
@GoniecPL Masakra, jaki prostak. Podziękujmy działaczom Kanału Zero i Republiki bo to tam się taplają w hejcie i potem nim trącą na ulicach czy sklepach.
Polski
Jan Reptyl
612 posts

@ReptylJan
Założyłem konto bo mnie wkur***ją idioci i ruskie trolle


Czyli Emil Jędrzejewski mówi, że nie będzie zeznawać bez adwokata, a prokuratorzy zadają mu kilkanaście pytań, mimo jego milczenia? To jakaś metoda zastraszania czy przygotowanie do rażenia prądem?

„Od dawna mówiło się” to już standard dowodowy w dziennikarstwie śledczym?







🗣️Piotr Antoni Skiba o przesłuchaniu dr. Emila Jędrzejewskiego: „Świadek zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika. Przedłożył do protokołu notatkę zawierającą nazwiska osób pokrzywdzonych, chodzi tutaj o dwie osoby (…). Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem”. ⤵️





