Число Нібиначе

2.8K posts

Число Нібиначе banner
Число Нібиначе

Число Нібиначе

@divan_army

Katılım Şubat 2013
158 Takip Edilen13 Takipçiler
та, шо з села
та, шо з села@anya_v_seli·
Ми з мамою там були, так дуже гарно Але купатися😱 люди дурачки
Українська
25
1
50
33.1K
Число Нібиначе
@anya_v_seli @konstantin00077 Карʼєр не може набратися водою з дощів, дощова вода дуже швидко з часом «тікає» бо її мало. Якщо карʼєр затоплено по вінця - ознака що докопались до водоносного шару, спеціально чи випадково. А вода нікуди не витікає бо там тиску немає - набралось і стоїть.
Українська
0
0
1
39
та, шо з села
та, шо з села@anya_v_seli·
@konstantin00077 Там нема куди витікати, там тупо дирка в землі, була раніше, а 4 роки тому почала набиратися вода, хз чи підводні води чи дощі Ми були 2 роки тому, то там не було де купатися, калабатина гарного кольору Я навіть побоялась ноги мочити
Українська
1
0
1
352
Lavender
Lavender@lavendersteps·
Питання до тих, у кого є дорослі діти, які ще живуть з вами і працюють на якихось своїх перших роботах. Ви берете з дітей гроші в сімейний бюджет? Якщо так, то чому? І скільки, який % від доходу дитини? Якщо ні, то теж - чому?
Українська
88
2
210
35.3K
Kateryna Halushka
Kateryna Halushka@katalina_ada·
Одна з категорій, за якою я обирала чоловіка, була відсутність в нього храпу. Бо і спати хочеться в одному ліжку, і в мене сон дуже чутливий. Обрала вдало. Минуло 3,5 роки. Він почав хропіти через втому🥲 Куди вести, щоб це виправити?! Я не хочу міняти чоловіка.
Українська
133
2
961
62K
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@hatifnatowie Деяким людям потрібен «месія» чи «лідер думок» серед журналістів щоб «казав як є». Але ж журналіст це часто просто говоряща голова…
Українська
0
0
1
54
Hattifattener (4NATO&EU)
Hattifattener (4NATO&EU)@hatifnatowie·
Деяким людям Портніков подобається тому, що каже голу правду. Іншим не подобається. З тієї самої причини.
Українська
42
28
345
8.1K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Мені, як колишньому програмісту, дуже подобається модульність. Напевне тому я захоплююся В двигунами BMW. Тіпи створили модуль у вигляді циліндра об'ємом 0.5 літри з однаковою геометрією (82×94.6 мм) і складають в ряд з таких модулів різні двигуни: В38(3 циліндри), В48(4 циліндри) і божественний В58(6 циліндрів). Краса, хіба ні?
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
22
0
102
18.8K
Львівський сирник
Все, що треба знати про армію: військовий написав у рапорті на відпустку, що буде проводити її у місті Сихів, Львівської області. По документах його туди і відправили👍🏿
Українська
40
9
1K
116.6K
Аркадий Бабченко
Аркадий Бабченко@StarshinaZapasa·
Так я не понял - мы что делаем-то в итоге? Пишем пафосного мужнього листа Путину, в котором между строк называем его старым импотентом и призываем российские элиты - то есть, того же Абрамовича - его свергнуть. Или таємно встречаемся с путинским мальчиком принсеи-подай - то есть, тем же Абрамовичем. Не, я понимаю, что уровень планирования там: вышел под софиты, отыграл свой номер даже не понимая о чем он, получил свои тонны аплодисментов, тут же забыл - но все-таки, каков план? Не, я понимаю, что простому народу с зеленью между ушей очередные сталевы яйца Саныча по семнадцать нравятся аж до уссачки, но тем, кто делает, а не ссытся от щастья в штаны из-за очередного шоу - хоть намекните, что ли, какова стратегия то. Где играем, а где не играем? А то это, как бы, два взаимоисключающих действия. Мне на машины продолжать собирать, или ну его нафик уже? Или Абрамович сам оплатит. Или что. Или как. Или где. Ваш Дед.
Аркадий Бабченко tweet media
Русский
106
55
437
23K
Ігор
Ігор@rewlogan·
@DimaFrench40k Та вона ж і раніше була, просто треба букву і затримати
Українська
2
0
3
597
Регіоналіті
Регіоналіті@rehionality·
Іноземна студентка відучилась 4 роки у львівському університеті, але по закінченню їй не дали диплом бакалавра через помилку подачі документів при вступі — дівчина з нічим повернулась у Польщу
Українська
30
19
963
53.9K
Ігор
Ігор@rewlogan·
Понеслась
Ігор tweet media
Русский
13
0
29
5.1K
Yuriy Dzedzinskyy
Yuriy Dzedzinskyy@Dzedzinskyy·
Цей Renault Grand Scénic IV просто неймовірно динамічний в статиці. Ця ламана лінія вікон, ці диски) я кайфую) мінівени від рено уе завжди топ серед сімейних авто) Я спочатку його сплутав з гранд еспас аж прийшлось загуглити)
Yuriy Dzedzinskyy tweet mediaYuriy Dzedzinskyy tweet media
Українська
10
0
66
9.8K
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@HorsyNox Та ви хоч біля кожного водія поставте особистого поліцейського для контролю - на 3 день вони вже будуть куми і добазаряться
Українська
0
0
0
6
Noxy
Noxy@HorsyNox·
По актуальній темі сруться щодо того чи допоможуть більш жорсткі обмеження швидкості і відбирання прав, але ніхто так і не запропонував технічне рішення окрім ще більше камер понаставити. Наприклад як щодо закону про обмежувач в машині, який спрацьовує по жпс в межах міста?
Українська
31
0
14
4.1K
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@juliefounddead А я от бачу ще іншу проблему - якого хуя я маю кланятися кожному світлофору і кожній пробці у Києві якщо я їду з Житомира в Полтаву?
Українська
0
0
2
96
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@mkbodanu4 Проблема більш комплексна - одне рішення не буде дієвим. Потрібно вносити багато змін і в закони і в інституції і в норми утримання автодорожної інфраструктури і у рівень відповідальності водіїв і в автоматичну фіксацію і тд і ще дуже багато чого.
Українська
0
0
1
88
Мольфар
Мольфар@mkbodanu4·
Ніяка заборона, штраф чи політика не зменшить швидкість автомобіля на дорогах, як закони фізики. Хороший приклад оце зараз на одній вулиці, де недавно зробили ремонт. Вулиця пряма, широка попри звуження після ремонту, рівна. Прям як зльотна смуга, хоч літаки сади. Але!
Українська
35
15
822
64.1K
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@mutabor555 @mkbodanu4 Пожежна, поліцейська, швидка теж дорого коштують + людський фактор = також може наробити проблем
Українська
1
0
0
20
F🔱
F🔱@mutabor555·
@mkbodanu4 Треба прив'язати розмір штрафу до ринкової вартості автомобіля, було б розуміння, що перевищення коштує великих бабок
Українська
5
0
18
785
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@mkbodanu4 Рішення не підходить для смуг громадського транспорту на магістральних вулицях
Українська
0
0
0
52
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@JoelIsAliv3 @home__lesss Охрана отмєна) Я дзвонив на Хонду, там вже неми тих машин за 33к) тепер HR-V від 38, а ZR-V від 47 - абсолютно наркоманські ціни
Українська
2
0
2
317
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Що купити нового в Україні за 35к? Частина 1: кросовери, пузотьорки. В нашому закритому чатику (підписатись можна на монобазі, посилання в шапці профілю) підписники запропонували розглянути цікаву тему: а що ж можна купити нового (без пробігу) за 35к доларів? Я проаналізував, що є на ринку, використовуючи Auto.ria, і хочу з вами цим поділитись. Для кожного автомобіля я підготував його фото зовні і зсередини, а також вижимку з цін, двигунів і комплектацій. Також розглянув кредитну лінію. Я вирішив розділити цей масив автомобілів на 2 частини. В першу частину списку попали 37 машин, з них: 31 кросовер, 6 пузотірок, а в другу частину попали 3 електрокари, 4 пікапи і 6 каблуків. В цій статті будем говорити про кросовери і пузотьорки. Го тред, буде цікаво :)
Сумний Дембель tweet media
Українська
26
9
256
32.2K
Число Нібиначе
Число Нібиначе@divan_army·
@rehionality Ті на бусах як завжди висіли на хвості бо не дай бог втратити 2 секунди в дорозі
Українська
0
0
135
2K
Регіоналіті
Регіоналіті@rehionality·
На Рівненщині сталася ДТП за участі п'яти автівок після того, як водійка навчального транспортного засобу зупинилася, аби пропустити собаку
Регіоналіті tweet mediaРегіоналіті tweet media
Українська
22
18
666
39.6K