Bohdan

776 posts

Bohdan banner
Bohdan

Bohdan

@bohgdaddy

🇺🇦

Украина Katılım Mayıs 2018
131 Takip Edilen14 Takipçiler
Bohdan
Bohdan@bohgdaddy·
@SergejKo90 @dim0kq @necyryl Знаю декількох людей, хто звільнився після закінчення контракту, заключного після початку повномасштабного вторгнення. Різниця є коли саме підписано
Українська
0
0
0
15
Святий
Святий@SergejKo90·
@bohgdaddy @dim0kq @necyryl До, там було чітко написано 5!!!!! років, або ніхто не звільняється з контракту, до чи після, без різниці, або це наєбалово.
Українська
1
0
0
10
Сунь Цзи 2.0 ➔
Контракти доступні але так і не поняв ніхуя що він мені дає. Додаткових якихось виплат ноль, навіщо його перепідписувати?
Українська
10
1
171
19.4K
Святий
Святий@SergejKo90·
@dim0kq @necyryl Які гарантії що тебе звільнять? Мій контракт закінчився рік тому, там теж були чіткі терміни служби, як можна вірити тим хто не виконує свої обіцянки
Українська
1
0
4
117
Bohdan retweetledi
солдат, який заїбався служити
Ну якщо заступник Міністра Оборони може дозволити собі спитати у дівчини чи вона воювала, то що ж уже тоді про нас усіх говорити. Чуєш, Банік, а ти всіх в міністерстві спитав, чи вони воювали?
Українська
22
51
907
49.4K
Bohdan retweetledi
bichik under fire
bichik under fire@bichikota·
Харків... ті, хто нас рятував...
bichik under fire tweet media
Українська
49
522
2.6K
45.8K
Bohdan retweetledi
Andrew Perpetua
Andrew Perpetua@AndrewPerpetua·
The Russian people shit on your Christian values. What are you going to do about it?
Andrew Perpetua tweet media
English
253
672
3.9K
51.9K
Bohdan
Bohdan@bohgdaddy·
@APolux Заміри бере закарпатець?)
Українська
0
0
0
25
Bohdan
Bohdan@bohgdaddy·
@despair_chan Уявімо, якщо навіть вони були. Яким це треба бути дегенератом, щоб А) повідомити про їх наявність Б) тримати не на території своєї країни Хоча вони добилися руйнації своєї мягкої сили по всьому світу, закривши USAID
Українська
0
0
5
299
Золота Відьма△Беатріче
Як думаєте, США остаточно пизда, чи з цього інтелектуального провалу ще можна вилізти? Чи буде якесь осмислення цього найдебільнішого періоду в світовій історії? Чи буде американцям соромно за це в майбутньому?
DNI Tulsi Gabbard@DNIGabbard

Today, I’m releasing never before seen intelligence revealing new evidence of past US government funding for more than 120 biolabs in over 30 countries, including Ukraine. In support of President Trump‘s Executive Order to end federal funding of dangerous gain of function research around the world, and increase transparency and accountability, ODNI will continue working with partners across the Administration to identify where these labs are, what pathogens they contain, and what “research” is being conducted. odni.gov/index.php/news…

Українська
24
5
274
14.5K
Bohdan retweetledi
Симороз Олег Олександрович
Поліцейським підняли зарплати, на військових вчергове забили болт і далі годують обіцянками. Оклади поліцейських прив’язали до 10 прожиткових мінімумів — 33 280 грн. Це приблизно стільки ж, скільки зараз обіцяють підняти військовим, і це дуже тупо, що ці зарплати будуть на рівному. Поліцейський після змін ночує вдома, солдат немає можливості спати вдома, а ще при цьому він регулярно їздить на ротації в зону бойових дій. Але влада таким чином показала свою пріоритетність…
Симороз Олег Олександрович tweet media
Українська
106
247
1.4K
39.4K
Bohdan
Bohdan@bohgdaddy·
@tatarovinyouras Де ви такі єбануті беретеся. Доєбись до пілотів, медиків, тощо, в яких є доступ до інету.
Українська
3
0
4
786
Том Хрущ
Том Хрущ@lytvoles·
@bohgdaddy @shabliuk_yt Не те саме. Поширена помилка так думати, але насправді 40-мм гранати бувають: 40х46 мм LV 40х51 мм MV 40х53 мм HV Так от перші для підствольних гранатометів, а останні вже для МК-19
Українська
1
0
1
10
Bohdan retweetledi
Косатка Костя
Косатка Костя@MelaniePodolyak·
Тут частину не перейменовуй, тут закон про мову скасовуй, тут області віддавай, тут нікель викопай і віддай безплатно, тут блять не то, а тут не це, а тут ви нам всі винні Та заїбали
Українська
15
179
2.7K
32.8K
Bohdan
Bohdan@bohgdaddy·
@RolandUndead Так це Авангард культурна спілка. Вони воюють. А питання не правильне поставлене?
Українська
2
0
15
675
Roland Deschain
Roland Deschain@RolandUndead·
я так розумію, це мітинг в самому Куп'янську, а проводять його оборонці Куп'янська? Якщо ні, то я не можу пояснити, нахуя вони апелюють до того, до чого самі не мають відношення?
Sandro@Sandro_Nec

Вчора бачив мітинг

Українська
11
2
92
8.2K
Против всех!)
Против всех!)@Protiv_vseh_·
@theloopaua Суть повествования понятна, но чем плохи мобильные посты?) Вещь ведь полезная.
Русский
1
0
1
488
theLoopa
theLoopa@theloopaua·
В далекому 2012 році я потрапив на кілька тижнів в російський універ повчитися на «обмін досвідом» і там побачив отакі «ларькі» на кожному кутку натикані. Я спитав у нових «одногрупників» шо це і нахіба - і вони такі «ну это мобильные посты полиции, патрули ходят периодически а это постоянные пункты». Потім коли вже була черга російських студентів приїхати в Україну, я кілька годин водив їх містом і показував що в нас такого немає (бо тоді вони мені не вірили). Тоді в мене взагалі не було сумнівів що ми прям різні країни. От зараз звісно картина була б зовсім інакша - російські студенти б мене водили містом і показували що в бусіки нікого не пакують.
theLoopa tweet media
Українська
18
16
169
12.3K
герцокиця🌻🇺🇦🏳️‍🌈
Контроверсійна для когось думка, але Єлена Троянська в першу чергу описана, як красива, а не як біла Так само і Білосніжка - красива. Це їхня головна характеристика Те ж стосується і Доріана Грея, якого постійно грають темноволосі актори, а не блондини
Українська
46
1
192
14.2K
Bohdan
Bohdan@bohgdaddy·
@Abscurat ТІЛЬКИ НЕ ЦЕ! УДАР НИЖЧЕ ПОЯСУ.
Українська
0
0
40
379
Тимчіно морено
Блін, коли ці всі люди, які рвуться з сучасного кастінгу, помітять, що їх тригерять здебільшого просто чорні актори, а те, що вони називають смаком є навʼязаними токсичним стереотипами краси зразка кінця минулого сторіччя, які так нищівно вплинули на психіку цілого покоління
Taras Shopa@Tarik_Shopa

Деградація смаку

Українська
102
3
297
47.2K