Niewinni nie mają się czego bać
150.4K posts

Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi

oko.press/pierwsza-przeg…
Jak się wydaje, kończą się czasy wszechwładzy pana Bogdana, władzy nieopartej na Konstytucji, lecz na interesie i potrzebach politycznych jego promotorów.
Polski
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi

Depuis le G7 d’Évian, nous vivons un moment important : la reconvergence entre Européens et Américains sur l'Ukraine et le Moyen-Orient.
Pour avancer et soutenir cet élan, je retrouve à Berlin, nos partenaires allemand, anglais, italien et polonais.
Prochaine étape clé : début juillet. Le Sommet de l’OTAN à Ankara nous permettra de réaffirmer une Europe plus forte dans l’OTAN.

Français
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi

Pierwsza, spektakularna porażka B. Święczkowskiego dzięki determinacji sędziów TK K. Markiewicza i M. Dziurdy. To początek końca TK Święczkowskiego. Słusznym sprawom prawo sprzyja. Do tego są potrzebni jednak prawdziwi, nieustępliwi prawnicy. Są!
oko.press/pierwsza-przeg…
Polski

@magdazwarmii @Bart_Wielinski Za te zasługi dostała Złoty Krzyż od Dudy
Polski

@Piechocinski @Bart_Wielinski Glapa odpalił program SAFE dla Rosji
Polski
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi

Czyli istnieje prawdopodobieństwo, że część tych trupów to jednak zasługa sygnalisty. Trochę śmieszne ale jednak bardziej straszne, jak pisałem głupio wyjdzie jeśli afera SOR okaże się aferą sygnalisty
Bartosz T. Wieliński 🇵🇱🇪🇺🇺🇦🇬🇱@Bart_Wielinski
12 śledztw w sprawie zgonów w Szpitalu Południowym. "Wyborcza" ujawnia: w jednym pojawia się nazwisko dra Jędrzejewskiego Prokuratura wraca do spraw śmierci w Szpitalu Południowym, które zostały zgłoszone do organów ścigania. #s=S.MT-K.C-B.1-L.1.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,544…
Polski
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi

Bogdan "Godzilla" Święczkowski i jego (prawdopodobnie) trzech giermków walczą z praworządnością resztką sił. Nie odejdą z honorem. Wciąż liczą na wsparcie "modlitewne", bojówkarzy różańcowych lub desant komandosów przysłanych przez Trumpa.
Z dzisiejszego komunikatu wynika, że dwoje sędziów nie podpisało listy obecności na zgromadzeniu ogólnym, choć byli na sali. W efekcie tego, osobnik pełniący funkcję prezesa TK uznał, że nie ma quorum, chociaż wiedział dokładnie, że było quorum, a na dodatek na sali było paru sędziów, którym on bezprawnie odmawia dopuszczenia do pracy.
Więcej szczegółów jest w oświadczeniu sędziów TK, którzy nie podpisali listy obecności, ale byli na sali.
Koniec "Godzilli" jest bliski, bliższy niż mu się wydaje.


Polski
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi

@boymic535 @AnnaPaluchSejm Anna Paluch niech nie wyciera swojej zakłamanej mordy papieżem tylko niech odpowiada na pytania. My płacimy ci pensję, wstrętna głupia babo i mamy prawo żądać wyjaśnień. A Jana Pawła II to ty powinnaś przepraszać i kajać się za grzechy pissdówo!
Polski

"Dopóki nie przeprosicie za ten wstrętny atak na Ojca Świętego Jana Pawła II, to żadnej wypowiedzi ode mnie nie usłyszycie" odpowiada posłanka @AnnaPaluchSejm (PiS) na pytanie o zajmowane przez nią od wielu lat mieszkanie KOMUNALNE. Żałosne...
Polski












