El Blanco 🏴

28.2K posts

El Blanco 🏴 banner
El Blanco 🏴

El Blanco 🏴

@elblanco23

Jeśli jesteś nazistą, faszystą, nacjonalistą, seksistą, ksenofobem czy homofobem to nie jest miejsce dla ciebie. Lepiej zmykaj w podskokach, albo zacznij myśleć

Katılım Kasım 2011
1.4K Takip Edilen733 Takipçiler
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@marcinwarchol Najpierw zabezpiecz sobie rozum pisbolszewicki pajacu, bo najwyraźniej funkcjonujesz bez niego 🤷‍♂️
Polski
0
0
1
10
Marcin Warchoł
Marcin Warchoł@marcinwarchol·
Państwo Tuska nie działa. Gdzie jest zabezpieczona dokumentacja medyczna w warszawskim szpitalu? Zabezpieczone telefony i komputery radnego milionera? Personelu SOR i saloniku dla polityków Platformy Obywatelskiej? Telefonu Rafała Trzaskowskiego? Gdzie to wszystko jest? Na co czeka prokuratura?! #ElitaKOryta
Polski
9
26
57
594
OficjalneZero
OficjalneZero@OficjalneZero·
Gdy wyłączyliśmy kamery, dr Emil Jędrzejewski zadał jedno pytanie: „Czy myśli Pan, że moja rodzina jest bezpieczna?”. Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie ujawnił we wtorkowej Godzinie Zero szokujące informacje. Jak zareagowała prokuratura? Co zrobił Rafał Trzaskowski? Czy Roman Giertych może spokojnie spojrzeć w lustro? Zapraszamy na materiał @K_Stanowski.
Polski
305
784
4.7K
200.9K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@HubnerrMax Sygnalista który w prokuraturze nie odpowiedział na żadne pytanie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Polski
0
0
0
15
Max Hübner
Max Hübner@HubnerrMax·
Dzień w Polsce Tuska po wykryciu bezprecedensowej afery w historii III RP. Kacprzyk z KO, który "zarobił" 2 bańki twierdzi, że jest ofiarą i nie jest przesłuchiwany przez prokuraturę. Sygnalista Jędrzejewski jest niszczony przez władzę i przesłuchiwany przez prokuraturę. xDDDD
Polski
12
151
866
10K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@PanP23929 I mówi to typ który brał miliony od pisu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Stanowski to zwykła pisbolszewicka presstytutka.
Polski
0
0
0
60
Pan_komentator
Pan_komentator@PanP23929·
Krzysztof Stanowski o Gazecie Wyborczej: „Media, które odpalają się na życzenie polityków, które są dostępne dla polityków”. „To, co robiła w całej tej historii Gazeta Wyborcza, to nie było dziennikarstwo, to było rozmywanie afery od początku do końca na rzecz Koalicji Obywatelskiej”.
Polski
5
66
473
6.4K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@PanP23929 Typ osiem lat rządów pisbolszewików przesiedział pod kamieniem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Polski
0
0
1
78
Pan_komentator
Pan_komentator@PanP23929·
Krzysztof Stanowski o rządzących: „To jest takie nadużycie władzy, to jest taka arogancja władzy”. „Jak zbierzemy te wszystkie rzeczy do kupy, to się rysuje obraz jakiegoś mafijnego państwa”. Wszystkie maski opadły.
Polski
92
562
3.5K
35.9K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@HubnerrMax Powiedzcie temu Erdoganowi, że w Polsce to rząd rządzi a nie sutener udający prezydenta 🤣🤣🤣
Polski
1
0
1
131
Max Hübner
Max Hübner@HubnerrMax·
HISTORYCZNY SUKCES GEOPOLITYCZNY PREZYDENTA NAWROCKIEGO. Erdogan na konferencji z Nawrockim: "Bardzo ważna jest INICJATYWA TRÓJMORZA. To taka platforma, gdzie jesteśmy PARTNEREM STRATEGICZNYM. Mam nadzieję, że ta współpraca zostanie WZMOCNIONA". To był główny cel Nawrockiego.
Polski
20
545
2.5K
22.4K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@HubnerrMax Niech jeszcze pierdolnie rewelację że 2+2 to 4. To będzie PROFESJONALNA MATEMATYKA sutenera 🤣🤣🤣
Polski
0
0
1
543
Max Hübner
Max Hübner@HubnerrMax·
I to jest PROFESJONALNA DYPLOMACJA wobec sojusznika w NATO. Nawrocki do Erdogana i Turków: "Polskę i Turcję łączy WIELOWIEKOWA tradycja. W polskiej pamięci pozostaje fakt, że Imperium Osmańskiego NIGDY NIE UZNAŁO ROZBIORÓW RZECZYPOSPOLITEJ. Zapraszam Erdogana do Polski."
Polski
39
620
4.7K
79.9K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@BeataSzydlo Kto ci dał prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich Polaków pisbolszewicka debilko?
Polski
0
2
5
53
Beata Szydło
Beata Szydło@BeataSzydlo·
Donald Tusk ogłosił napuszonym tonem, że jutro zamierza publicznie pouczać prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawach relacji polsko-ukraińskich. To nawet nie jest bezczelność. To jest oderwanie od rzeczywistości. Polacy stoją po stronie swojego Prezydenta. A po czyjej stronie stoi Tusk?
Polski
872
452
2.5K
45.5K
🇵🇱 Magdalena ✝️
🇵🇱 Magdalena ✝️@Magdale67766869·
Bezwzględny szacunek dla Dr. Emila Jędrzejewskiego 👏👏 To jest bohater i lekarz z powołania, człowiek sprawiedliwy ✅ Powinien otrzymać ochronę, ujawnił zbyt grubą aferę. Zgadzacie się? 🤔
🇵🇱 Magdalena ✝️ tweet media
Polski
317
1.1K
3.7K
22.9K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@ogorekmagda A jest jakieś formalne zawiadomienie o przestępstwie? Czy tylko tradycyjne pisbolszewickie oczernianie bez jakichkolwiek podstaw?
Polski
0
0
1
60
Magda Ogórek
Magda Ogórek@ogorekmagda·
Rozumiem, że jutro o 6:00 rano służby są u Dawida Kacprzyka, a R. Trzaskowski i B. Arłukowicz biorą za to polityczną odpowiedzialność⬇️
Polski
243
391
2.8K
47.4K
Pan_komentator
Pan_komentator@PanP23929·
UWAGA Były ordynator Szpitala Południowego Emil Jędrzejewski ujawnia dramat Szpitala Południowego. Według jego zeznań Dawid Kacprzyk odpowiada za śmierć ludzi, którzy padli ofiarą jego niekompetencji. „Były wykonywane procedury, które były wykonywane w sposób wadliwy”. „W wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie”.
Polski
25
194
829
25.3K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@PanP23929 A dowody jakiekolwiek przedtawił? Zgłosił to do prokuratury? Nie? Czyli zwykłe pisbolszewickie oczernianie bez pokrycia 🤷‍♂️
Polski
0
0
0
38
Ostry_wu
Ostry_wu@ostry_wu·
@MartaSzy_ @HubnerrMax @elonmusk najlepsze jest to że o kimś piszesz hejterskie konta , a po wejściu na twój profil widać pełno hejtu i obrażania innych, więc jak to jest ?
Polski
2
0
1
28
Max Hübner
Max Hübner@HubnerrMax·
W nocy administracja X zrobiła czystkę kont silnych razem powiązanych z hejtem i automatyzacją generowaną przez Sieć na Wybory (SnaW) Romana Giertycha. Tej samej nocy Donald Tusk stracił ponad 100 000 obserwujących.
Polski
82
746
4.8K
72.9K
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@HubnerrMax Tusk dalej ma 40 razy więcej obserwujących niż ty pisbolszewicki propagandzisto 🤣🤣🤣
Polski
1
0
0
19
El Blanco 🏴
El Blanco 🏴@elblanco23·
@AntoniDrogosz A co z tym ma wspólnego Tusk i Sikorski? Podziękuj Nawruskiemu, to jego kompromitacja.
Polski
0
0
0
18
Antoni
Antoni@AntoniDrogosz·
Totalna kompromitacja polityki zagranicznej rządu Donalda Tuska i Rrrradka Sikorskiego!!!
Antoni tweet media
Polski
35
24
66
837
Zbigniew Bogucki🇵🇱
Zbigniew Bogucki🇵🇱@BoguckiZbigniew·
Polskie orły wracają do swojego gniazda. Relacje oparte na prawdzie, nie na banderyzmie‼️ 💬Jeżeli dzisiaj je odsyłają, mówię o Ukraińcach, tych, którzy zostali odznaczeni, to historia chyba sprawdziła, że nie byli godni tego, żeby te ordery były nadane. I to nie jest wina tych, którzy nadawali te ordery, tylko wina tych, którzy je przyjęli, a później nie potrafili tych orderów godnie nosić i zrozumieć, jak ważne jest budowanie relacji polsko-ukraińskich na prawdzie, a nie na banderyzmie.
Polski
384
776
2.8K
22.6K
Hubert Jezierski
Hubert Jezierski@JezierskiH72207·
@elblanco23 @DWielowieyska @StKarczewski No jasne! Lepiej jak by pacjenci umarli! Gdyby kierował się mamoną, to siedział by w wannie jak Żukowska i brał krocie. Dla tej klasy chirurga 4000 brutto na miesiąc , to działalność charytatywna. Szpital nie może nie zapłacić za pracę. wynagrodzenie było legalne.
Polski
2
0
0
8
Zbigniew Bogucki🇵🇱
Zbigniew Bogucki🇵🇱@BoguckiZbigniew·
Tym nielicznym, będącym w druzgocącej mniejszości, którzy w Polsce krytykują decyzję Prezydnta @NawrockiKn o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Zełenskiemu przypomnę, że relacje międzynarodowe z naszymi partnerami, nie tylko z Ukrainy, będą jedynie pozornie dobre, bez realnego znaczenia w sferze bezpieczeństwa i współpracy gospodarczej, jeżeli nie będą zbudowane na wzajemności, szacunku i prawdzie, a tych wszystkich trzech elementów zabrakło kiedy prezydent Ukrainy nadał jednostce wojskowej imię zbrodniarzy z UPA. Jednocześnie ta sytuacja pokazuje jak część środowisk liberalnych i lewicowych tylko po to, żeby atakować Prezydenta RP, działa wbrew oczywistej polskiej racji stanu i jak te środowiska odkleiły się od opinii olbrzymiej większości Polaków. #PoPierwszePolska 🇵🇱 #PoPierwszePolacy 🇵🇱
Zbigniew Bogucki🇵🇱 tweet media
Polski
459
497
1.7K
46K