Niewinni nie mają się czego bać

150.4K posts

Niewinni nie mają się czego bać

Niewinni nie mają się czego bać

@corpomeow

Katılım Temmuz 2020
977 Takip Edilen1.1K Takipçiler
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
BarbaPapa 🇵🇱 🇺🇦
Profesor Dudek mówi coś, co mnie zmroziło. Ktoś mi wyjaśni, bo mnie to bardzo niepokoi. O co tu chodzi?
Polski
13
50
213
14.4K
tvp.info 🇵🇱
tvp.info 🇵🇱@tvp_info·
💬 "Po przyjeździe do Polski Zełeński byłby flekowany przez media społecznościowe, przez takie szczujnie jak Kanał Zero." Sławomir Sierakowski w "Bez trybu" Justyny Dobrosz-Oracz ⤵️
Polski
26
5
18
8.5K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Piotr Gąciarek
Piotr Gąciarek@GaciarekPiotr·
oko.press/pierwsza-przeg… Jak się wydaje, kończą się czasy wszechwładzy pana Bogdana, władzy nieopartej na Konstytucji, lecz na interesie i potrzebach politycznych jego promotorów.
Polski
1
6
43
773
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Emmanuel Macron
Emmanuel Macron@EmmanuelMacron·
Depuis le G7 d’Évian, nous vivons un moment important : la reconvergence entre Européens et Américains sur l'Ukraine et le Moyen-Orient. Pour avancer et soutenir cet élan, je retrouve à Berlin, nos partenaires allemand, anglais, italien et polonais. Prochaine étape clé : début juillet. Le Sommet de l’OTAN à Ankara nous permettra de réaffirmer une Europe plus forte dans l’OTAN.
Emmanuel Macron tweet media
Français
358
328
1.7K
90.6K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Michał Romanowski
Michał Romanowski@MichaRomanows14·
Pierwsza, spektakularna porażka B. Święczkowskiego dzięki determinacji sędziów TK K. Markiewicza i M. Dziurdy. To początek końca TK Święczkowskiego. Słusznym sprawom prawo sprzyja. Do tego są potrzebni jednak prawdziwi, nieustępliwi prawnicy. Są! oko.press/pierwsza-przeg…
Polski
2
5
17
279
Magda
Magda@magdazwarmii·
Dziennikarstwo prawicowe. Klasa i wdzięk.
Magda tweet media
Polski
15
33
164
3.8K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Janusz Piechociński
Janusz Piechociński@Piechocinski·
ciekawe ale reanimowały sie anonimowe ( delikatnie pisząc mocno chamskie) konta sprzed kilku lat najczęściej sprzed roku wyborczego
Polski
29
38
260
8.6K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
𝕸𝖔𝖗𝖌𝖊𝖓𝖘𝖙𝖊𝖗𝖓
Czyli istnieje prawdopodobieństwo, że część tych trupów to jednak zasługa sygnalisty. Trochę śmieszne ale jednak bardziej straszne, jak pisałem głupio wyjdzie jeśli afera SOR okaże się aferą sygnalisty
Bartosz T. Wieliński 🇵🇱🇪🇺🇺🇦🇬🇱@Bart_Wielinski

12 śledztw w sprawie zgonów w Szpitalu Południowym. "Wyborcza" ujawnia: w jednym pojawia się nazwisko dra Jędrzejewskiego Prokuratura wraca do spraw śmierci w Szpitalu Południowym, które zostały zgłoszone do organów ścigania. #s=S.MT-K.C-B.1-L.1.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,544…

Polski
5
68
229
3.3K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Jarek Gasewicz
Jarek Gasewicz@GasewiczJarek·
Bogdan "Godzilla" Święczkowski i jego (prawdopodobnie) trzech giermków walczą z praworządnością resztką sił. Nie odejdą z honorem. Wciąż liczą na wsparcie "modlitewne", bojówkarzy różańcowych lub desant komandosów przysłanych przez Trumpa. Z dzisiejszego komunikatu wynika, że dwoje sędziów nie podpisało listy obecności na zgromadzeniu ogólnym, choć byli na sali. W efekcie tego, osobnik pełniący funkcję prezesa TK uznał, że nie ma quorum, chociaż wiedział dokładnie, że było quorum, a na dodatek na sali było paru sędziów, którym on bezprawnie odmawia dopuszczenia do pracy. Więcej szczegółów jest w oświadczeniu sędziów TK, którzy nie podpisali listy obecności, ale byli na sali. Koniec "Godzilli" jest bliski, bliższy niż mu się wydaje.
Jarek Gasewicz tweet mediaJarek Gasewicz tweet media
Polski
2
69
167
2.3K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Ogladam"Wiadomości",bo nie stać mnie na dopalacze2
Do tematu afery w warszawskim szpitalu zaproszono...amerykanistę. Możliwe, że wynika to z faktu epizodu pracy tego jegomościa w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Ogladam"Wiadomości",bo nie stać mnie na dopalacze2 tweet media
Polski
22
8
132
5.3K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Mesuret
Mesuret@NocnaZ·
Zebrało się #E5 w Berlinie i w dobrym składzie. Temat bezpieczeństwo i współpraca przemysłów obronnych.
Mesuret tweet media
Polski
40
91
429
3.8K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
Andrzej Poczobut
Andrzej Poczobut@poczobut·
Żeleński oświadczył, że elektroniczne środki ustanowione na granicy z BY i wykorzystywane przez Rosję do koordynowania ataków dronów na UA są wyłączone. „Nie wiem czemu, ale nie pracują”. Ultimatum postawiony Łukaszence zadziałał
Polski
16
49
384
9.1K
Niewinni nie mają się czego bać retweetledi
𝕸𝖔𝖗𝖌𝖊𝖓𝖘𝖙𝖊𝖗𝖓
Skoro „Dawid Kacprzyk nigdy nie był szefem SOR-u w Szpitalu Południowym”, to Patryk Słowik nigdy nie powinien być dziennikarzem.
Polski
36
184
795
9.9K
Ewuncia🇵🇱🐈‍⬛
@boymic535 @AnnaPaluchSejm Anna Paluch niech nie wyciera swojej zakłamanej mordy papieżem tylko niech odpowiada na pytania. My płacimy ci pensję, wstrętna głupia babo i mamy prawo żądać wyjaśnień. A Jana Pawła II to ty powinnaś przepraszać i kajać się za grzechy pissdówo!
Polski
1
1
6
82
Pan B.
Pan B.@boymic535·
"Dopóki nie przeprosicie za ten wstrętny atak na Ojca Świętego Jana Pawła II, to żadnej wypowiedzi ode mnie nie usłyszycie" odpowiada posłanka @AnnaPaluchSejm (PiS) na pytanie o zajmowane przez nią od wielu lat mieszkanie KOMUNALNE. Żałosne...
Polski
93
227
902
32.5K