✨ФІШка✨

299 posts

✨ФІШка✨ banner
✨ФІШка✨

✨ФІШка✨

@_vidmocka_

Україна Katılım Aralık 2022
70 Takip Edilen36 Takipçiler
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@real_Ne_moskal Мені таке мій тодішній друг написав, з, прости боже, чебоксар
Українська
0
0
3
504
🇺🇦ꑭ Дякую Богу, що я не москаль ꑭ🇺🇦
Є у мене двоюрідний брат, який живе в Самарі... 24 лютого 2022 року ми спілкувалися по Вайберу. Тоді він мені сказав (цитую): "Да нє пєрєживай! Скоро наши (я імею ввіду рускіє) вайска прайдут парадом по крєщатіку в всьо закончіцца!" Зараз так хочеться запитати його: "Гдє парад?"
Українська
29
21
725
27.6K
간내사망 🍁
간내사망 🍁@narinott·
@_vidmocka_ @saintrata Блять не повірите буквально кілька секунд тому з іншою людиною теж говорили про те що рушник це щось красиве і вишите, а полотенце для побуту
Українська
1
0
2
75
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@Renatheranis А де ви взяли такий чудовий календар ?
Українська
1
0
6
3.1K
WIDE BOI TESSANDROS
WIDE BOI TESSANDROS@Renatheranis·
Ви блять не повірите
WIDE BOI TESSANDROS tweet media
Українська
18
79
3.4K
43.3K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@priseasyy Ставлю жопу що концепти для цього мульта робили ШІ а потім вже відмальовувати розкадровку та фінал. Бо це дуууже відчувається. Професіональні розкадровщики не будуть використовувати стільки "рівних" та однакових кадрів бо розкадровка повинна показувати динаміку. А тут її нема
Українська
0
0
7
143
sadок 🇺🇦 ⁷ 🪭
sadок 🇺🇦 ⁷ 🪭@priseasyy·
щось в сучасній анімації відчувається не так. чи це проблема в перспективі і постановці плану, можливо через цей вид спереду є якесь відчуття ші от просто щось не так, штучне, особливо в останніх трейлерах мультиків які будуть виходити…. і я не розумію що саме
🌷@mayorloftis

look at the difference man i’m crying

Українська
8
0
105
3.8K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@ruby_groza @bird_coven Це дуже атмосферо і якось навіть магічно. Дуже подобається
Українська
1
0
1
14
Ruby Groza
Ruby Groza@ruby_groza·
🕯️Обкладинка до зіну "Під покровом пітьми" від Пташиного Шабашу #украрт #зін
Ruby Groza tweet media
Українська
3
11
133
1.1K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@pumpkin_wind Тоді зрозуміло. Ціна майже безплатно, рада що ви зуміли вхопити)
Українська
1
0
1
39
секрет хвостика Сінамонрола 🥛🍙
@_vidmocka_ Та це Китай, але просто в цій мережі зазвичай купа дешевих китайських підробок, а тут справді гарна фігурка була за низьку ціну (по акції 25, повна 50)
Українська
1
0
3
88
секрет хвостика Сінамонрола 🥛🍙
ХАНІ ВОТ А Ю ДУІНГ ХІР? неіронічно досить хороші фігурки і справді поні з май літл поні, а не якась китайська імпровізація
секрет хвостика Сінамонрола 🥛🍙 tweet media
Українська
4
0
92
1.7K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@der_Igel_ А мене більше турбує що люди збирають рандомній неперевірені факти з усього інтернету а потім видають це за факт своєї високої інтелектуальності
✨ФІШка✨ tweet media
Українська
0
0
15
334
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@sercemyr Якось робила собі браслет з схожих але друкувала на 3д принтері а красила сама
Українська
0
0
1
106
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@kokhana_a Одного разу спробувала своє улюблене айс латте в старбаксі. На смак воно було гірше ніж кава 3 в 1 на рандомній заправці на окружній у 2014 році
Українська
0
0
7
152
Сіль Кобальту 🇺🇦
Абсолютно усі мої знайомі українки, які мріяли спробувати щось зі Старбаксу, відмовляють інших людей спробувати щось зі Старбаксу. It's just not that good tbh
Dashelle@Darina_baby

Так подобається як кажуть, що якщо б старбакс зайшов в Україну, то туди ніхто би не ходив)))

Українська
25
2
411
16.2K
Александр Чайка
Александр Чайка@a_nebilicin·
@bxxXz3PuEQ9KIrX У жінок часто сльози - то інструмент маніпуляції. Сила жінки в слабкості.
Українська
1
0
0
168
Психологиня в ефірі
Психологиня в ефірі@bxxXz3PuEQ9KIrX·
Все ще жива в нашому суспільстві думка, що жінкам не личить злитися, а чоловікам - плакати. Тому багатьом жінкам буває легше заплакати, ніж дозволити собі гнів. А багатьом чоловікам - розлютитися, ніж зустрітися з власним болем чи безсиллям. Можливо, колись ця тенденція все ж залишиться в минулому. #думки
Українська
2
0
64
2K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@qwest__ Будь ласка ще більше підкреслень бо я не розумію що читати та де тут букви
Українська
0
0
1
177
qwest
qwest@qwest__·
qwest tweet media
ZXX
6
28
1.4K
25.1K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@MILICRAFT_psd Вау, рог та копита з янтарю, це неймовірно, чудовий концепт 💜
Українська
0
0
0
8
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@strng З птахом не бачу явних проявів ШІ. Такі пір'я міг і художник намалювати, єдине до чого можуть бути питання - лапки. Вони трохи дивні але не змазані чі блюрені. Тому мабуть не треба кричати про ШІ без явних підтверджень. Тут одну за таке вже покатали за наклеп на художницю
Українська
0
0
11
660
Пан Злонепересічний
Якщо це не стане мемом, я не розумію нащо існують мемороби. Фото позичив у МаксЧитає. Ще маю сказати, що дуже крива літерація слова "Відьмак" зроблена на основі російського шрифта Оранієнбаум, блять.
Пан Злонепересічний tweet mediaПан Злонепересічний tweet media
Українська
9
10
157
17.9K
✨ФІШка✨
✨ФІШка✨@_vidmocka_·
@kashkadavr Я впевнена що за нього зараз вся та громада ще й молиться
Українська
0
0
4
22
Kashkadavr 🇺🇦 #russiaisaterroriststate
Яка жахлива аварія автомобільна сьогодні сталась в Києві, це жах люди просто з підземного переходу виходили і ця тварь туди на величезній швидкості влітає, бо не справився з керуванням. Вбив 4 людей, а сам живий паскуда. Мені так шкода нещасних перехожих.
Українська
5
13
401
7.6K
вікуссі
вікуссі@bratandbottom·
Ну нарешті 🙏 дякую Від експлуатації росіян для відео до просто зачитки реддіту Ніякої харизми, без жартів/доречних коментарів, нульовий розвиток як блогера і загалом людини, яку навіть немає як охарактеризувати Ну і звісно обідки на всіх хто її не облизує, особливо на тві
ORINN@really_orinn

Це кінець..

Українська
32
8
1.3K
128.4K