Mały Krytyk
485 posts

Mały Krytyk
@YKrytyk
Kocham pizzę , niewyparzona gęba. Wierny kibic Korony
Katılım Şubat 2023
144 Takip Edilen37 Takipçiler

@Marek04162601 @KryspinTed Gdzie to sztuczne blokowanie zawodu?
Polski

Na drugą nóżkę.
Oczekiwanie ludu twitterowego, że lekarz ma zarabiać 30 tysięcy na miesiąc mnie niezmiernie bawi.
😁
Luiza@Luiza93902397
Skoro rząd będzie zbierał informacje o zarobkach Medyków to proszę też dyrektorów szpitali i prawników. Może być interesująco. A i nauczycieli, żeby było w tym wszystkim trochę zabawy.
Polski

@M_Stepniewski Jak pożyczkę? Przecież miasto jest miodem i mlekiem płynące, stać nas na oddanie autobusów za darmo
Polski

🔥Miasto Kielce w lipcu planuje kolejne podejście do pożyczki na kilkaset milionów złotych.
Jak informują mnie nieoficjalnie urzędnicy z Wydziału Budżetu wszystko uzależnione jest od głosowania nad wotum zaufania dla prezydent, które odbywać się będzie już w przyszły czwartek. Jeśli Agata Wojda poprzez „zakulisowe” działania uzyska większość w tym zakresie to kolejnym krokiem będzie zaciągnięcie kilkuset milionów złotych nowego zobowiązania konsolidacyjnego.
Jak zwykle wszystko w atmosferze tajemnicy, zakulisowych gierek i układanek bez transparentnego procesu, w którym rzetelnie będziemy mogli zweryfikować plany miasta z odpowiednim wyprzedzeniem.
Jednocześnie wciąż pomimo naszych apeli, próśb i rozmów, a także szeregu propozycji nie przedstawiono planu oszczędnościowego, który powinien być bazą wyjściową do jakichkolwiek rozmów o konsolidacji zobowiązań. Powinniśmy znać także szczegóły planowanej konsolidacji, ponieważ ta proponowana w ubiegłym roku uwzględniała spłatę tańszych zobowiązań nowymi droższymi, a jej skutkiem był wzrost tylko i wyłącznie odsetek jakie zapłacą Kielczanie na poziomie przekraczającym 1️⃣0️⃣0️⃣ milionów złotych.
Informuje o tym nieprzypadkowo, ponieważ każdy mieszkaniec powinien mieć świadomość, że względy merytoryczne często nie mają znaczenia przy podejmowaniu decyzji przez władze Kielc. Niewykluczone, że za moment przedstawiciele prezydenta zaprzeczą tym informacjom, ale to będzie oznaczało, że rezygnacja wynika z ich upublicznienia.

Polski

@Korona_Kielce Mam pytanie czy ktoś w ogóle odpisuje i odczytuje maile z alert@korona-kielce.pl?
Polski

Jak założyć konto i przedłużyć karnet w naszym nowym systemie biletowym? 🧐
Przygotowaliśmy dla Was praktyczny tutorial, z którego krok po kroku dowiecie się, jak przebiega proces rejestracji na urządzeniach mobilnych 📲
#IdzieMYpoWięcej, więc już teraz kup karnet i zapewnij sobie miejsce na EXBUD Arenie w nadchodzącym sezonie! 🏟️🟡🔴
🎟️👉 BILETY.KORONA-KIELCE.PL
Polski

@spalinskipatryk Ciekawe czy ktoś się odważy wprowadzić wykop.pl/link/7962367/k…
Polski

I co, zwolnią go z tych czterech stołecznych szpitali teraz? 🤔😏🤓
Michał Wróblewski@wroblewski_m
Od rana pisaliśmy, dzwoniliśmy do liderów warszawskiej KO, podobnie jak inne redakcje. Bez odzewu. Ale jest efekt. Jedyna słuszna decyzja, szybsza niż się wydawało.
Polski

Dawid Kacprzyk 28-letni lekarz i radny Koalicji Obywatelskiej na Ursusie, zgarnął w 2025 roku 1 600 000 zł jako koordynator SOR w Warszawskim Szpitalu Południowym.
Jednocześnie pracuje w trzech innych publicznych szpitalach, jest radnym i działał w młodzieżówce KO. Na papierze miał spędzać na SOR-ze średnio 331 godzin miesięcznie, w tym wielodniowe dyżury.
W rzeczywistości w czasie "dyżurów" był w telewizji, na spotkaniach politycznych, sesjach rady i prowadził media społecznościowe.
To klasyczne kolesiostwo i złodziejstwo elit KO, ustawiane posady i okradanie podatników. Konfederacja mówi: dość tej patologii!
#Kacprzyk #AferaKacprzyka #KOkradnie #KolesiostwoKO #Konfederacja
Polski

@YKrytyk @ZbigniewHoldys @SikorkiUkrainia Tu niestety nie ekonomia gra rolę jak widzimy tylko żałosne politykierstwo.
Polski

Zrzutka na autobusy osiągnęła cel! Jest 515 tys zł!!!! Brawo!!! @SikorkiUkrainia do dzieła!!!
zrzutka.pl/4rcks2
Polski

@Witold89643825 @ZbigniewHoldys @SikorkiUkrainia ?
Kielce są zadłużone, czy ty mając swoją firmę zadłużoną oddalbys coś za darmo? Zamiast zmniejszyć lekko zadłużenie? W Kielcach od lat nie mogą posprzątać dróg oraz chodników z piasku, to może chociaż za 500k posprzątają jedna ulice
Polski

@ZbigniewHoldys @SikorkiUkrainia Jeżeli Kielce wezmą tę kasę to będzie łajdactwo. Ale to będzie już recydywa łajdactwa.
Polski

@Korona_Kielce Te pola to moglibyście jakoś zaznaczyć, nie wiem może konturem czy coś bo u mnie strasznie się zlewa nie wiem jak u innych.

Polski

🆕 NOWY SYSTEM BILETOWY JUŻ DOSTĘPNY! 🎟️
Koroniarze, zapraszamy Was do rejestrowania się w nowym systemie biletowym, który właśnie oddajemy w Wasze ręce 👉 bilety.korona-kielce.pl
Uruchomienie nowoczesnej platformy biletowej to dopiero pierwszy etap cyfrowego rozwoju naszego Klubu 💻📈
Zachęcamy do zaznaczania wszystkich zgód marketingowych, żeby mieć z nami jeszcze bliższy kontakt i czerpać z tego dodatkowe korzyści 🙌
——
ℹ️ W przyszłym tygodniu ruszamy z pierwszym etapem sprzedaży karnetów przeznaczonym dla obecnych Karnetowiczów.

Polski

@endru82308895 @michalbraun To jak mogę śmigać dalej to niech przekażą komuś z Polski
Polski

@YKrytyk @michalbraun te autobusy spokojnie mogą śmigać dalej, zostały wycofane tylko po to żeby byl pretekst na ich darnowe przekazanie
Polski

Po tym, jak radni PiS i działacze związani z Konfederacją praktycznie zablokowali możliwość przekazania ukraińskiej Winnicy siedemnastoletnich, wycofanych z eksploatacji autobusów miejskich z Kielc, szerząc przy tym dezinformację i nienawiść wobec Ukrainy, obywatele biorą sprawy w swoje ręce.
Polecam zbiórkę Fundacji Sikorki na Ukrainie i zachęcam do jej wsparcia!
zrzutka.pl/4rcks2
Polski

@Magorza56012838 @michalbraun Przecież mówione jest że dostaną kasę jak oddadzą na złom. Jak oddajesz auto na złom to jeszcze na złomie dopłacasz?
Polski

@YKrytyk @michalbraun Ale stać ich na utylizację? Z nienawiści to już niektórym rozum odbiera.
Polski

@michalbraun Chodniki i ulice leżą w piachu ponad dwa lata bo Kielce nie mają kasy nawet na posprzątanie tego ale stać nas za oddanie autobusów za friko…
Polski

@michalbraun @michalbraun Miasto Kielce jest zadłużone i nie stać nas na oddawanie za darmo wszystkiego. Za sprzedanie za złom zawsze można przeznaczyć gdzieś te pieniądze.
Jakby Pana firma miała długi a miała możliwość dostać jakąś gotówkę za autobusy to też by pan oddał za darmo?
Polski

@TSobura @michal_siejak Ten stadion dawno powinien być jakoś podzielony żeby nie dało się chodzić po całym stadionie, taka prawda.
Polski

@YKrytyk @michal_siejak Parę osób? Chyba paręset. Jak nie znajdą miejsca na lepszym sektorze, to stoją pod młynem przy kolumnach.
Polski

Z karnetami ruszamy w przyszłym tygodniu. W tym kończymy ostatnie prace związane z wdrożeniem nowego systemu biletowego. Wkrótce poinformujemy o wszystkich szczegółach.
Ważna sprawa po Waszej stronie - po uruchomieniu nowego systemu warto będzie od razu zarejestrować swoje konto. Docelowo stanie się ono centrum wszystkich usług związanych z Koroną - od biletów i karnetów po kolejne funkcjonalności, które będą wdrażane w przyszłości. 🙂
Norbert87CK@Norbert87Ck
@michal_siejak jest szansa, że będą jeszcze w tym tygodniu?
Polski

@YKrytyk @michal_siejak Stanie na schodach szczególnie w obrębie wyższych sektorów to plaga. Tak jak kupowanie ulgowych biletów przez starych chłopów. Widocznie klub nie widzi problemu i nie przeszkadza mu, że w każdym meczu na biletach traci dziesiątki tysięcy złotych.
Polski

@YKrytyk @michal_siejak Kojarzy mi się, że jak zaczynaliśmy sezon 25/26 to szedł z klubu przekaz, że będą chcieli z tym walczyć, ale jak widać bezskutecznie
Polski

@Jan_Dziurka @michal_siejak Jak chcesz zobaczyć lamusa to spójrz w lustro.
Polski

@YKrytyk @michal_siejak Nie da się nic zrobić bo to tylko przeszkadza takim lamusom jak ty
Polski

@michal_siejak 2/2
Oraz da się kontrolować osoby, którę wchodzą na dany sektor? zawsze muszę się kłócić bo ktoś mi siada na moim wykupionym miejscu i uważam że pare osób kupuje bilet na młyn i rozchodzi się po stadionie co powoduje ten problem
Polski

@michal_siejak Mam takie pytanie, nawet chyba maila napisałem. Czy da się zrobić coś z ludźmi którzy stoją przy schodach i barierkach? Na każdym meczu powyżej 10k osób to jest klasyka na stadionie. Zwracanie uwagi nie przynosi skutku. 1/2
Polski






