Sabitlenmiş Tweet
Itami
508 posts

Itami
@_Itami_art
Polish artist 🌺 she/her 🌺 mxtx novel fan, multifandom and oc stuff🌺 🇵🇱🇷🇺🇬🇧 languages https://t.co/nEfpT3YDTm
Katılım Temmuz 2021
228 Takip Edilen613 Takipçiler

I'm obsessed with this movie! Are you team Saja Boys or Huntrix? I like both but I like demon boys a bit more.
#Jinufanat #jinu #kpopdemonhunters #KDNH #digitalart #jinukpopdemonhunters #sajaboys

English
Itami retweetledi

„I have no name. I am but two days old”
Hey V, it’s been a while. And as much as I loved the other characters V and Vergil will be my forever favourite.
#dmc #dmc5 #v #DevilMayCry #デビルメイクライ #dmcfanart #fanart

English

A to kolejny z bohaterów plus chibi przedstawiające Oriona i Jamesa.
#oc #digitalart #characterconceptart


Polski

@_Itami_art Your art style definitely improved! I really like 2023 version, but 2025 is so magnificent!
English

@Roshanke1 @lux_beatrice Gdzie dla mnie jest po prostu średnie, ani dobre ani złe. Cieszę się jednak że osoby, które nie znają innego języka na tyle by sięgnąć po zagraniczne wydanie mogą tę książkę poznać
Polski

@Roshanke1 @lux_beatrice Tylko że ja lubię znajdować takie głupotki w tekście. W całej tej dyskusji bardziej niż samo tłumaczenie drażni mnie coś innego. Mianowicie zaczynam mieć wrażenie, że ilekroć sięgam po telefon to widzę obronę tłumaczenia jako wybitne, albo bezlitosne jechanie po tym tłumaczeniu
Polski

@Roshanke1 @lux_beatrice Nie zgodzę się z drugim zdaniem. Bardzo proste zdanie brzmiałoby "Księżyc lśnił na niebie, panował półmrok" co do zdania pierwszego być może chodziło o powłoki demonów ale i tak brzmi to dla mnie nie logicznie. Ale to moje zdanie. Tak czy inaczej bawiłam się dobrze.
Polski

@Roshanke1 @lux_beatrice W przypadku tego drugiego rozumiem że chodzi o półmrok ale czytając za pierwszym razem musiałam się wrócić do tego zdania i przeczytać je jeszcze raz. Dodam tylko że książkę czytam z koleżanką z podziałem na rozdziały więc czytam na głos. Przez co trzeba się czasami cofać.
Polski

@Roshanke1 @lux_beatrice Mam przykłady: "Czy to człowiek, czy cokolwiek innego, z pewnością był to demoniczny pan młody" skoro jest to demoniczni pan młody to nie mógł być człowiekiem.
"Księżyc lśnił na niebie, było ciemno, choć nie ciemno, jasno, choć nie jasno."
Polski

@Roshanke1 @lux_beatrice Wiesz co znam ten przykład, ale przyznam że jestem na tyle snobem że ilekroć widzę wydawnictwie niezwykle to omijam takie twory szerokim łukiem
Polski

@_Itami_art @lux_beatrice youtube.com/watch?v=szE-f4… - Zocharett dobrze także podsumowała wiek, który wpłynął na warsztat autorki, jak cię ciekawi to polecam, chociaż to już wchodze z innym tematem, więc zrozumiem jak nie będzie cie to interesować

YouTube
Polski

@Roshanke1 @lux_beatrice Chociaż z tymi nazwami własnymi to może być po prostu kwestia tego, że mój wykładowca miał takie a nie inne widzi mi się. Też nie do końca przypadł mi do gustu zwrot niebianie, ale to już czepialstwo z mojej strony bo takie słowo rzeczywiście istnieje w słowniku języka polskiego.
Polski

@_Itami_art @lux_beatrice Możesz wyjaśnić co masz na myśli pisząc nierówne? Chodzi o ten slang i użycie prostych słow, a niekiedy bardziej 'prestiżowych', czy o coś innego? I aktualnie też jestem na filo, więc ciekawi mnie twoja perspektywa
Polski











