
Hvala 🙏 Sva uspeli z mami priti v vojaške arhive v Beogradu po letih prošenj. Vse dokumentirano. Grozno je bilo — vojak z orožjem je stal ob naju. Brez telefonov. Skoraj so nama že dovolili kopije, potem pa naju napotili na slovensko veleposlaništvo v Beogradu. In tam so kopije zavrnili.
Slovenščina












