Andrew_236

4.5K posts

Andrew_236

Andrew_236

@cheburek236

insta: spot_of_color

Україна Katılım Aralık 2017
294 Takip Edilen53 Takipçiler
Andrew_236 retweetledi
біг мій вічний
біг мій вічний@operator_day·
Шукаю діловода. звання рядового складу (солдат/матрос або ст. солдат/ст. матрос) придатність по ВЛК до ТЦК та СП, НЦ, забезпечення і т.д. наявність БЗВП. адекватність, дисциплінованість та працьовитість. відсутність алкогольної чи наркотичної залежності!!! (навіть не пишіть, якщо вас намагаються позбутись за бухіч, або інші качєлі. бо я вам найду таку роботу, через яку ви будете дуже не раді, що перевелись) вільне володіння ПК та офісним пакетом (Word, Exel) і в цілому роботою в інформаційному полі. досвід такої роботи буде великим плюсом. бажано ВМС - буде простіше перевестись. Служба в 15 ОППМП, Миколаївська область. Класна команда, адекватне ставлення, мінімум затягів, але багато роботи, проживання та пересування вільне, в межах ближніх населених пунктів.
біг мій вічний tweet media
Українська
0
13
24
2.1K
Andrew_236 retweetledi
Непублічний батальйон 🇺🇦
Брали для песика, але нас перевели на інші ліки. Марфлоксин таблетки по 20 мг для собак Термін придатності до 05.2028 Упаковка не розпочата. Всі 10 таблеток на місці. Пешіть 🤝 віддаємо дешевше ніж в аптеці
Непублічний батальйон 🇺🇦 tweet media
Українська
0
23
23
2.4K
Beatriche Dark 🇺🇦
Beatriche Dark 🇺🇦@Beatriche_Dark·
Купляй станції з літа, бо взимку заплатиш х3 🤓
Beatriche Dark 🇺🇦 tweet media
Українська
23
4
875
28K
Andrew_236 retweetledi
друга каденція
друга каденція@druha_kadentsia·
Їбать. Просто бракує слів.
друга каденція tweet mediaдруга каденція tweet media
Українська
27
41
745
48.5K
4, 8, 15, 16, 23, 42
4, 8, 15, 16, 23, 42@cybermoron_ua·
Хто знає що це за девайс ?)
4, 8, 15, 16, 23, 42 tweet media
Українська
82
3
115
11.4K
Andrew_236
Andrew_236@cheburek236·
@notadipper @usilitlupashevo А пам'ятаєте були зливи контрактів з щорічною виплатою 50-100к...
Українська
1
0
0
30
усіліть літалово
Мотивація підписати контракт зросла з 0% до від 27 000% до 33 000%
усіліть літалово tweet media
Українська
16
1
160
8K
твій добродушний сусід дегенерат
Ви ще не забувайте що навіть ті доплати які виглядають наче норм, піхоті і оце все, це саме доплати А значить буде купа йоблі з ними, перевірок etc, значить будуть пройоби і далеко не завжди той піхотинець отримає все що положено Все як ми любим
Українська
12
1
138
4K
Andrew_236 retweetledi
ДТЕК
ДТЕК@DTEK_Ukraine·
ФАНИ КАЖАНІВ, ви тут?🦇 Ми розпочали великий проєкт зі збереження кажанів Миколаївщини. Всі їхні види в Україні охороняються державою, і зараз кажанам бракує природних домівок. А без них регіон заполонятимуть комахи. Тож! Встановлюємо кажанам будиночки на узліссях лівого берегу Тилігульського лиману. Далі вчені запустять моніторинг: огляди, визначення видів, підрахунок популяції та акустичне відстеження. Науковий експерт проєкту: завідувач науково-дослідного відділу НПП «Подільські Товтри» Михайло Дребет. Чому саме Миколаївщина: бо це частина соціального партнерства ДТЕК ВДЕ з місцевими громадами. Ми турбуємось про людей, флору і фауну громад, дотичних до будівництва ДТЕК Тилігульської ВЕС. Знаємо, що можемо якісно підтримати зокрема унікальне біорізноманіття регіону. Ось так бізнес і наука творять добрі справи. Завітайте якось в РЛП «Тилігульський» ☺️
ДТЕК tweet media
Українська
15
110
1.1K
17.8K
Andrew_236 retweetledi
Мілітаріциган
Мілітаріциган@Veremiy_MD·
Та шо далеко ходити - я рік працював по підробітках, бо отримував 20к в тилу. В моєму будинку миє підʼїзди військовослужбовиця однієї з київських в/ч, бо теж отримує 20 к. Йобаний цирк і сором
Alina Sarnatska@ASarnatska

«Зі своєю 9-місячною дитиною вийшла на роботу. У нас двоє дітей. Тому старшому включаю мультик, а менший спить на плечі. І я працюю, замість гуляти з ним на вулиці. Дитина сидить вдома як цуценя, бо в мами нарада» На цьому скріні повідомлення від дружини військового, яка хотіла розповісти мені про свої спроби заробити і прогодувати дітей, але врешті не змогла коментувати. Грошове забезпечення військовослужбовців в Україні залишилось незмінним з початку повномасштабної війни і досі становить близько 21 тисяч гривень. Тим часом середня зарплата за останніми даними в великих містах вже становить 30 тисяч, в Києві – 40 тисяч. 10-го червня 2026-го року Верховна Рада України підтримала законопроєкт, щодо збільшення зарплат працівникам поліції та ДСНС — виплати становитимуть не менше 33 280 тисяч гривень. Окрім цього, вони отримуватимуть різноманітні надбавки. Це рішення сколихнуло хвилю обурення від військових та членів їхніх сімей. Військові та їх сімʼї надали мені коментарі щодо грошового забезпечення на умовах анонімності. Вони та їхні рідні представляють різні бригади та війська — ТрО, Морську піхоту, Сухопутні війська, Сили безпілотних систем, а один коментар надав офіцер Генштабу. Ось що вони самі говорять про ситуацію з безгрошівʼям: "У нас з дружиною троє малолітніх дітей, найменшій 8 місяців, дружина – у декретній відпустці. Оренда квартири в Києві – 22 тисячі, моє ГЗ – 21. Знайомі кажуть: "Хай дружна працює, з дитиною на руках" та "А чому не купив бронь/інвалідність/відстрочку? Лох значить". "Ми з чоловіком обидва військовослужбовці ЗСУ. Я – офіцер, він – сержант. Чоловік у зв'язку з низьким грошовим забезпеченням був вимушений піти по вечорам таксувати, я також наразі шукаю підробіток на вечір". "Чоловік на війні від 28 лютого 2022 року, через поранення тепер служить в тилу. Я живу в Польщі, працюю на трьох роботах, щоб утримувати себе, маму і допомогати ще йому. Сон по 3–4 години в день, мінус здоровʼя". Читати далі на УП: pravda.com.ua/columns/2026/0…

Українська
4
11
188
7.4K
Andrew_236 retweetledi
Serhii Nuzhnenko
Serhii Nuzhnenko@SerhiiNuzhnenko·
Протягом 2025 року внаслідок російських обстрілів та атак у Києві загинула 171 людина. За цей самий період у ДТП загинули 145 людей — це найвищий показник смертності на дорогах столиці за останні вісім років. Найгірше те, що це не остання подібна трагедія.
Serhii Nuzhnenko tweet mediaSerhii Nuzhnenko tweet mediaSerhii Nuzhnenko tweet mediaSerhii Nuzhnenko tweet media
Українська
0
9
49
2.5K
Andrew_236
Andrew_236@cheburek236·
@notadipper Хто перший халат вдягнув...
Українська
1
0
0
130
Режисер
Режисер@DmitriyGrinich1·
Ставлю ТЗ монтажеру: браток, зроби, щоб відос був дофаміновий)
Українська
7
0
46
2.5K
Andrew_236 retweetledi
Housepainter
Housepainter@go2the5dogs·
Читаю про вчорашнє НМТ в Одесі, яке тривало 12 годин, коли діти без телефонів, без знання куди летить і можливості спілкуватися, в стресі, здавали екзамен і їх ще й підганяли. В містах є школи, де є укриття, але організувати їх так і не додумались. Міністерство освіти 0 заяв
Українська
12
36
922
20.4K
Vladyslav Nuzhnov 🎮🇺🇦
Тільки гірз ексклюзив, а все інше далі клепають на пс5. Думаю, через рік і гірзи дропнуть Але пофіг, є метро
Українська
12
0
31
6.2K