Glinczak
20.3K posts

Glinczak
@glinkus9
abstynent i ultra maratończyk
Polska Katılım Ağustos 2016
313 Takip Edilen168 Takipçiler

@WyrzykowskiPS @JacekWilkPL Rozumiem, że ten co tam panicznie wbiegł na scenę, to ten Kamil, tak? Bo się jasny chuj nie przedstawił…
Polski

Wyrzykowski vs Mentzen
neoKonfederacja znieważa i zniesławia Grzegorza Brauna 🤬 a Sławomir Mentzen nie widzi w tym problemu.
Nie chcą też współpracować na szczeblu lokalnym, więc mamy odpowiedź dla ludzi, którzy chcieliby wspólnych list do samorządów.
Zmieniają narrację w zależności od atmosfery politycznej, ale z obelg się nie wycofują 😤
Polski

Oczywiście proszę u ustalenie sprawcy. § naruszenie nietykalności. @PolskaPolicja @ABW_GOV_PL
Polski

OPP i fotoradary przede wszystkim powinny być niejawne - żadnych znaków ani publicznych rejestrów tych miejsc. Kierowca ma jechać przepisowo wszędzie a nie tylko zwolnić tam gdzie jest OPP a potem nadrabiać pędząc zaraz po wyjechaniu z niego.
Łukasz Zboralski@_zboral
Nie ma lepszego dowodu na to, że OPP są potrzebne, jak kierowcy oficjalnie mówiący w telewizji, że chcieliby zapieprzac szybciej ale pomiary im w tym przeszkadzają 😃
Polski

@Tamerlan676 @The_Krzysztof Można zbudować formę na ultra duch puszczy
Polski

@The_Krzysztof Spróbuj sobie dojeżdżać rowerem do pracy codziennie (w upale, w mrozie, w deszczu,w śniegu) powiedzmy 40 km. I wracać również rowerkiem. Sprawdzimy po 5-6 latach kto będzie zdrowszy.
Polski

Do Warszawy musi codziennie wjeżdżać 800 000 samochodów bo nie każdy ma zdrowie na rower... 🤡
A może nie mamy zdrowia bo mało się ruszamy?
Karol@po_prostu_karol
W szkole gdzie pracuje moja żona było wyzwanie rowerowe wśród pracowników. Babcia w wieku 72 lat zrobiła w ciągu 7 dni 560 km na rowerze. * 560 km * 72 lata * Czynna zawodowo Ponad 200km tylko w weekend bo w tygodniu pracuje więc nie ma dużo czasu. To tyle w dyskusji, że miasta muszą być podporządkowane autom bo starsi ludzie nie będą jeździć rowerami.
Polski


@Robichicken kolejna przystawka jeszcze nie wiemy do ktorej zdadzieckiej partii juz wkrotce sie okaze kto bedzie blizej koryta tam polezie , jak Kofa niby prawica, a z lewakami z berlina Polske rozpierdalaaja !!!
Polski

Polecenie rozbicia Konfabulacji? Hm… Pani Ewo a może tak połączenie z KKP - Polska by skorzystała, naprawdę 🇵🇱😘
Ewa Zajączkowska-Hernik@EwaZajaczkowska
Startuje Ruch Biało-Czerwoni❗🇵🇱 Zapisz się i wspólnie działajmy dla dobra Polski! 🇵🇱 ✅ bialo-czerwoni.com.pl/dolacz
Polski


@The_Krzysztof @mrsgravela?_r=1&_t=ZN-97U5EBMQpGw" target="_blank" rel="nofollow noopener">tiktok.com/@mrsgravela?_r…
Ta pani jeździ cały rok rowerem do pracy. Jest nauczycielką w szkole.
Polski

@KrystynaJanza @The_Krzysztof To zależy od formy. Jeżeli twoje Z1 kończy się na 13kph to tak.
Polski

@The_Krzysztof Ja również jeżdzę, nie mam nadwagi i przy 30 w cieniu nie ma opcji się nie spocić. Chyba że jeździsz tempem emeryckim 13km/h
Polski

@stahu1916 @q_dome @ZDM_Warszawa Naćnapy degenerat uszkodził mi lusterko w aucie. Od 3 lat nie dostałem od niego 500zl. Obowiązkowe ubezpieczenia dla pieszych na wczoraj!
Polski

@glinkus9 @q_dome @ZDM_Warszawa Nie wiem, ale nie uważam, żeby trzeba było wszystko kopiować, można mieć własne rozwiązania. Masz rower za 30k i ktoś w Ciebie wjedzie, zniszczy go i powie że nie ma kasy. Możesz się szarpać z cywilnego latami a i tak nie ściągnąć kasy.
Polski

Zgodnie z aktualną polityką rowerową #Warszawa2040 świeżo przebudowana DDR na Starzyńskiego ma ledwo 2 metry! Brawo @ZDM_Warszawa! Brawo Puchalski!
Oczywiście dla samochodów jest 18 metrów.

Polski

@szachmad Panie, to dla dzieci. Idz Pan lepiej na piwo i nie zajmuj miejsca😉😂
Polski

@The_Krzysztof Dla Polaka aktywność fizyczna to wstyd. O własnych siłach to się przemieszczali chłopi w średniowieczu.
Polski

@OUAPL50 @po_prostu_karol Bo wożą dupę autami a wysiłek fizyczny to tylko dla chłopów na roli
Polski

@po_prostu_karol Nie ma to jak jednoosobowa próba xD Prawda jest taka, że ludzie w tym wieku w większości są schorowani przez lata zaniedbań. Nawet obecni 40-50 latkowie to obraz nędzy i rozpaczy.
Polski

W szkole gdzie pracuje moja żona było wyzwanie rowerowe wśród pracowników.
Babcia w wieku 72 lat zrobiła w ciągu 7 dni 560 km na rowerze.
* 560 km
* 72 lata
* Czynna zawodowo
Ponad 200km tylko w weekend bo w tygodniu pracuje więc nie ma dużo czasu.
To tyle w dyskusji, że miasta muszą być podporządkowane autom bo starsi ludzie nie będą jeździć rowerami.

Polski

@po_prostu_karol Zamiast trzymać kierownicę zacząłem zmieniać melodie na telefonie 😅. Ciuchy całe i ja cały. Pozdrawiam personel szpitala południowego.
Polski

@stahu1916 @q_dome @ZDM_Warszawa Jedzenie to paliwo. Ja spałam jakieś 90g węgli na godzinę jazdy. Do tego dochodzi Izo do nawodnienia. Nie wiem czy wierzyć licznikowi ale wczoraj w ciągu 2h spaliłem 1.7k kcal. Tak btw czy gdzieś na świecie funkcjonują obowiązkowe ubezpieczenia na rower?
Polski

@glinkus9 @q_dome @ZDM_Warszawa To akurat jest dla mnie żaden argument bo wszyscy płacą VAT na spożywkę, etc.
Ja mam dwa roweru i zdania nie zmienię. Uważam, że gdy jakaś grupa wyciąga łapę to też niech się dorzuca do wspólnego wora.
Polski

@DudekPL4 jasne będziesz w wojnach handlowych miał więcej skutecznej siły
Polski












