Armi

250 posts

Armi banner
Armi

Armi

@armii222

nadyńć

Gdansk, Poland Katılım Kasım 2020
213 Takip Edilen9 Takipçiler
Armi
Armi@armii222·
@sknerus_ ciekawe co zrobią jak jeden mecz zostanie wstrzymany przez pogode, wstrzymają też równoległy?
Polski
0
0
1
2.5K
Armi
Armi@armii222·
@sumieniaVoice @sknerus_ no dobra ale jak skontrolują czy czlonek sztabu przyklado nie sprawdzi flashscore, raczej nie do utrzymania podobnie do ciszy wyborczej
Polski
2
0
0
183
PiᛋᛋoᛋkiWkurw
PiᛋᛋoᛋkiWkurw@sumieniaVoice·
@sknerus_ To ostatnie mecze w grupie. Wszystkie gdzie liczy się awans lub zajęcie konkretnego miejsca powinny zaczynać się o takich samych godzinach i być "cisza w eterze" o innych wynikach póki mecze się nie skończą.
Polski
1
0
4
5.5K
Armi
Armi@armii222·
@King078729 @K_Stanowski o to samo mógłbym zapytać ciebie bo skąd jakieś informacje o dniówkach i premiach za udział w poszczególnych zgrupowaniach
Polski
0
0
0
14
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
I dobrze, że nie pojechaliśmy na mistrzostwa. Nie będziemy strzelać do takich brzydkich bramek.
Krzysztof Stanowski tweet media
Polski
130
12
3.8K
344.8K
Armi
Armi@armii222·
@King078729 @K_Stanowski ale wiesz ze reprezentanci nie dostaja wynagrodzenia za gre w kadrze pomijając nagrody za turnieje od fifa/uefa?
Polski
1
0
1
20
King of Warmia 3.0
King of Warmia 3.0@King078729·
@K_Stanowski Nie pojechaliśmy, bo jesteśmy patałachami i w ostatnich latach przejebaliśmy wszystko co było do przejebania. Nie przeszkadza to jednak tym dziadom, aby upominać się o coraz większe premie i dniówki na zgrupowaniach.
Polski
1
0
11
2.4K
Count
Count@CountCukrescu·
@Donut_KnightPL w jaki sposób jest ona przekłamana? Demagog jedynie oświadczył że nie oni wykonali grafikę i nie prowadzą żadnego rankingu tego kto najczęściej kłamie ale ni jak nie odnieśli się do meritum ani do informacji z grafiki
Polski
2
0
1
59
Mikrofutbol
Mikrofutbol@mikrofutbol·
🇦🇹 Austria - Mistrzostwa Świata 2026 -- Grupa J • 🇯🇴 Jordania (17 czerwca, godz. 6:00) • 🇦🇷 Argentyna (23 czerwca, godz. 5:00) • 🇩🇿 Algieria (28 czerwca, godz. 4:00)
Mikrofutbol tweet media
Polski
3
2
24
2.8K
Ciocia 🔪
Ciocia 🔪@pasztecinka·
Jakiego trzeba mieć pecha żeby nie wyjść z grupy z 6pkt na koncie xdddddddddd
Ciocia 🔪 tweet media
Polski
11
0
194
20.1K
Armi
Armi@armii222·
@rkwolnosc @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki wygralismy ze szkocja 1 mecz w ln i o niego mi chodzilo, jak juz wczesniej pisalem, punktow za styl w pilce nie przyznaja a sousa nie potrafil wygrywac meczow ze sredniakami na naszym poziomie
Polski
1
0
0
35
Vegerot
Vegerot@rkwolnosc·
@armii222 @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki Za probierza potrafiliśmy ograć na swoim poziomie wymieniłeś Szkocję z którą dostaliśmy cymbał A jak ktoś silniejszy to mokra ściera na ryj, a Sousa potrafił remisowac czy to Anglia czy to Hiszpania
Polski
1
0
0
48
Armi
Armi@armii222·
@rkwolnosc @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki za czesia chociaz wyszlismy z grupy na mundialu a za probierza potrafilismy ograc druzyny na naszym pozomie, fakt ze w meczach towarzyskich i moze taz szkocje ale i tak wynikowo byli duzo lepsi
Polski
2
0
1
56
Armi
Armi@armii222·
@cfcK4nTOr @AdamNieroda @claudiomutka @PWspominki w jaki sposób płytko? sousa nie potrafił dostosować taktyki do zespołu, graliśmy wysoką obroną mając takich wolnych i babologennych śo, wiadomo że ofensywna piłeczka jest przyjemna dla oka i pressing za jego kadencji wyglądał okej ale patrząc na wyniki nie ma za czym tęsknić
Polski
1
0
24
838
Armi
Armi@armii222·
@AdamNieroda @claudiomutka @PWspominki dostaliśmy w cymbał od słowacji, węgier, szwecji tak naprawde jedynym poważniejszym rywalem jakiego pokonała kadra sousy to była albania z którą i tak męczyliśmy bułe
Polski
13
0
100
3.5K
Adam Nieroda 🇵🇱🇪🇺🇺🇦
@claudiomutka @PWspominki Za Sousy z mocnymi graliśmy bez kompleksów. Znalazł klucz do Lewego. Uciekł jak zobaczył co się dzieje pod rządami ekipy Kuleszy, po latach można zrozumieć. Ale szkoda. Po odejściu Nawałki najlepszy selekcjoner (na ocenę Urbana za szybko).
Polski
9
1
248
68.4K
Olivia SMArt
Olivia SMArt@OliWojowniczka·
Ostatnimi czasy powierzchnia Polski 🇵🇱 delikatnie się powiększyła 💪 Na Helu utworzył się nowy cypel. 📸 Photography and Art.
Olivia SMArt tweet media
Polski
35
36
1.4K
91.2K
Farmerka👩‍🌾
Farmerka👩‍🌾@FarmerkaPL·
Tusk po 2 latach rządów zmęczył Polaków bardziej niż PiS po 8 latach
Polski
151
100
1.9K
34.7K
Armi
Armi@armii222·
@HajekRM @nuvs98 na fb latwiej miec swoja banke odbiorcow tutaj cos co jest pisane dla bandy idiotow i sie wybije od razu jest wyswietlane polowie twitera na glownej
Polski
0
0
4
105
Adam
Adam@HajekRM·
@nuvs98 na fb 11 tysięcy lajków btw, post z synem 55 tyś, twitter ostatni bastion normalności
Polski
1
0
43
1.3K
Jakub
Jakub@nuvs98·
Challenge na dziś - przeczytajcie to całe z poważną mordą.
Dawid Pałka@Dawid_Palka_

20 lat zajęło mi zrozumienie jednej prostej rzeczy o relacjach z kobietami. Moja żona robiła w weekend tort dla syna. Wszystko idealnie, każdy składnik perfekcyjny. I nagle w trakcie pękła miska a cała masa wylała się na blat. Godziny pracy, zmęczenie, frustracja i prawie łzy rozgoryczenia. Siedziałem w drugim pokoju i już się we mnie gotuje, już szykuję jakiś mądry męsko/mężowski morał żeby jej wygarnąć: - po co się męczysz? Przecież i tak nikt nie doceni. - teraz każdy jest na jakiejś diecie więc pewnie i tak nikt nie zje. - nie mądrzej byłoby kupić w sklepie i mieć kilka godzin wolnych? - zrobisz tort a i tak każdy zje symbolicznie a reszta wyląduje w koszu. I wiecie co jej powiedziałem? Nic. Zamknąłem gębę i nic nie mówiłem. Zamiast tego, przytuliłem, pocałowałem w czoło i wciąż nic nie mówiłem. Napięcie i złość z niej zeszło w minutę i już wszystko było dobrze. Bo jest coś, czego wielu facetów nie kuma i ja też nie za każdym razem. U kobiet nie każda sytuacja wymaga rozwiązania i nie każda emocja wymaga rady. To nie jest "nasz świat", gdzie jak facet coś ci powie, to jest już zdesperowany bo sam nie może znaleźć rozwiązania i potrzebuje twojej pomocy. Kobiety nie oczekują instrukcji, tylko obecności. Paradoksalnie im więcej doradzasz, tym gorzej, bo to brzmi jak poprawianie, a nie wsparcie. A one przez swoje emocje mówią nie „naprawiaj mnie”, tylko „bądź obok”. Jeśli chcesz mieć spokojniejszą, lepszą relację: Zamknij gębę, nic nie doradzaj, wysłuchuj, potakuj i po prostu bądź.

Polski
27
7
662
49.6K
Armi
Armi@armii222·
@daniellus_ @fastinfo przeciez brzoska zwieksza swoje udzialy i pozostanie prezesem spolki o czym ty pierdolisz XD
Polski
1
0
3
188
Daniel
Daniel@daniellus_·
@fastinfo Szczerze to się trochę nie dziwię. Miał pomysł, założył od żera firmę, rozwijał ją w sposób mądry i rozważny, osiągnął pewnie max tego co jest w stanie osiągnąć i sprzedaje. Prawda rynku jest taka, że jak się nie rozwijasz to się cofasz, może już nie ma pomysłu.
Polski
3
0
7
3.8K
FAST INFO
FAST INFO@FastInfo·
INPOST ZOSTANIE SPRZEDANY Transakcja wyceniana na 7.8 miliarda euro ma zostać sfinalizowana w drugiej połowie 2026 roku a nowym właścicielem po zakupie wszystkich akcji zostanie konsorcjum składające się z Advent Investment, A&R Investment, FedEx Corporation oraz PPF Group. Po transakcji InPost ma zachować siedzibę w Polsce oraz pełną niezależność operacyjną. Rafał Brzoska: „Transakcja ta, wynikająca w dużej mierze z naszego sukcesu w Polsce, pozwoli wesprzeć kolejny etap rozwoju spółki”
FAST INFO tweet media
Polski
164
35
2.3K
403.4K
Obserwator 👀 🧯
Obserwator 👀 🧯@mute_observer1·
Akcja Dody ma jeden cel - odwrócić uwagę szerokiej publiczności od problemów naprawdę istotnych. A tych dzisiaj nie brakuje.
Polski
44
13
215
9K
Armi
Armi@armii222·
@MojaEkscelencjo @JanMolskiIII przeciez imprezy wosp sa finansowane z kasy sponsorow a nie kasy ze zbiorek XD w jakim swiecie wy zyjecie
Polski
0
0
0
8
Moja Ekscelencjo
Moja Ekscelencjo@MojaEkscelencjo·
@JanMolskiIII Ma rację że nic nie bierze i nic nie dostaje ze zbiórek WOŚP bo płaci mu jego spółka "Złoty melon" która obsługuje imprezy WOŚP i stamtąd dostaje siano. Czyli zbiera przez WOŚP,WOŚP płaci złotemu melonowi, jak łatwo wywnioskowac płaci sam sobie
Polski
1
0
0
174
Jan Molski 🇵🇱
Jan Molski 🇵🇱@JanMolskiIII·
Nie no wcale xDDD Owsiak wkręca ludzi, że nic nie dostaje z zbiorek WOŚPU. I dlatego też nigdy temu człowiekowi nie dam do puszki.
Polski
289
334
2.6K
63.3K