wchodź Nawrockiemu i głębiej.....Odebranie Orderu w przed dzień konferencji w Gdańsku w której miał brać udział Zełeński i miało to dotyczyć udziału Polskich firm w odbudowie Ukrainy .ma na celu ze strony Nawrockiego i całej tej PiSowakiej targowicy jedno,nie dopuścić do tego by Polskie firmy miały w tym usział.A co gorsza by był to sukces rządu❗️
Polski
0
0
0
13
Bartłomiej Wypartowicz 🇵🇱
Z wpisów niektórych komentatorów to zaczyna wynikać, że nad złość Polsce to Ukraina zaraz przestanie się bronić. No ludzie kochani. Co chwilę widzę wpisy, że na tej sytuacji straci Polska. Że zyska Rosja. Nikt tylko nie pisze w jaki sposób. Mądrości jak z książek Coehlo.
Polski
77
49
1.1K
40.6K
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
@TravisBickle_88 Nas też gówno obchodzą ruskie qwy....Ale jak te qwy zaczynają chwalić naszego Batyrka, no to już jeat grubo😁🇵🇱
Polski
1
0
0
11
peter
peter@TravisBickle_88·
@Rebeliant45 gówno mnie obchodzą rosyjskie portale XD
Polski
1
0
0
52
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
😡Rosyjskie portale na Tg i 🇷🇺media zachwycone decyzją Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Zełeńskiemu❗️Ta decyzja Nawrockiego ma na celu uniemożliwić przybycie Zełeńskiego do Polski na forum ws odbudowy Ukrainy i udziału w tym Polski Nawrocki komu służysz❓️
Polski
6
1
8
858
PolsatNews.pl
PolsatNews.pl@PolsatNewsPL·
"Nie będziemy z tym dyskutować". Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował w sobotę, że odesłał Order Orła Białego prezydentowi Polski polsatnews.pl/wiadomosc/2026…
Polski
65
5
49
5.4K
legionista 45
legionista 45@Rebeliant45·
Marek Meissner@MarekMeissner

Cała „afera orderowa” pokazuje jako żywo miałkość i faktycznie nieistnienie polskiej polityki zagranicznej. Polityki wielkich pustych gestów, emocjonalnego wzmożenia, przekonania o polskiej wyjątkowości i na ostatku… co jest? Waszyngton. Tak, nie Berlin, nie Paryż a Waszyngton. Od czasów AWS każda poważniejsza decyzja w polityce zagranicznej była konsultowana z Waszyngtonem. Szczególnie było to widać w projekcie Trójmorza, który miał być najbardziej ambitnym projektem politycznym w polityce zagranicznej RP. Nikt nawet nie ukrywał, że zaczęto od lobbowania w Waszyngtonie by USA zgodziły się na ten projekt i podniecano się bardzo że go wreszcie dostrzegły i ewentualnie mogą poprzeć. Czy to jest dowód na to że mentalnie już jesteśmy 51 czy 52 stanem (zależy jak się liczy) USA? Nie do końca, ale mamy ogromny kompleks Ameryki a tak naprawdę to po prostu cała polska polityka zagraniczna de facto nie istnieje bo to tylko dodatek do polityki wewnętrznej i jest od niej w 100% zależna, więc nic dziwnego że polscy politycy radzą się Wielkiego Hegemona, bo przecież wystawianie głowy zza krajowych opłotków jest trudne i niektórych boli. Czy my w ogóle dorobiliśmy się jakiegokolwiek personelu obsługującego politykę zagraniczną, personelu który trwa niezależnie od rządu bowiem dba o interes Polski? Nope. Z każdymi wyborami do MSZ przychodzi banda politycznych mianowańców którzy od początku są nauczeni że interes partii/formacji/kliki jest najważniejszy. Nic dziwnego że w światowej polityce są jak pijane dzieci we mgle i potrzebny im patron który wszystko ułoży i wyjaśni. A że ten patron jest za Atlantykiem, no cóż… Czasem się trafia jakiś jeden czy drugi polityk rozumiejący czym powinna być polska polityka zagraniczna, ale jest jak Lewandowski w reprezentacji i tak samo kończy. Teraz ”afera orderowa” która pokazuje całkowita klęskę polskiej polityki zagranicznej. Nikt nie spytał po cholerę nadawaliśmy wszystkim te tony odznaczeń i dlaczego, traktując je jak zwyczajowe prezenty dyplomatyczne, błyskotki, kiedy one nigdy czymś takim nie były i nie powinny być. Teraz zaczyna się odbieranie, bo sondażowo w polityce zarobi się kilka punktów i może będą pamiętać jak przyjdą wybory. Może. Ale osobiście gwarantuję że nie, nie będą. Na ostatku będą okrzyki „zdradzili!!” i kolejne rozszerzenie Wielkiej Listy Wrogów Polski. Ale może Waszyngton coś poradzi. Waszyngton weźmie tych wszystkich wrogów Polski za łeb, wszystko będzie tak jak sobie Polska zamierza i nastąpi wieczna szczęśliwość. A dla tych co mówią, że „nieważne straty polityczne bo dzięki temu świat się dowiedział o Wołyniu” mam małą zagwozdkę. Świat doskonale wie o masakrach w Bośni i Rwandzie. Takich nowych z lat 90 i później. I co z tym zrobił? Ano właśnie. I nadzieja na to że wybuchnie świętym oburzeniem kiedy dowie się o masakrze sprzed 80 lat jest bardzo mało rozsądna. Teraz Ukraina. No cóż, o niej można napisać dokładnie to samo. Że uważa się tam Warszawę za takiego podnóżka Waszyngtonu że nie rozmawia się z Warszawą a o Warszawie z Waszyngtonem. Albo jak ktoś z Waszyngtonu przyjedzie do Kijowa to się skarży na Warszawę. Że nadaje się nazwy jednostkom, bo co obchodzi co w Polsce powiedzą bo przecież „sami wygrywamy wojnę”. Że „niepotrzebna nam Polska kiedy my z Niemcami, Brytyjczykami i Francuzami rozmawiamy”. Że „Polska przecież była nam nieprzyjazna a nawet wroga tak samo jak Ruscy to dlaczego mamy pytać Polaków o zdanie”. Że „Wołyń to były jakieś starcia z AK ale polska kolonizacja Ukrainy to były dopiero zbrodnie!” „My tu Europy przed zalewem ruskim bronimy, tej słabej i tchórzliwej Europy, bez nas by zginęła, a Polacy kij w szprychy wkładają”. I przekonanie o ukraińskiej wyjątkowości. Nie widzicie czegoś znajomego? Tak, tak… to jakby wielkie lustro. Zbyt wiele politycznych podobieństw. A na świecie nie ma miejsca na dwa Narody Wybrane. A jak się policzy razem z Izraelem to już będą trzy.

QME
0
0
0
96