Armi
250 posts


@sumieniaVoice @sknerus_ no dobra ale jak skontrolują czy czlonek sztabu przyklado nie sprawdzi flashscore, raczej nie do utrzymania podobnie do ciszy wyborczej
Polski

@sknerus_ To ostatnie mecze w grupie. Wszystkie gdzie liczy się awans lub zajęcie konkretnego miejsca powinny zaczynać się o takich samych godzinach i być "cisza w eterze" o innych wynikach póki mecze się nie skończą.
Polski

@King078729 @K_Stanowski o to samo mógłbym zapytać ciebie bo skąd jakieś informacje o dniówkach i premiach za udział w poszczególnych zgrupowaniach
Polski

@King078729 @K_Stanowski ale wiesz ze reprezentanci nie dostaja wynagrodzenia za gre w kadrze pomijając nagrody za turnieje od fifa/uefa?
Polski

@K_Stanowski Nie pojechaliśmy, bo jesteśmy patałachami i w ostatnich latach przejebaliśmy wszystko co było do przejebania. Nie przeszkadza to jednak tym dziadom, aby upominać się o coraz większe premie i dniówki na zgrupowaniach.
Polski

@Donut_KnightPL w jaki sposób jest ona przekłamana?
Demagog jedynie oświadczył że nie oni wykonali grafikę i nie prowadzą żadnego rankingu tego kto najczęściej kłamie
ale ni jak nie odnieśli się do meritum ani do informacji z grafiki
Polski

Ile razy jeszcze zobaczę tę przekłamaną grafikę?
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️🌈✌️@siejkosky
No cóż...🥱 Każdy polityk kłamie, ale są mistrzowie w tej dziedzinie.
Polski

@kalix3501 @pasztecinka fakt pojebalo mi sie myslalem ze wlosi wtedy nie wygrali z hiszpanami
Polski

@rkwolnosc @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki wygralismy ze szkocja 1 mecz w ln i o niego mi chodzilo, jak juz wczesniej pisalem, punktow za styl w pilce nie przyznaja a sousa nie potrafil wygrywac meczow ze sredniakami na naszym poziomie
Polski

@armii222 @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki Za probierza potrafiliśmy ograć na swoim poziomie wymieniłeś Szkocję z którą dostaliśmy cymbał
A jak ktoś silniejszy to mokra ściera na ryj, a Sousa potrafił remisowac czy to Anglia czy to Hiszpania
Polski

KTO BYŁ SELEKCJONEREM POLSKI WTEDY?
KTO BYŁ SELEKCJONEREM?
PYTAM!
Piłkarskie Wspomnienia@PWspominki
Jakub Moder strzela gola w meczu z Anglią. #5lattemu
Polski

@rkwolnosc @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki tylko ja nie twierdze ze byli dobrymi selekcjonerami tylko ze sousa byl jeszcze gorszy
Polski

@armii222 @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki Za Czesia też dostałeś w mordę 6-1 od Belgii czy błagaliśmy Argentynę xd
Za probierza Szkocję?
Za kogo??

Polski

@rkwolnosc @cfcK4nTOr @AdamNieroda @PWspominki za czesia chociaz wyszlismy z grupy na mundialu a za probierza potrafilismy ograc druzyny na naszym pozomie, fakt ze w meczach towarzyskich i moze taz szkocje ale i tak wynikowo byli duzo lepsi
Polski

@armii222 @cfcK4nTOr @AdamNieroda @claudiomutka @PWspominki Wyniki... I niby Probierz czy Czesiu bylo lepsi?
Polski

@JudeBeligoool @Jastryebski @PWspominki @AdamNieroda @claudiomutka tylko tak jak pisałem wyżej, miał pomysł na gre ale nie był on dostosowany do profilu zawodników. Przynajmniej tak mi się wydaje
Polski

@Jastryebski @PWspominki @armii222 @AdamNieroda @claudiomutka Dalej uważam, że nam się by przydał trener jak Sousa. On naprawdę miał pomysł na grę, do tego wyniki były w porządku, nie licząc faktu, że był problem z czystymi kontami nawet z San Marino xD
Polski

@cfcK4nTOr @AdamNieroda @claudiomutka @PWspominki w jaki sposób płytko? sousa nie potrafił dostosować taktyki do zespołu, graliśmy wysoką obroną mając takich wolnych i babologennych śo, wiadomo że ofensywna piłeczka jest przyjemna dla oka i pressing za jego kadencji wyglądał okej ale patrząc na wyniki nie ma za czym tęsknić
Polski

@AdamNieroda @claudiomutka @PWspominki dostaliśmy w cymbał od słowacji, węgier, szwecji tak naprawde jedynym poważniejszym rywalem jakiego pokonała kadra sousy to była albania z którą i tak męczyliśmy bułe
Polski

@claudiomutka @PWspominki Za Sousy z mocnymi graliśmy bez kompleksów. Znalazł klucz do Lewego. Uciekł jak zobaczył co się dzieje pod rządami ekipy Kuleszy, po latach można zrozumieć. Ale szkoda. Po odejściu Nawałki najlepszy selekcjoner (na ocenę Urbana za szybko).
Polski

@OliWojowniczka @Buckarobanza Oczywiście to kwestia perspektywy ale te mewy muszą być cholernie duże w porównaniu do ludzi

Polski


@daniellus_ @fastinfo przeciez brzoska zwieksza swoje udzialy i pozostanie prezesem spolki o czym ty pierdolisz XD
Polski

@fastinfo Szczerze to się trochę nie dziwię. Miał pomysł, założył od żera firmę, rozwijał ją w sposób mądry i rozważny, osiągnął pewnie max tego co jest w stanie osiągnąć i sprzedaje. Prawda rynku jest taka, że jak się nie rozwijasz to się cofasz, może już nie ma pomysłu.
Polski

INPOST ZOSTANIE SPRZEDANY
Transakcja wyceniana na 7.8 miliarda euro ma zostać sfinalizowana w drugiej połowie 2026 roku a nowym właścicielem po zakupie wszystkich akcji zostanie konsorcjum składające się z Advent Investment, A&R Investment, FedEx Corporation oraz PPF Group. Po transakcji InPost ma zachować siedzibę w Polsce oraz pełną niezależność operacyjną.
Rafał Brzoska: „Transakcja ta, wynikająca w dużej mierze z naszego sukcesu w Polsce, pozwoli wesprzeć kolejny etap rozwoju spółki”

Polski

@MojaEkscelencjo @JanMolskiIII przeciez imprezy wosp sa finansowane z kasy sponsorow a nie kasy ze zbiorek XD w jakim swiecie wy zyjecie
Polski

@JanMolskiIII Ma rację że nic nie bierze i nic nie dostaje ze zbiórek WOŚP bo płaci mu jego spółka "Złoty melon" która obsługuje imprezy WOŚP i stamtąd dostaje siano. Czyli zbiera przez WOŚP,WOŚP płaci złotemu melonowi, jak łatwo wywnioskowac płaci sam sobie
Polski
















