Z Sz

63 posts

Z Sz

Z Sz

@Rysa1410

Katılım Nisan 2023
13 Takip Edilen0 Takipçiler
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@lumornys Posiada zarówno tablicę rejestracyjną, jak i ubezpieczenie OC, AC I NW🤫
Polski
0
0
0
5
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
Takie pojazdy są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych?
Polski
123
11
494
89.3K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@MKowalczykTM Tak, ale jako ciągnik rolniczy i nie można tym jeździć po drodze ekspresowej.
Polski
0
0
0
1
Marcin 🇵🇱
Marcin 🇵🇱@MKowalczykTM·
@Rysa1410 Nawet jeżeli to produkcja seryjna, to czy ma polską homologację?
Polski
1
0
0
6
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@MKowalczykTM Ten pojazd to Can-Am Maverick, sportowy model typu Side-by-Side, Can-Am Maverick X3 lub nowszy model Turbo RR.Moc: Silniki osiągają moc nawet 200 KM.Zastosowanie: Konstrukcja stworzona do szybkiej jazdy terenowej (off-road) Jeśli chcesz błyszczeć, posyp się brokatem 🤦
Polski
1
0
0
27
Marcin 🇵🇱
Marcin 🇵🇱@MKowalczykTM·
@Rysa1410 To nie są żadne czterokołowce na kategorię B1. Waga tych pojazdów to grubo ponad 1000 kg 😀 i w naszych realiach nie zostaną dopuszczone do ruchu po drodze publicznej. To że czasami mają tablicę rejestracyjną, nie oznacza że od tego pojazdu 😀
Polski
2
0
2
97
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
Skoro znasz ich wagę, to zapewne podasz nazwę, model, rocznik?
Polski
0
0
0
0
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@MKowalczykTM Czterokołowiec (kategoria L7e) – pojazd cięższy, którego masa własna wynosi do 400 kg (do przewozu osób) lub do 550 kg (do przewozu rzeczy). Wymaga prawa jazdy kategorii B1 (dla osób od 16. roku życia).
Polski
1
0
0
99
Marcin 🇵🇱
Marcin 🇵🇱@MKowalczykTM·
@bandyci_drogowi To są tzw. Zmoty. Pojazdy do "zabawy" w off-road i w przerażającej większości nie są rejestrowane, a tym samym nie posiadają dopuszczenia do ruchu po drogach publicznych oraz OC.
Polski
2
0
10
1.2K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@wikulinio @GPW_Trader2022 Ja mam blisko 200cm wzrostu, ważę jakieś 105 kg. Jeśli wejdę do twojego domu, to się dogadamy i mi go oddasz?
Polski
0
0
4
272
Sum z wąsem 🇵🇱
Sum z wąsem 🇵🇱@wikulinio·
@GPW_Trader2022 Mógł Iran się dogadać to poszedł na zwarcie. Gorzej bo miliony kolejnych migrantów potencjalnie będzie zamierzać ku Europie. A to kolejni islamiści.
Polski
49
1
9
12.5K
Informacje Giełdowe
Informacje Giełdowe@GPW_Trader2022·
Sprzed chwili : USA 🇺🇸i Izrael 🇮🇱 bombardują główne źródło pitnej wody 🚰 w zachodnim Iranie w mieście Haftgel 🇮🇷. Dostarcza wodę dla ok. 15 000 000 ludzi. Iran obiecywał, że jeżeli do tego dojdzie zniszczy odsalarnie wody u sąsiadów z których korzysta ok. 100 mln ludzi i bez nich nie da się tam żyć.
Informacje Giełdowe tweet media
Polski
155
518
2.1K
157.1K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@rkmtimes The ground is burning under your feet....
English
0
0
0
2
RKM
RKM@rkmtimes·
JUST IN🇮🇷❌🇮🇱 Torah and Orthodox Jews are carrying a rally in support of Iran, and Palestine in Western countries.
English
277
1.9K
7.8K
319.5K
TheRealBrendonB
TheRealBrendonB@BrendonScott·
@rkmtimes It’s called MOAB, we used them in Iraq years ago. It’s a massive ordinance designed to completely destroy facilities deep underground and protected by feet of concrete. Can’t hide from the Mother of All Bombs.. 🇺🇸💥😂
English
15
1
34
5.9K
RKM
RKM@rkmtimes·
JUST IN🇺🇸❌🇮🇷🔥 US and Israel just dropped a bomb (similar to Nuclear) on largest military city in Quds City of Iran. 🚨Is US-Israel dropped a short range tacticle nuclear weapons to end war?
English
1.1K
5.2K
16.6K
3.1M
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@StapelAndrew Legenda głosi, że John F. Kennedy zginął dlatego, że zainteresował się programem atomowym izraela. Zginął, bo chciał zatrzymać budowę bomby atomowej przez izrael.
Polski
0
0
2
88
Andrew Stapel
Andrew Stapel@StapelAndrew·
🇮🇱Premier Izraela Benjamin Netanjahu : „...co by zrobił, gdyby posiadał broń nuklearną. I z tej dalekowzroczności, Stany Zjednoczone i Izrael podjęły wspólne działania, aby udaremnić te straszliwe groźby. Działanie, które stworzy warunki pozwalające narodowi irańskiemu wziąć swój los we własne ręce. I była...” Oświadczenie to padło w kontekście trwającej eskalacji konfliktu i codziennych ostrzałów terytorium Izraela, co nadaje słowom premiera szczególnego dramatyzmu.🙄 W związku z tym nie można powstrzymać się od zadania pytania: a kiedy to właściwie naród izraelski również weźmie swój los w swoje ręce i rozprawi się z samym Satanjahu?🤔 Po wygłoszeniu oświadczenia premier, jak przystało w tak napiętych czasach, udał się do swojego bunkra.😏
Polski
10
5
40
6.2K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@truck2047 To wygląda jak plan żeby ściągać w rejon jak najwięcej tego typu jednostek, i wtedy zacząć je niszczyć. Po czymś takim usa już nie będzie atakować, chyba że atomem. Tylko wtedy bomby mogą też zacząć wybuchać i u nich. Bardzo niebezpieczna sytuacja dla świata.
Polski
0
0
0
23
WarNewsPL
WarNewsPL@WarNewsPL1·
🇺🇸🇵🇱🇩🇪🇳🇴🇩🇰🇸🇪🇫🇮 ❗️Stany Zjednoczone nie poprą rozwoju niezależnych zdolności nuklearnych przez takie kraje jak Polska, Niemcy czy państwa skandynawskie - wiceszef Pentagonu Elbridge Colby podczas spotkania w prestiżowym think tanku Council on Foreign Relations. Źródło: @Radio_RMF24
Polski
355
149
2.6K
394.9K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@WarNewsPL1 Niedobra jest żeby Polacy mogli się bronić przed atomowym przejęciem.
Polski
0
0
22
2.4K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@JLe973 @NoweAteny W Iraku też miało być bez problemu, a Iran jest znacznie silniejszy i miał czas na zbrojenie. Do tego wsparcie techniczne z Chin. Będzie III WŚ 🤷
Polski
0
0
5
152
Nowe Ateny
Nowe Ateny@NoweAteny·
Iran celowo wysyłał przestarzałe, zbędne rakiety i drony jako wabiki dla obrony przeciwlotniczej USA/Izraela. Zadziałało. Teraz przechodzą do bardziej zaawansowanej broni i rakiet balistycznych. Zapasy USA są już niskie. Będzie bezwarunkowa kapitulacja?
Polski
148
151
1.6K
160.4K
Bydlak Devarsh
Bydlak Devarsh@BydlakD·
@WarNewsPL1 Jeśli Ukraińcy prowadzą operacje z terytorium krajów bałtyckich(a na to wygląda) to do otwartego konfliktu z NATO - Rosja mamy pare dni może tygodni
Polski
2
0
2
250
WarNewsPL
WarNewsPL@WarNewsPL1·
🇺🇦🔥🇷🇺 Rosyjskie MON poinformowało, że rosyjskie siły obrony powietrznej zestrzeliły dwa ukraińskie drony w obwodzie nowogrodzkim.
WarNewsPL tweet media
Polski
8
4
181
34.9K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@Niezalezny_ @WarNewsPL1 @Straz_Graniczna Bo nie jest to zgodne z nową linią polityczną rządu... A sorki, właśnie trwa odpolitycznienie struktur państwa w momencie kiedy jest taki spokój na wschodzie 🤬
Polski
0
0
4
577
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@Krzt750 @polonpl_ Ale człowieku czego nie rozumiesz? Mieszkam w centrum jednej z największych ferm wiatrowych należących do PG. Przy dużych mrozach wiatraki nie pracowały, uwzględnij porę nocną i możesz już myśleć nad agregatem na diesla żeby przetrwać mrozy.
Polski
0
0
0
11
Polak Komentator 🇵🇱
Polak Komentator 🇵🇱@PolakKomentator·
@Rysa1410 @polonpl_ No to miałeś wyżej na załączonej grafice oficjalne dane z PSE ile wtedy była produkcja z PV i wiatraków - ponad 3 GW. Jeśli PSE nie jest dla Ciebie wiarygodnym źródłem, tylko sam wiesz lepiej, to nic na to nie poradzę.
Polski
1
0
0
11
POLON
POLON@polonpl_·
Pobity został rekord zapotrzebowania na energie elektryczną w Polsce. Zużycie gazu bliskie pobicia rekordu z 2021 roku. polon.pl/uncategorized/…
Polski
5
2
33
13.8K
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@Krzt750 @polonpl_ Ja pisałem o dniu kiedy było około - 17 i śnieg na panelach, do tego wiatraki nie kręciły się z braku wiatru... W takiej sytuacji te pompy ciepła rowerkiem zasilisz jeśli wygaszą elektrociepłownie?
Polski
1
0
0
29
Z Sz
Z Sz@Rysa1410·
@Krzt750 @polonpl_ Kiedy patrzę na licznik, ten nie wskazuje produkcji... Ale faktycznie, jak w graficzny sposób to działa, to musi działać.
Polski
1
0
0
17