Mały Krytyk

485 posts

Mały Krytyk banner
Mały Krytyk

Mały Krytyk

@YKrytyk

Kocham pizzę , niewyparzona gęba. Wierny kibic Korony

Katılım Şubat 2023
144 Takip Edilen37 Takipçiler
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@M_Stepniewski Jak pożyczkę? Przecież miasto jest miodem i mlekiem płynące, stać nas na oddanie autobusów za darmo
Polski
0
0
1
65
Marcin Stępniewski
Marcin Stępniewski@M_Stepniewski·
🔥Miasto Kielce w lipcu planuje kolejne podejście do pożyczki na kilkaset milionów złotych. Jak informują mnie nieoficjalnie urzędnicy z Wydziału Budżetu wszystko uzależnione jest od głosowania nad wotum zaufania dla prezydent, które odbywać się będzie już w przyszły czwartek. Jeśli Agata Wojda poprzez „zakulisowe” działania uzyska większość w tym zakresie to kolejnym krokiem będzie zaciągnięcie kilkuset milionów złotych nowego zobowiązania konsolidacyjnego. Jak zwykle wszystko w atmosferze tajemnicy, zakulisowych gierek i układanek bez transparentnego procesu, w którym rzetelnie będziemy mogli zweryfikować plany miasta z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednocześnie wciąż pomimo naszych apeli, próśb i rozmów, a także szeregu propozycji nie przedstawiono planu oszczędnościowego, który powinien być bazą wyjściową do jakichkolwiek rozmów o konsolidacji zobowiązań. Powinniśmy znać także szczegóły planowanej konsolidacji, ponieważ ta proponowana w ubiegłym roku uwzględniała spłatę tańszych zobowiązań nowymi droższymi, a jej skutkiem był wzrost tylko i wyłącznie odsetek jakie zapłacą Kielczanie na poziomie przekraczającym 1️⃣0️⃣0️⃣ milionów złotych. Informuje o tym nieprzypadkowo, ponieważ każdy mieszkaniec powinien mieć świadomość, że względy merytoryczne często nie mają znaczenia przy podejmowaniu decyzji przez władze Kielc. Niewykluczone, że za moment przedstawiciele prezydenta zaprzeczą tym informacjom, ale to będzie oznaczało, że rezygnacja wynika z ich upublicznienia.
Marcin Stępniewski tweet media
Polski
1
2
2
310
Korona Kielce
Korona Kielce@Korona_Kielce·
Jak założyć konto i przedłużyć karnet w naszym nowym systemie biletowym? 🧐 Przygotowaliśmy dla Was praktyczny tutorial, z którego krok po kroku dowiecie się, jak przebiega proces rejestracji na urządzeniach mobilnych 📲 #IdzieMYpoWięcej, więc już teraz kup karnet i zapewnij sobie miejsce na EXBUD Arenie w nadchodzącym sezonie! 🏟️🟡🔴 🎟️👉 BILETY.KORONA-KIELCE.PL
Polski
6
0
19
3.4K
Patryk Spaliński
Patryk Spaliński@spalinskipatryk·
Portal Zero wypuszcza artykuł o 6:48. TVN podłapuje temat o 13:27. Niecałe 7 godzin. Kierwiński pisze twita o 17:41, że Kacprzyk złożył legitymację partyjną. TVN pisze o tym artykuł o 17:58. Siedemnaście minut. Rozkminka i oczywiście przypadek.
Patryk Spaliński tweet media
Polski
33
131
2K
47.6K
Marcin Kierwiński
Marcin Kierwiński@MKierwinski·
Spotkałem się dziś z maturzystami z Lubelszczyzny, którzy w trakcie trwania własnych matur uczestniczyli także w gaszeniu pożaru w Puszczy Solskiej. Jestem dumny, że mamy takich druhów OSP - odważnych, zaangażowanych i gotowych nieść pomoc wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna👏!
Marcin Kierwiński tweet mediaMarcin Kierwiński tweet mediaMarcin Kierwiński tweet mediaMarcin Kierwiński tweet media
Polski
62
87
393
9.6K
Bartosz Soluch 🇵🇱
Bartosz Soluch 🇵🇱@BartoszSoluch·
Dawid Kacprzyk 28-letni lekarz i radny Koalicji Obywatelskiej na Ursusie, zgarnął w 2025 roku 1 600 000 zł jako koordynator SOR w Warszawskim Szpitalu Południowym. Jednocześnie pracuje w trzech innych publicznych szpitalach, jest radnym i działał w młodzieżówce KO. Na papierze miał spędzać na SOR-ze średnio 331 godzin miesięcznie, w tym wielodniowe dyżury. W rzeczywistości w czasie "dyżurów" był w telewizji, na spotkaniach politycznych, sesjach rady i prowadził media społecznościowe. To klasyczne kolesiostwo i złodziejstwo elit KO, ustawiane posady i okradanie podatników. Konfederacja mówi: dość tej patologii! #Kacprzyk #AferaKacprzyka #KOkradnie #KolesiostwoKO #Konfederacja
Polski
11
7
62
4.3K
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@Witold89643825 @ZbigniewHoldys @SikorkiUkrainia ? Kielce są zadłużone, czy ty mając swoją firmę zadłużoną oddalbys coś za darmo? Zamiast zmniejszyć lekko zadłużenie? W Kielcach od lat nie mogą posprzątać dróg oraz chodników z piasku, to może chociaż za 500k posprzątają jedna ulice
Polski
1
0
3
35
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@Korona_Kielce Te pola to moglibyście jakoś zaznaczyć, nie wiem może konturem czy coś bo u mnie strasznie się zlewa nie wiem jak u innych.
Mały Krytyk tweet media
Polski
0
0
2
541
Korona Kielce
Korona Kielce@Korona_Kielce·
🆕 NOWY SYSTEM BILETOWY JUŻ DOSTĘPNY! 🎟️ Koroniarze, zapraszamy Was do rejestrowania się w nowym systemie biletowym, który właśnie oddajemy w Wasze ręce 👉 bilety.korona-kielce.pl Uruchomienie nowoczesnej platformy biletowej to dopiero pierwszy etap cyfrowego rozwoju naszego Klubu 💻📈 Zachęcamy do zaznaczania wszystkich zgód marketingowych, żeby mieć z nami jeszcze bliższy kontakt i czerpać z tego dodatkowe korzyści 🙌 —— ℹ️ W przyszłym tygodniu ruszamy z pierwszym etapem sprzedaży karnetów przeznaczonym dla obecnych Karnetowiczów.
Korona Kielce tweet media
Polski
5
3
51
12.8K
end_ru
end_ru@endru82308895·
@YKrytyk @michalbraun te autobusy spokojnie mogą śmigać dalej, zostały wycofane tylko po to żeby byl pretekst na ich darnowe przekazanie
Polski
1
0
2
41
Michal Braun
Michal Braun@michalbraun·
Po tym, jak radni PiS i działacze związani z Konfederacją praktycznie zablokowali możliwość przekazania ukraińskiej Winnicy siedemnastoletnich, wycofanych z eksploatacji autobusów miejskich z Kielc, szerząc przy tym dezinformację i nienawiść wobec Ukrainy, obywatele biorą sprawy w swoje ręce. Polecam zbiórkę Fundacji Sikorki na Ukrainie i zachęcam do jej wsparcia! zrzutka.pl/4rcks2
Polski
129
83
322
14.4K
Gosia
Gosia@Magorza56012838·
@YKrytyk @michalbraun Ale stać ich na utylizację? Z nienawiści to już niektórym rozum odbiera.
Polski
2
0
0
36
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@michalbraun Chodniki i ulice leżą w piachu ponad dwa lata bo Kielce nie mają kasy nawet na posprzątanie tego ale stać nas za oddanie autobusów za friko…
Polski
0
0
0
47
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@michalbraun @michalbraun Miasto Kielce jest zadłużone i nie stać nas na oddawanie za darmo wszystkiego. Za sprzedanie za złom zawsze można przeznaczyć gdzieś te pieniądze. Jakby Pana firma miała długi a miała możliwość dostać jakąś gotówkę za autobusy to też by pan oddał za darmo?
Polski
3
0
1
363
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@TSobura @michal_siejak Ten stadion dawno powinien być jakoś podzielony żeby nie dało się chodzić po całym stadionie, taka prawda.
Polski
0
0
1
63
Tomasz Sobura
Tomasz Sobura@TSobura·
@YKrytyk @michal_siejak Parę osób? Chyba paręset. Jak nie znajdą miejsca na lepszym sektorze, to stoją pod młynem przy kolumnach.
Polski
1
0
1
73
Michał Siejak
Michał Siejak@michal_siejak·
Z karnetami ruszamy w przyszłym tygodniu. W tym kończymy ostatnie prace związane z wdrożeniem nowego systemu biletowego. Wkrótce poinformujemy o wszystkich szczegółach. Ważna sprawa po Waszej stronie - po uruchomieniu nowego systemu warto będzie od razu zarejestrować swoje konto. Docelowo stanie się ono centrum wszystkich usług związanych z Koroną - od biletów i karnetów po kolejne funkcjonalności, które będą wdrażane w przyszłości. 🙂
Norbert87CK@Norbert87Ck

@michal_siejak jest szansa, że będą jeszcze w tym tygodniu?

Polski
12
2
55
7K
Krystian
Krystian@krystdur·
@YKrytyk @michal_siejak Stanie na schodach szczególnie w obrębie wyższych sektorów to plaga. Tak jak kupowanie ulgowych biletów przez starych chłopów. Widocznie klub nie widzi problemu i nie przeszkadza mu, że w każdym meczu na biletach traci dziesiątki tysięcy złotych.
Polski
1
0
1
78
Bebech
Bebech@adamxzcnnn·
@YKrytyk @michal_siejak Kojarzy mi się, że jak zaczynaliśmy sezon 25/26 to szedł z klubu przekaz, że będą chcieli z tym walczyć, ale jak widać bezskutecznie
Polski
1
0
0
139
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@michal_siejak 2/2 Oraz da się kontrolować osoby, którę wchodzą na dany sektor? zawsze muszę się kłócić bo ktoś mi siada na moim wykupionym miejscu i uważam że pare osób kupuje bilet na młyn i rozchodzi się po stadionie co powoduje ten problem
Polski
3
0
1
244
Mały Krytyk
Mały Krytyk@YKrytyk·
@michal_siejak Mam takie pytanie, nawet chyba maila napisałem. Czy da się zrobić coś z ludźmi którzy stoją przy schodach i barierkach? Na każdym meczu powyżej 10k osób to jest klasyka na stadionie. Zwracanie uwagi nie przynosi skutku. 1/2
Polski
4
1
7
574