@micanovic_s@ooomorfo decu je uglavnom uvukao roditelj u celu ovu priču, posto je cela politicka scena estradizovana do maksimuma. u normalnim zemljama ti mozes i da ne znas da li precednik ima decu, unuke, kumove ovo ono.....
Vukan ima devet godina i jedini njegov „greh“ je što je Vučićev sin. Nije političar, nije ničiji protivnik i nikome ništa nije skrivio. Ipak, za njega pišu da „ne postoji“, da je „hologram“, a jedan od njih i da „nažalost postoji“.
Kad mržnja prema Vučiću stigne do toga da poželiš da njegovo devetogodišnje dete ne postoji, više ne govoriš ništa o Vučiću. Sve si rekao o sebi.
Kada se narod okuplja pod jednom zastvom, salje se snazna poruka zajednistva.💪♥️🇷🇸 Velika zastava za veliki narod i bogatu istoriju.🇷🇸🇷🇸🇷🇸 Srbija pobedjuje!🇷🇸♥️💪
Brojimo sitno do 27. juna, dana kada glasno i ponosno pokazujemo šta znači pobediti.
Zajedno pišemo istoriju uspeha i pokazujemo snagu koja nas pokreće. Jer kada smo složni, granice ne postoje!
Srbija pobeđuje! 🇷🇸❤️
Imao sam tu čast da se prilikom nedavne posete Srbiji i njenog sastanka sa predsednikom Vučićem, slikam sa glumicom Ketrin Zita Džouns.❤️🇷🇸
Srbija je ta koja pobeđuje! ❤️💪🥰
Izgleda da se "prepošteni" Nemanja Šarović tereti za niz krivičnih dela u koje ulazi i falsifikovanje službene isprave.
Pa ne znam sta ce sada biti sa svim onim njegovim moralisanjem i optužbama koje je iznosio na tuđ račun?
Dođe maca na vratanca. Kako za njemu, tako će svima!
@Bad_Guests aaaaa da da da jasno, samo ste tukli i gazili ljude misleći da su nevinašca kad ono.....smejurija, kako vam šef dune tako i vi. ajte svi lepo na ćevape na vidovdan
Од данас покрећем рубрику "ДА БЉУЦНЕШ" која ће се бавити искључиво патетичним порукама и акцијама Пицулића од почетка обојене револуције!
У првој епизоди сетимо се овог дебилног писања бројева родитеља на рукама ако им се "нешто деси" на протесту 15.03. прошле године!
Јел да да је #DaBljucnes ?
@Regenwald24 Vi zaboravite na ozbiljne ovi policajaca koji su stajali mirno ali vas bas pogodilo sto je Dinko izveo još jedan performans da našteti Srbiji.Nemojte biti licemerni
Sto si nebezbedan,ološu?Da su ti razbili glavu,onda bi bio nebezbedan.Sta je jedan auto naspram 120 polomljenih traktora i ko zna koliko unistenih auta pripadnika SNS-a?Sta je jedan auto naspram "zajebancije sa srpskim crkvama"? Kunes?Nemoj da ti se to vrati,Sakiću!
@Regenwald24 Upravo tako,da mu je neko razbio glavu zbog ponizavanja Srba i srpskih svetinja,zbog separatizma,onda bi mogao da se zali na ugrozenost.Mada,i ovo je Jos jedna scenografija blokadera da drze tenzije do izbora.Vrlo pokvarena igra Sakića,vrlo!
@JovanaM29013 probudila sam se jutros i krenula da povraćam od pomisli na simulirani zvučni top, a onda je komsija anti-blokader-batinaš zapalio baklju ispod prozora i meni je odma bilo bolje.
Krenula sam kod drugarice na rođendan, ali je komšija blokader odlučio da mi svojim autom blokira izlaz!!!! Izgleda da je danas tolerancija rezervisana samo za istomišljenike. Dokle više mislite da kažnjavate ljude samo zato što imaju drugačije političko mišljenje?🤔
Zastava od 500 metara koja će se razviti 27. juna nije samo platno, to je simbol našeg jedinstva, naše istorije i nesalomivog srpskog duha. Neka cela planeta vidi kako se voli svoja trobojka!
@tomovictasa razvalila je vrv tvoju/vašu/njegovu laz da studenata nije bilo toliko. zar je moguce da vas to jos uzbudjuje, bilo pa proslo
...ceka se vidovdanski buvljak
Imam par pitanja za "gospodju" 40+
Šta si razvalila na Slaviji?
I da li je moguce da sa toliko godina ne znas da nije lepo govoriti laži.
A da ne pricam o tome da sedis u jako losem drustvu? 🤔🤔
Nekakvi prof. dr kune narod po Srbiji jer je njegovom sinu neko razlupao automobil. A svi smo mi vrlo svesni da je ovo uradio neko od njegovih, zbog njegovog pogonog i prljavog jezika.
Ovo je univerzitetski profesor?
Meni vise lici na običnog đilkoša.
Ово пише професор на државном факултету, заштићен од државе и од ЕУ.
Обичан Србин није заштићен.
Обичан Србин чека да га држава заштити од оваквог лика.
Држава то не може и неће.
П.С.
Овом лику је ова држава помогла да ме принуди да му уплатим преко 790.000 динара...
Složno i jedinstveno u nove pobede!
Beograd nas zove, da svojim prisustvom pokažemo slogu, bratstvo i želju za napretkom!
Budi na pravoj strani!
Vidimo se 🇷🇸