chudyrts
527 posts


@chudyrts Inny typ zawodnika, zagra pewnie i na 6 i na 8, ale jeśli nie odjedzie Shehu lub Selahi, to nie uwierzę w dwa transfery do środka pola.
Polski

Świderski i Jakubczyk ponoć blisko, obydwaj mają kosztować po ok. €1m.
Karol chciał przyjść do Widzewa zimą, ale weto postawił Jovićević (xD). Ten transfer oznacza, że Widzew odpuszcza Pululu.
Chciałem bardzo Afimico i Partika, ale głupotą byłoby narzekanie na Świderskiego i Jakubczyka.
Bardzo fajne ruchy. 👌
meczyki.pl/newsy/pilka-no…
Polski

@MaslakPio @KukulskyM Ale porównałes gówno do twarogu ptysiu, idź się rozpędz i pierdolnij w ścianę
Polski

@KukulskyM Ty hipokryto!!! A to widziałeś? Skomentowałes, skrytykowałeś czy siedzieleś cicho. Dodam jeszcze że były telefony z groźbami do przedszkolanek. Patologia przyjechała z jakiejś wsi do miasta.

Polski

@KukulskyM Ciekawe czy satyryczny obiektywny pan dziennikarz piotr coś napiszę 😌
Polski

@hsjnsbxhejen Gdyby nie wpisy na forum gowno byś wiedział, nie graj kumacza
Polski

@xoxoxoreu Ale Ty masz smutne życie, chlop kibicuje ŁKSowi który na każdym transparencie grafie i połowie koszulek ma anty emblematy a sra się do szalika jeszcze z retoryka o strefie rodzinnej, szorujesz po dnie zakompleksiony piotrusiu
Polski

@xoxoxoreu Jestem ostatnia osobą do bronienia Adamczuka ale weź Ty się chlopie kurwa za jakąś robotę a nie klepiesz te twitty o Widzewie, może coś o świetnym zarządzaniu w lksie IQ 2000 przy oddaniu bobka za darmo nomen omen bo koniec kontraktu a co to miały być za miliony za niego hm?;)
Polski

🙃Wisła Płock IQ 300 i trochę farta przy okazji.
Gallapeni, wahadłowy, reprezentant Kosowa, jak wiadomo przebywa w Płocku wskutek wypożyczenia z Widzewa.
Wykup wynosi 800tys euro, a już wiadomo, że realna wartość piłkarza na rynku to lekką ręką 2,5x tyle.
Przy czym 450tys euro Wisła Płock ma już od samego Widzewa z racji udziału w transferze Kapuadiego na linii Widzew–Legia.
Summa summarum więc, dzięki decyzjom Widzewa, Wisła przytuli jakieś 2 mln za 350tys 😆

Polski

@xoxoxoreu @ChodalaPiotr Tak teraz rob fikolki, niczego innego się nie spodziewałem
Polski

@ChodalaPiotr @chudyrts Ale ogarnęliście że w tym poście nie padła nazwa żadnego klubu?😂
Polski

@Jadowity1908 Oczywiście każdy Twój wpisik który okaże się kleksem jest beką 😂😂 wiejskich burkow poszukaj na trybunie w koszulkach młoda zdunia jebana żydowska hipokrytko 🤫🤫
Polski

@chudyrts Ja z mijanką miałem od początku bekę a ty do 95 minuty obsraną nogawkę wiejski burku.
Polski

Wstawaj Maciek, zesrałeś się.
Maciejowski@Maciejowski1910
LET'S GOOOOOO Niech tylko jeszcze Puszcza, Miedź lub Polonia zrobi swoje...
Polski

@xoxoxoreu A wyjaśnisz mi swoje niezdrowe hobby ktorym nas obarczasz czyli pod wszystko podłączanie Widzewa i kolejnie produkowanie 10 durnych wpisów o tym?
Polski

@KukulskyM @PanWilk Nie jestem za tym żeby jebać piłkarzy na ostatnim meczu ale tych dwóch debili powinno mieć swoje 5 minut
Polski

@RTS_Widzew_Lodz @M_Tarocinski Banda przebierańców bez ambicji i ten pierdolonu dyrektorek raus śmiecie
Polski


@xoxoxoreu coraz płytsze wpisy.. ;) wstawka z wypowiedziami dziennikarzy na poczatku kulisów po słabym meczu z legiąi zasłużoną krytyką a następnie ukazanie tego, że się da i się podnieśli. Ale chcesz połapać lajki od kolegów więc zrozumiała optyka, o czym Ty byś pisał gdyby nie Widzew
Polski












