Sabitlenmiş Tweet
TeeS_Wu
20.1K posts


Piękna jest ta bluza 👌
Kupuję ją już wprawdzie tak z pół roku ale w końcu się uda może 😅
Wisła Kraków@WislaKrakowSA
Twój nowy rozdział właśnie się zaczyna, Marcel 🙌
Polski

@Bartek1906ts Te porównania z Wieczystą i odniesienia do nich są już nie do zniesienia. Ileż można. Mamy swoją drogę do przejścia i w ogóle mnie nie obchodzi co robią inni bo nam to nic nie da.
Niektórym tak za przeproszeniem żal dupę ściska, że zapomnieli, że Wisła nadal ma swoje problemy.
Polski

@MarekBorowski @NawrockiKn Smutne to jest to, że Wy nie stoicie po stronie Polaków tylko Ukrainców.
Polski

Prezydent @NawrockiKn do tej pory szkodził Polsce swoją działalnością wewnątrz kraju. Teraz rozwinął skrzydła i szkodzi naszemu państwu także w polityce zagranicznej. Smutne.
Polski

@Kyrylo_Budanov Czcijcie sobie tych morderców co z radością zabijali starców, kobiety i dzieci ale nie liczcie na żadną pomoc od cywilizowanych krajów. Powinniście być wyrzuceni na margines za tych swoich "bohaterów".
Polski

На жаль, Президент Польщі Кароль Навроцький вдався до недружнього акту щодо нашого народу, позбавивши Президента України раніше врученого йому ордена Білого Орла.
Безумовно, це подарунок для московського агресора, який той обов’язково використає проти обох наших країн.
Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність.
Переконаний, що цей жест Президента Польщі не про справедливість абощо. Адже про яку справедливість може бути мова, якщо ордена Білого Орла, наприклад, досі не позбавлено італійського фашистського диктатора й пособника Гітлера Беніто Муссоліні?
Україна, без сумніву, дасть оцінку цій події. Та попри все ми й далі міцно стоятимемо на засадах відкритого партнерства з усіма нашими союзниками. Однак партнерства рівноправного, заснованого на принципах взаємоповаги.
Україна продовжить битися в авангарді захисту всієї Європи, зокрема Польщі, сплачуючи найдорожчу ціну.
Та як і будь-який українець, я не можу лишатися осторонь і просто спостерігати за тим, як проти наших громадян безпідставно й штучно розкручується маховик ненависті.
З огляду на це я відмовляюся від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким мене нагородив минулого року Президент Польщі.
Впевнений, що українське суспільство – і військові, і цивільні – відчувають такі ж емоції та підтримають цей крок.
Слава Україні!


Українська

No to i ja mogę się wypowiedzieć na temat @R22Krakow
Posiedziałem, popiłem i pojadłem.
Powiem tak, choć bym się chciał przypierdolić do czegoś to nie ma do czego.
1.Przestrzeń ogólna wielka, spora sala główna z mega telewizorami, wielki ogródek i taras.
Kilka sal „prywatnych”.
Najpiękniejsza sala na antresoli.
2. Wystrój w sam raz. Nie na krawat i nie na bar z flaczkami.
Wszystko z gustem, wywarzone.
3. Najważniejsze jedzenie.
Dla mnie petarda.
Nasz stolik brał pizzę, bułeczki Bao Bao, sałatkę Cezar, żeberka, burgery itp.
Każdy zadowolony zjadł ze smakiem.
4. Ceny? Standard.
5. Obsługa 10/10
6. I przede wszystkim cały czas znajome twarze z sektorów w trochę innych okolicznościach przyrody. Świetnie spędzone 4 godziny. Właśnie tego brakowało.
Potencjał gigantyczny.
Tak podsumowując to mega duma i wyrazy wdzięczności dla @SociosWisla i @jarokrolewski za sukcesywne dokładanie nie cegły ale milowych kamieni do naszej społeczności, historii i budowy Wielkiej Wisły.
Możemy narzekać na różne sprawy ale prawda jest taka że Wisła zmienia się gigantycznie. Na wielki plus.
Jeśli ktoś kilka lat tu nie był i teraz by przyjechał to szczękę będzie zbierał z ziemi przechadzając się po sklepie i restauracji.
To jest poziom europejski.
Będziemy mieli mnóstwo pociechy i niezapomnianych chwil z tego miejsca.
Jedyny minus to obecność tego @mersi766 .
Tak to petarda ♥️🔥
Całe życie człowiek marzył o takim miejscu 🤝🤝🤝




Polski

@Konradinol Ja się smieję, że to już są chyba najdroższe pomidory w powiecie biorąc pod uwagę nakłady (donice, odpowiednia ziemia, tyczki etc.) nie liczę robocizny 🤭 Ale od nasionka wyhodowane bez wspomagaczy i śmiało można je uznać będzie za kraftowe! 😅👍
Polski

@TeeS_Wu Rób czatnej z zielonych, sprzedasz kilkukrotnie drożej. A potem my kupimy to w burgerze i będziemy narzekać na ceny 😅
Polski

@MichalDobry80 Moje rosną w donicach i raczej pod zadaszeniem, któryś rok z kolei jest ok i pod koniec sezonu już nie możemy patrzeć na pomidory 🤭 ale jak przychodzi zaraza to jest moment i po zawodach.
Ps.Betalux są dość odporne, takie nie za duże, do donicy idealne 😉
Polski

@lovekrakow Wspaniała tam musi być atmosfera, co ktoś odchodzi to coś ginie, a to działka a to koszulka
Polski

Dyrektor stracił pracę. Wcześniej ze stadionu Cracovii zniknął cenny przedmiot
lovekrakow.pl/dyrektor-strac…
Polski

Anton Chichkan opuszcza krakowską Wisłę. Białoruski bramkarz dołączył do Białej Gwiazdy w lutym 2024 roku i rozegrał 20 oficjalnych spotkań, występując w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski oraz europejskich pucharach. W jego wiślackim dorobku znalazło się również zdobycie Pucharu Polski w sezonie 2023/24. Dziękujemy za grę dla Wisły i życzymy powodzenia w dalszej karierze, Anton!

Polski

To jak to jest, że ich kibice tu tłumaczyli, że ich było mało bo "kibicowska akcja, Wy mieliście zgłoszone obchody" i takie tam a teraz jednak porównują oba wydarzenia bo mandaty dostali to spisek i dyskryminacja.
I co oni na tej komendzie chcą osiągnąć bo nie bardzo rozumiem?
Kamil Jagodyński@KJagodynski
Wczoraj jako Cracovia nie odnosiliśmy się do informacji podanej przez Małopolską Policję, ze względu na zaangażowanie w organizację wydarzeń związanych z obchodami 120-lecia Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce. Dzisiaj możemy jednak poinformować, że w nadchodzącym tygodniu przedstawiciele klubu, wraz z wiceprezesem zarządu Muratem Colakiem, planują udać się na rozmowy do Małopolskiej Policji, by ustalić sprawiedliwe rozwiązanie całej sytuacji. Chcemy być solidarni z naszymi kibicami i zależy nam również na potrzebie wskazania potrzeby równego traktowania fanów wszystkich krakowskich klubów.
Polski

🔥 Zaczyna robić się gorąco!
Kuchnia w @R22Krakow jest już prawie gotowa. Jeszcze chwila i wspólnie zgotujemy coś naprawdę wyjątkowego! 🧑🍳 🍽️




Polski












