Danuta
1.4K posts


Człowiek po WSTRZĄSIE ANAFILAKTYCZNYM trafia do szpitala na SOR, a internetowi fanatycy związani z PiS i biznesami w szpitalu nie pytają, czy żyje i czy otrzymał właściwą pomoc. Pytają, dlaczego w ogóle został przyjęty na SOR, skoro jest radnym KO. Dlaczego miał badania. Dlaczego ratowano go w sytuacji zagrożenia życia tak, jak ratowano by każdą inną osobę?
Wstrząs anafilaktyczny to stan zagrożenia życia! Lekarz ma ratować człowieka, a nie sprawdzać jego poglądy, legitymację partyjną czy listę znajomych na Facebooku.
Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym część ludzi uważa, że pacjent związany z KO powinien tłumaczyć się z tego, że uratowano mu życie, to znaczy, że przekroczono wszelkie granice przyzwoitości.
Panie @PatrykSlowik , warto odpowiedzieć na jedno pytanie: czy taki był Pana cel?
Jeżeli tak, to jest to zwyczajnie obrzydliwe.

Polski

@DWielowieyska Proszę dodać,że gdyby to był pisowiec i byłby to lata rządów Pisu ,to akta sprawy byłyby w garażu w Lublinie.
Polski

"Sprawa posła Wojciecha Króla z Koalicji Obywatelskiej ma związek ze śledztwem, które prowadzi Prokuratura Europejska. Śledczy badają projekt o nazwie „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii".
#s=S.TD-K.C-B.1-L.2.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">katowice.wyborcza.pl/katowice/7,350…
Polski

@RadioZET_NEWS Pier....... te nasze media są.Gdy wygra pis w roku 2027 to będziecie szczekać tak ja Rebublika,albo was nie będzie. Widzę,że już się przymilcie ,ale życzę by was roznieśli w pył i nikt za wami nie będzie płakał.
Polski

Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO wepchnęła się w kolejkę na badanie
wiadomosci.radiozet.pl/polityka/trzy-…
Polski

@donald_PL_ Jesteśmy pięknym,spokojnym krajem,skoro"takimi dupnymi"aferami zajmują się pismaki całego kraju.Ja też wiele razy zwalniałam termin u specjalistów z różnych powodów i jakiś szczęśliwiec za mnie miał przyśpieszoną wizytę. Afera! Świat chyba nie widział tak głupich dziennikarzy .
Polski

Oto gigant dziennikarstwa śledczego, czyli "dziennikarz" śledczy PiSu, niejaki @PatrykSlowik. 🫣
Wzór rzetelności, obiektywizmu, prawdy, komedii i bajkopisarstwa połączonego z funkcją opowieści dziwnych treści. 😂
No i przyznam wam, że przy tej opowiastce po prostu yebuem. 🤣😂
Polski

@LukaszSchreiber @RepublikaTV Niby świętoszki kościółkwi,ale jesteście tak bezczelni w przekraczaniu wszelkich granic przyzwoitości,że nawet nie chce się z wami polemizować,bo nie ma z kim.Proponuję posprzątać po sobie syf,oddać to co przywłaszczyliście bezprawnie i znikajcie.Znjadźcie sobie inne zajęcie.
Polski

Układ warszawski sypie się na naszych oczach. Trzaskowski i wielu innych polityków KO kłamie w sprawie afery w Szpitalu Południowym.
📺 @RepublikaTV, Bitwa Polityczna, 21.06.2026.
Polski

@DWielowieyska Platforma to ma poważny problem,ale z posprzątaniem syfu,jaki pozostawił po sobie Pis. Np odzyskać koszty pobytu na OIOM męża Witek.Wam odbiło! Wszędzie węszycie i szukacie sensacji,gdzie się da,aby dowalić PO.Łykacie jak glodne pelikany wszystko co wam pisiory podrzucą. Wstyd.
Polski

Kolejny odcinek tej telenoweli. Koalicja Obywatelska ma poważny problem.
#s=S.TD-K.C-B.3-L.2.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">bielskobiala.wyborcza.pl/bielskobiala/7…
Polski

@PanP23929 Pisze Pan o Arłokowiczu,że szczuje i jest oszołomem.Nie będę się za bardzo rozwlekać i podam tylko dwa/zapewniam,że jest ich ogrom/przykłady szczujących dziennikarzy oszołomów: z brzegu biorąc Jankowski i Stanowski.Mimo,że u Pana krucho z obiektywizmem,to proszę ich ocenić .
Polski

Grzegorz Sroczyński o Koalicji Obywatelskiej:
„Jeżeli szczujesz na dziennikarzy, to jest to objaw desperacji, a nie sprytnego zabiegu PR-owego”.
„Desperacja zawsze szkodzi. Wypuszczanie Arłukowicza, który po prostu wygląda jak oszołom, ma szalone oczy, wrzeszczy”.
Dla tej partii nie ma żadnej nadziei.
Polski

@AGozdyra @m_sutkowski @PolsatNewsPL Do Pani taka uwaga: tłusty kot z PO,gdy tylko jego sprawa została ujawniona,został odpowiednio potraktowany przez partię i wszystkie inst.panstw.Wy dziennikarze,czując deficy afer związanych z PO i R.Trzuciliście się na tą sprawę jak głodne pelikany,by im dowalić Efekt tego jw.
Polski

"Kilka dni temu, na fali wydarzen ze Szpitala Południowego, pacjentka napluła mi na buty. My nie chcemy być adwokatami tej sprawy" - dr @m_sutkowski
#debatagozdyry
@PolsatNewsPL
Polski

@JMiziolek Czy on tam by się odnalazł.?On raczej jest wiecowym,krzykliwym propagandystą,a tam trzeba wiedzy,rozsądku, mądrej negocjacji, spokojnego dialogu i oczywiście szukania najlepszych rozwiązań w myśl PO PIERWSZE POLSKA,PO PIERWSZE POLACY.Prezydent jednak woli sypać piach w szprychy
Polski

@JMiziolek Propagandystki, zapomniałyście,że była jeszcze jedna"afera" RT,no przecież awaria oszczyszcz.ścieków!Moją znajomą pisiorę tak skołowaliście,że ! nie odróżniała znaczenia słów afera od awaria. Ciężko było,ale została oświecona. To ofiara waszej propagandy. Tak ogłupiacie ludzi.
Polski

@JMiziolek W końcu zobaczyłam i usłyszałam ten wasz "autorytet"dziennikarski- Słowika, który popadł w zachwyt nad sztywnym w Morawieckim, dostrzegąjc w nim gwiazdę rock and rolla.
🤣 Jego kunszt dziennikarski,jego wyobraźnia i lizajdupstwo do byłego premiera zupełnie mnie powaliło.
Polski

@Vojtekus Jeżeli Stanowski wiąże się z twoim zachwytem,to ja śmiem twierdzić,że jesteś sierotą intelektualną,dla której chamstwo i pogarda staje się cnotą.Ciekawa jestem do czego wy tą "waszą" madrością doprowadzicie ten kraj,to otumanione waszą propagandą społeczeństwo.Chcecie wojny?
Polski

Mniej mnie obchodzi co ten lekarz ma na sumieniu, bardziej, że niemal wszystkie media gładko weszły w narrację o "saloniku VIP", która wygląda jak wymyślona na Nowogrodzkiej. Polskie media okazują się kochać stereotypy i pragną wrócić na tory sprzed 2015 roku, gdy PO była łatwym celem ataków, a lud kochał mieć takiego chłopca do bicia, na którego można się wyrzygać za wszystko. Pamiętam tych celebrytów, którym wtedy przeszkadzał przysłowiowy rąbek u spódnicy i dokładali się do ogólnej kupy gnoju wylewanej na władzę, a po 2015 płakali, że demokracja się kończy. Wchodzimy chyba w ten sam tryb, czteroletni oddech bez bezczelnej, złodziejskiej ekipy partaczy wystarczy. Ciekawe czy znajdą się kolejny raz frajerzy, którzy po zmianie władzy wyjdą protestować w obronie wolnych mediów. Ja już z frajerstwem skończyłem.
Polski

@Morgenstern616 Wczoraj Wernerowa też próbowała nawiązać do tego tematu,ale Pani Poseł Piekarska dała sobie z nią radę.
Polski







