chudyrts

527 posts

chudyrts

chudyrts

@chudyrts

Kibic, Fanatyk, Obserwator

Łódź Katılım Kasım 2013
172 Takip Edilen56 Takipçiler
Michał Szczerba
Michał Szczerba@MichalSzczerba·
Rosja to zbrodniczy kraj terrorystyczny. Po Moskwie dumnie chodzi kolaborant wojenny Gerhard Schröder z Orderem Orła Białego. Nawrockiemu to nie przeszkadza?
Polski
559
519
2.9K
59.1K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@PanWilk Jestem gotów oddać jednego z wymienionych za hellebranda;)
Polski
1
0
2
119
Radek Wilk
Radek Wilk@PanWilk·
@chudyrts Inny typ zawodnika, zagra pewnie i na 6 i na 8, ale jeśli nie odjedzie Shehu lub Selahi, to nie uwierzę w dwa transfery do środka pola.
Polski
1
0
0
431
Radek Wilk
Radek Wilk@PanWilk·
Świderski i Jakubczyk ponoć blisko, obydwaj mają kosztować po ok. €1m. Karol chciał przyjść do Widzewa zimą, ale weto postawił Jovićević (xD). Ten transfer oznacza, że Widzew odpuszcza Pululu. Chciałem bardzo Afimico i Partika, ale głupotą byłoby narzekanie na Świderskiego i Jakubczyka. Bardzo fajne ruchy. 👌 meczyki.pl/newsy/pilka-no…
Polski
42
1
114
26.4K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@MaslakPio @KukulskyM Ale porównałes gówno do twarogu ptysiu, idź się rozpędz i pierdolnij w ścianę
Polski
0
0
1
86
PMaslak
PMaslak@MaslakPio·
@KukulskyM Ty hipokryto!!! A to widziałeś? Skomentowałes, skrytykowałeś czy siedzieleś cicho. Dodam jeszcze że były telefony z groźbami do przedszkolanek. Patologia przyjechała z jakiejś wsi do miasta.
PMaslak tweet media
Polski
6
0
3
1.5K
kukulsky
kukulsky@KukulskyM·
Widziałem już różne wrzuty anty, przywykłem w sumie do przestrzeliwania grafów, ale takich "ogłoszeń", do tego zostawionych na placu zabaw, po prostu nie... 😳 Lutomiersk po wizycie patologii.
kukulsky tweet mediakukulsky tweet mediakukulsky tweet media
Polski
33
11
153
36.6K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@KukulskyM Ciekawe czy satyryczny obiektywny pan dziennikarz piotr coś napiszę 😌
Polski
1
0
11
1.1K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@hsjnsbxhejen Gdyby nie wpisy na forum gowno byś wiedział, nie graj kumacza
Polski
2
0
4
1.3K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@xoxoxoreu Ale Ty masz smutne życie, chlop kibicuje ŁKSowi który na każdym transparencie grafie i połowie koszulek ma anty emblematy a sra się do szalika jeszcze z retoryka o strefie rodzinnej, szorujesz po dnie zakompleksiony piotrusiu
Polski
1
0
5
180
Piotr U
Piotr U@xoxoxoreu·
Widzew tak bardzo nie interesuje się ŁKS-em i Lechem, że aż przytargał transparent o tym do strefy rodzinnej. 🙃
Piotr U tweet media
Polski
26
0
29
6.9K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@bakoskaut czekam z niecierpliwością na pożegnanie tego buca
Polski
1
1
30
2.7K
FootballScout
FootballScout@bakoskaut·
Szykują się zmiany w Widzewie Łódź! Dariusz Adamczuk, który miał słabsze notowania odejdzie z klubu🫡
Polski
56
10
404
66.5K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@xoxoxoreu Jestem ostatnia osobą do bronienia Adamczuka ale weź Ty się chlopie kurwa za jakąś robotę a nie klepiesz te twitty o Widzewie, może coś o świetnym zarządzaniu w lksie IQ 2000 przy oddaniu bobka za darmo nomen omen bo koniec kontraktu a co to miały być za miliony za niego hm?;)
Polski
0
0
1
564
Piotr U
Piotr U@xoxoxoreu·
🙃Wisła Płock IQ 300 i trochę farta przy okazji. Gallapeni, wahadłowy, reprezentant Kosowa, jak wiadomo przebywa w Płocku wskutek wypożyczenia z Widzewa. Wykup wynosi 800tys euro, a już wiadomo, że realna wartość piłkarza na rynku to lekką ręką 2,5x tyle. Przy czym 450tys euro Wisła Płock ma już od samego Widzewa z racji udziału w transferze Kapuadiego na linii Widzew–Legia. Summa summarum więc, dzięki decyzjom Widzewa, Wisła przytuli jakieś 2 mln za 350tys 😆
Piotr U tweet media
Polski
21
3
122
32.5K
Piotr U
Piotr U@xoxoxoreu·
Kiedy odchodzi ostatni PKS z Łodzi do Andrespola. 😂
Polski
16
2
83
16.7K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@Jadowity1908 Oczywiście każdy Twój wpisik który okaże się kleksem jest beką 😂😂 wiejskich burkow poszukaj na trybunie w koszulkach młoda zdunia jebana żydowska hipokrytko 🤫🤫
Polski
0
0
3
57
Jadowity Rodowity
Jadowity Rodowity@Jadowity1908·
@chudyrts Ja z mijanką miałem od początku bekę a ty do 95 minuty obsraną nogawkę wiejski burku.
Polski
3
1
2
153
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@PanWilk Wyciągnąć wnioski, posprzątać, wykonać mądre ruchy i pozamykać wszystkim mordy czego sobie i państwu życzę
Polski
1
0
6
170
Radek Wilk
Radek Wilk@PanWilk·
Co czuję w tej chwili? ULGĘ. Dalibyśmy sobie radę w 1 lidze, pewnie względnie szybko byśmy wrócili, ale udało nam się nie stracić tego roku. Ten sezon to bardzo bolesna, ale jednak lekcja. Mam nadzieję, że Pan Robert wyciągnie odpowiednie wnioski i wrócimy silniejsi.
Polski
9
0
113
2.7K
STWK1908
STWK1908@STWK1908·
Ja jebe i znowu X zajebany Pytonowymi ploteczkami transferowymi, sąsiedzi podniecający się sparingami i piszący że każdego boli wielki Widzew, że LM za pół roku i w ogóle zjedzą ligę…no i że Fornalczyk odpali teraz to już na pewno(huj że pewnie ściągną kogoś na jego pozycję)
Polski
28
0
30
2.7K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@xoxoxoreu A wyjaśnisz mi swoje niezdrowe hobby ktorym nas obarczasz czyli pod wszystko podłączanie Widzewa i kolejnie produkowanie 10 durnych wpisów o tym?
Polski
1
0
26
397
Piotr U
Piotr U@xoxoxoreu·
Wyjaśni mi ktoś, skąd ten niezdrowy entuzjazm sąsiadów w związku z wynikiem Arki? – Gdyby AG wygrała, to i tak z racji na wynik bezpośredni byłaby pod Widzewem – Widzew musi dalej wygrać z Piastem – Chyba że liczy, że Lechia przegra lub zremisuje z BBT, wtedy nie ma tematu 🙃
Piotr U tweet media
Polski
27
0
20
6.4K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@KukulskyM @PanWilk Nie jestem za tym żeby jebać piłkarzy na ostatnim meczu ale tych dwóch debili powinno mieć swoje 5 minut
Polski
0
0
5
140
kukulsky
kukulsky@KukulskyM·
Hejka
kukulsky tweet media
Svenska
15
9
89
4.1K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@PanWilk Banda przebierańców bez jakiekolwiek ambicji
Polski
0
0
0
66
Widzew Łódź
Widzew Łódź@RTS_Widzew_Lodz·
⏱️ 90+7' | KONIEC. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. #KORWID 1:0
Widzew Łódź tweet media
Polski
338
6
276
85.3K
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@xoxoxoreu coraz płytsze wpisy.. ;) wstawka z wypowiedziami dziennikarzy na poczatku kulisów po słabym meczu z legiąi zasłużoną krytyką a następnie ukazanie tego, że się da i się podnieśli. Ale chcesz połapać lajki od kolegów więc zrozumiała optyka, o czym Ty byś pisał gdyby nie Widzew
Polski
1
0
6
420
Piotr U
Piotr U@xoxoxoreu·
Wywal 100 mln na transfery ✅ Zrób ogólnokrajową napinkę ✅ Zmieniaj trenerów jak rękawiczki ✅ Wybuduj oblężoną twierdzę🔄 😂😂😂
Piotr U tweet media
Polski
28
0
19
5.1K