Wiesława Gawior

636 posts

Wiesława Gawior banner
Wiesława Gawior

Wiesława Gawior

@WGawior

Uśmiech, radość

Katılım Ekim 2021
97 Takip Edilen25 Takipçiler
Kancelaria Prezydenta RP
Kancelaria Prezydenta RP@prezydentpl·
Prezydent RP @NawrockiKn: Chcę słyszeć Wasz głos i chcę wiedzieć, co myślą Polacy, bo mówiłem: Po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy. Szczególnie w momencie, gdy obecny rząd – niestety z przykrością to stwierdzam – rozmija się ze społecznymi oczekiwaniami, ze społecznymi potrzebami, z głosem narodu.
Polski
3.5K
1.7K
15K
358.6K
Wiesława Gawior
Wiesława Gawior@WGawior·
@bepugnacious @prezydentpl @NawrockiKn @ZiobroPL @K_Stanowski Zwykły prostak to jest pan . Mam nadzieję że kiedyś dojdzie do tego że za obrazę Polaków odpowiecie . Bo to większość Polaków wybrała Prezydenta Polski 👍🇵🇱 Karola Nawrockiego 👍🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Polski
1
0
5
56
Pawel
Pawel@PalachaP·
Kończ Waść wstydu oszczędź. Już lepiej zająć się treningami na siłowni, dać politykę robić tym, którzy się na niej znają. Prezydent to nie szef IPN, musi patrzeć w przyszłość a nie odwoływać się ciągle do przeszłości. Potem się nie dziwmy jak nie dostaniemy szansy na inwestycje przy odbudowie Ukrainy, bo wybiorą Niemców, Francuzów itd. Jak będziemy kupować drony na licencji ukraińskiej od innych, zamiast sami je produkować. Ręce opadają 😞
Polski
139
2
86
14.2K
Renata
Renata@Renata14618023·
@RBakiewicz Prawie 75 % Polaków uważa że policja słusznie pana potraktowała 🤷‍♀️
Polski
17
0
286
2.3K
Robert Bąkiewicz
Robert Bąkiewicz@RBakiewicz·
Niemcy znów kłamią! W ich przestrzeni publicznej szerzy się kłamstwo, że Głaz Pamięci leży w strefie chronionej! Prawda jest inna... strefa (Befriedeter Bezirk) KOŃCZY się na ulicy Heinrich-von-Gagern-Straße, która biegnie między pomnikiem a Bundestagiem. Głaz leży POZA NIĄ! Mieliśmy pełne prawo swobodnie tam podejść z krzyżem, bo nie naruszyliśmy żadnych granic! Zakaz policji to bezprawie i celowe uderzenie w polską pamięć.
Polski
762
1.2K
3.7K
76.9K
Marek
Marek@mpiotrowski111·
@RBakiewicz Każdy kto w tej sprawie staje po stronie niemieckiej policji której zachowanie bardziej przypomina działanie hitlerowskiego SA niż stróżów prawa jest gnidą lub folksdojczem. A łowcom rasistów pośród Polaków uświadamiam, że ci bandyci zaatakowali też Afroamerykankę. Za nic.
Polski
19
3
52
1.8K
Izabela
Izabela@IzabelaPisula·
@RBakiewicz Bakiewicz kurwa takie manifesty w Niemczech zglasza sie tydzien przed, baranie. Dwa, ustawka za kase. Przestan pierdaczyc farmazony tam gdzie republika tam wiadomo, ze bedzie rozroba.
Polski
5
0
12
647
Lucyfer Lusii
Lucyfer Lusii@lucyfer_lusii·
@RBakiewicz Banda debili pojechała do innego państwa robić aferę i są zdziwieni że zostali w pierdol od niemieckiej policji. Jak by się zachowywali odpowiednio to by skończyło się to normalnie. A że qurwa Bąkiewicz chciał udawać kozaka to skończyło się rumakowanie.
Polski
5
0
14
606
MichałGórski
MichałGórski@MichaGrski9·
@TomaszSakiewicz Na reszcie !!! Do więźnia z nimi ! Z nimi wszystkim !!! Zanim sakiewicz pryśnie do Białorusi 😂😂😂lub do Ziobry 😂😂
Polski
34
0
29
8.1K
Tomasz Sakiewicz
Tomasz Sakiewicz@TomaszSakiewicz·
Policja siłą wtargnela do mojego domu i aresztowala asystentke
Polski
2.1K
1.3K
4.2K
650.1K
OBIEKTYWNY 24
OBIEKTYWNY 24@G390422G·
@TomaszSakiewicz Szkoda że tylko asystentkę. Mam nadzieje że pójdzie w koronę i ciebie też zamkną.
Polski
2
0
5
494
Wiesława Gawior retweetledi
rudy_klamie
rudy_klamie@rudy_klamie·
@D_Tarczynski Jeszcze kilka lat i biali Brytyjczycy będą żyli w rezerwatach.
Polski
0
1
3
145
Wiesława Gawior retweetledi
mossad
mossad@KapselRoman·
@D_Tarczynski A jak pomaga państwo POLSKIE swoim obywatelom ? ile złotych dostanie 60 letni bezrobotny POLAK ? PISZ GOŚCIU
Polski
1
1
1
100
Wiesława Gawior retweetledi
Konrad Birycki
Konrad Birycki@KBirycki·
@D_Tarczynski Przecież są tam legalnie. Czyli są cacy trzymając się waszej własnej logiki.
Polski
0
1
1
169
Wiesława Gawior retweetledi
Marek Gizmajer
Marek Gizmajer@MarekGizmajer·
@D_Tarczynski Czy oprócz robienia dzieci oni zajmują się czymś jeszcze?
Polski
1
1
0
189
Wiesława Gawior retweetledi
Xipe Lohkin
Xipe Lohkin@x_xipe·
@D_Tarczynski Bo Islam🫥😐to czyste zło w postaci śmierci
Polski
0
1
6
194
Marcin
Marcin@stroboskop73·
@LeszekMiller Bóg przerobił nam komunistę na socjalistę! Jeszcze że trzy lata i - W Imię Boga! - zrobi nam Pan Chrześcijański porządek!
Polski
5
0
22
1.3K
ADRIAN kłak
ADRIAN kłak@adriann993·
@CzarnekP I dzban roku miałby zostać premierem 😂😂 nawet konferencja na takiego błazna jak @CzarnekP się nie zgodzi 😂😂
Polski
24
0
16
7.8K
Donald Tusk
Donald Tusk@donaldtusk·
Premier Orbán zablokował właśnie europejską pomoc dla Ukrainy, Kaczyński próbuje zablokować SAFE, czyli pieniądze na obronę i polski przemysł zbrojeniowy. Zgadnijcie, kto się cieszy.
Polski
5.7K
3.4K
18K
2.6M
LiW1916
LiW1916@Jac3kkkk·
@aneczka64 Trudno wytłumaczyć tego gościa,pewnie nie ma szan ale co będzie jak okaże się ,że policjantka piła z nimi alkohol,że nie raz już ..był seks..tylko w tym konkretnym dniu poszło coś nie tak…policjanta nic nie usprawiedliwia!..ale co z policjantką?a podobno chce pozostać w służbie
Polski
9
0
11
6.8K
aneczka
aneczka@aneczka64·
Policjanta zbadano alkomatem 5 h po gwałcie. Ciekawe co chciano załatwić w tym czasie? Po badaniu puszczono go wolno. Gwałt, 1,5 promila a ten siedział sobie w domu jakby nigdy nic. O sprawie dowiadujemy się 5 dni później. Dam sobie rękę uciąć, że próbowano skręcić sprawę.
Polski
149
301
2.6K
65.8K
Michał Majewski
Michał Majewski@MMajewski_82·
@NawrockiKn Polacy kiedyś też mordowali i podbijali różne tereny. Czy Polska zapłaciła jakieś odszkodowania? W politykę jest Pan równie słaby jak w historię.
Polski
105
0
48
7.4K
Karol Nawrocki
Karol Nawrocki@NawrockiKn·
Polacy zostali zaatakowani i byli mordowani przez Niemców, więc odszkodowania należą się od Niemców. Wbrew historycznej prawdzie, wbrew logice, wbrew jakimkolwiek wartościom jest to, żeby Naród, który cierpiał prześladowania, sam potem za tę ofiarę musiał zapłacić.
Polski
1.3K
3.2K
21.1K
506K