Rzygacz
672 posts

Rzygacz
@bimber274
Poprzednie konto zbanowane za antysemityzm (:
Katılım Mayıs 2026
107 Takip Edilen17 Takipçiler

🚨W Realu Madryt panuje wrażenie, że przedłużenie kontraktu z Viniciusem staje się coraz mniej prawdopodobne. Nic nie jest w 100% pewne, ale klub przez długi czas uważał przedłużenie kontraktu z Vinim za pewnik, a obecnie nastroje się zmieniły. [@Ramon_AlvarezMM]
Polski

@nazwiska_b17519 @_BarcaInfo jak widać jedynie ty bo nawet w necie piszą że obecnie odchodzi sie od ,,upośledzony,, ale to nic złego. Osoby z downem są od ciebie mądrzejsi i oni by to zrozumieli
Polski

@bimber274 @_BarcaInfo Jedyna upośledzona osoba tutaj jesteś ty
Polski


@nazwiska_b17519 @_BarcaInfo no i co z tego ale jest to choroba ktora uprawnia to bycia osoba upośledzoną
Polski

@bimber274 @_BarcaInfo Nie jest to „upośledzenie” w sensie samej choroby psychicznej. To wrodzone zaburzenie genetyczne spowodowane obecnością dodatkowej kopii 21. chromosomu. Osoby z zespołem Downa często mają niepełnosprawność intelektualną o różnym nasileniu, ale wiele z nich uczy się, pracuje,
Polski

@DMariano124578 @Transfery_ i trenerzy i pilkarze mają troche wieksza wiedzę od nas ja mówię kto jest lepszy sportowo i jest to Messi a lubic kazdy może bardziej Ronaldo i nic nikomu do tego.
Polski

@bimber274 @Transfery_ To sa tematy na które sie nie dyskutuje a nie sie wpiera swoje racje bo ktoś tak powiedział. Ktoś Ci powie skocz z mostu , skoczysz? Bo legendarny piłkarz tak komuś mówił to musi mieć rację 🤣🤣
Polski

@DMariano124578 @Transfery_ no i nikt normalny nie dyskutuje z tym że Messi jest najlepszy. Tylko jego fanboy'e
Polski

@DMariano124578 @Transfery_ nie słyszałem żadnego gracza ktory grał i z Messim i Ronaldo i powiedział że Ronaldo jest lepszy. Nawet trenerzy którzy trenowali Ronaldo potrafią przyznać że Messi jest najlepszy a co dopiero ci co trenowali Messiego. Obaj sa na niesamowitym poziomie ale Messi jest wyżej
Polski

@bimber274 @Transfery_ A nie myślałeś ze to co mówią inni piłkarze to może ich dupa szczypała i mogli Sb mówić co im ślina na język przyniesie.. i to że grali z CR7 a nie grali w jednym klubie z Messim to też nie jest miarodajna opinia bo nie ma porównania
Polski

@_BarcaInfo wyobraźcie sobie że Legia prezentuje swoje koszulki w muzeum sztuki nowoczesnej XDDD
Polski

👕 Prezentacja pierwszego kompletu strojów na nadchodzący sezon odbędzie się 30 czerwca. FC Barcelona zamierza nadać nowej koszulce szczególne znaczenie, organizując wydarzenie prezentacji w kultowym MACBA (Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie). To miejsce, o wielkiej wartości kulturowej i symbolicznej, zostało wybrane przez klub, aby nadać nowemu strojowi należne mu uznanie. Nowa koszulka trafi do sprzedaży dzień po prezentacji, w środę, 1 lipca. [@mundodeportivo]
Polski

@DMariano124578 @Transfery_ tak obydwoje sa kocurami ale Messi jest po prostu lepszy nie robię nikomu laski nawet legendarni piłkarze tak mówią obecnii i byli pilkarze realu którzy grali z CR7
Polski

@bimber274 @Transfery_ Jak sie karzeł wdrapie na stopień to będzie dwie póki wyżej 🤣 Pozdro 👊ta dyskusja nie ma sensu bo laske karłowi zrobisz a Ja nie będę się wykłócać o takie bzdety bo uważam ze obydwoje sa kocurami.
Polski

@Raathmorion @WarNewsPL1 @RTErdogan no znienawidzą nas tymbardziej że Turki maja charakter i juz widzę jak UE zacznie im odbierać suwerenność i narzucać zasady jacy będą szczęśliwi
Polski

@bimber274 @WarNewsPL1 @RTErdogan Na bank znienawidzą nas za wolny przepływ towarów, usług oraz ludzi oraz miliardy dla ich firm, które zarobią na rynku Europejskim.
Polski

🇵🇱🇹🇷🇪🇺
Prezydent Turcji Recep @RTErdogan podziękował we wtorek Polsce za wspieranie procesu akcesyjnego Turcji do Unii Europejskiej.
Polski

@DMariano124578 @Transfery_ nie kurwa nie sa lepsi. Jakbyś nie wiedział oni są z innej części świata więc grają z jeszcze słabszymi rywalami. I czas przestać dawać ten sam stopień Ronaldo co Messiemu. Messi jest o 2 półki wyżej i tyle. Ronaldo jest niesamowity i świetny ale nigdy nie dorówna Messiemu
Polski

@bimber274 @Transfery_ Jak widać sa, bo Nas tam nie ma 🤣🤣 wakacje Sobie zrobiliśmy? Zaakceptuj ze obydwoje sa na kosmicznym poziomie od lat i nie ma sensu debata kto jest lepszy bo obydwoje sa świetnymi piłkarzami.. kapujesz? Czy dalejesz będziesz zesrany na punkcie jednego?
Polski

O k**wiu złoty. Lekarze: czy wy jesteście normalni?
OficjalneZero@OficjalneZero
❗️ Dr Emil Jędrzejewski (były ordynator w Warszawskim Szpitalu Południowym) mówi o przypadku wykonania tomografii pacjentowi, który już nie żył, aby dokumentacja w szpitalu się zgadzała.
Polski
Rzygacz retweetledi

@p0lkitokurw @thepolandnews_ bo też dostała kwasem czy tam czymś i została uszkodzona od wybuchu
Polski

@thepolandnews_ A kobietę przesłuchali? Skąd wiedzą, że ona nie kłamała i nie było to zamierzone?
Polski

We wtorek wieczorem kobieta przyniosła do Komendy Powiatowej Policji w Iławie paczkę, której - jak twierdziła - nie zamawiała. Podczas sprawdzania przesyłka gwałtownie się rozszczelniła, a wydobywająca się z niej substancja zraniła policjanta w twarz. Funkcjonariusz został opatrzony i przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na czas działań służb budynek komendy ewakuowano. Po sprawdzeniu wykluczono zagrożenie chemiczne i pirotechniczne, a policjanci wrócili do pełnienia służby. Trwa ustalanie nadawcy przesyłki.

Polski

@DMariano124578 @Transfery_ no nie sa lepsi ani od Polski ani od Włoch. Sa lepsi od Uzbekistanu i to zaakceptuj a nie płaczesz bo jie możesz zaakceptować tego że Messi jest lepszy jakby te mecze o tym decydowały. Od 15 lat pokazuje że jest lepszy wiec tylko głupcy dalej uważają Krystynę za lepszego
Polski

@bimber274 @Transfery_ Mecz meczowi nierówny, a od Polski i Włoch ile razy lepsza? 🤣
Polski

@WarNewsPL1 @ZelenskyyUa no tak zapomnieliśmy wysłać 100mld w tym miesiacu więc szanowny królewicz nie przyjedzie
Polski

🇪🇺🇺🇦🇵🇱
@ZelenskyyUa nie pojawi się na Kongresie Odbudowy Ukrainy w Gdańsku.
Polski

@Sportowy_Kanal nie no biedny Ronaldo nie ma serwisu. W pomocy 3 z 5 najlepszych pomocników na świecie na skrzydłach Leao, Neto, Concencaio, Felix i jeszcze by sie ktoś znalazł
Polski

Artur Wichniarek o Ronaldo w kadrze 🇵🇹
„Bardzo dobrze powiedział trener Portugalii, że nie ściąga się z boiska jednego z najlepszych strzelców w historii. […]
To jest problem reprezentacji Portugalii. Cristiano nie trafia w 10 meczu na dużych imprezach, ale nie masz alternatywy. Cristiano tak, ale daj mu zawodników, którzy stworzą serwis.„

Polski







