Glinczak

20.3K posts

Glinczak banner
Glinczak

Glinczak

@glinkus9

abstynent i ultra maratończyk

Polska Katılım Ağustos 2016
313 Takip Edilen168 Takipçiler
Paweł Wyrzykowski
Paweł Wyrzykowski@WyrzykowskiPS·
Wyrzykowski vs Mentzen neoKonfederacja znieważa i zniesławia Grzegorza Brauna 🤬 a Sławomir Mentzen nie widzi w tym problemu. Nie chcą też współpracować na szczeblu lokalnym, więc mamy odpowiedź dla ludzi, którzy chcieliby wspólnych list do samorządów. Zmieniają narrację w zależności od atmosfery politycznej, ale z obelg się nie wycofują 😤
Polski
51
41
231
11.5K
Tamerlan
Tamerlan@Tamerlan676·
@The_Krzysztof Spróbuj sobie dojeżdżać rowerem do pracy codziennie (w upale, w mrozie, w deszczu,w śniegu) powiedzmy 40 km. I wracać również rowerkiem. Sprawdzimy po 5-6 latach kto będzie zdrowszy.
Polski
7
0
0
582
Artur
Artur@ryzaszwabina·
@Robichicken kolejna przystawka jeszcze nie wiemy do ktorej zdadzieckiej partii juz wkrotce sie okaze kto bedzie blizej koryta tam polezie , jak Kofa niby prawica, a z lewakami z berlina Polske rozpierdalaaja !!!
Polski
1
0
0
47
Glinczak
Glinczak@glinkus9·
Lekka kraksa ale sytuacja opanowana. Czekam w pokoju VIP w szpitalu południowym 😄
Glinczak tweet mediaGlinczak tweet mediaGlinczak tweet media
Polski
4
0
21
3.4K
Glinczak
Glinczak@glinkus9·
@The_Krzysztof @mrsgravela?_r=1&_t=ZN-97U5EBMQpGw" target="_blank" rel="nofollow noopener">tiktok.com/@mrsgravela?_r… Ta pani jeździ cały rok rowerem do pracy. Jest nauczycielką w szkole.
Polski
0
0
0
28
Krzysztof
Krzysztof@The_Krzysztof·
Rowerem nie można jeździć do pracy, bo się spocimy. Pomimo iż jadąc rowerem mamy przewiew i nie trzeba jechać jak na wyścigach. Kilkanaście lat temu mało kto miał klimę w samochodzie. Kilkadziesiąt lat temu nikt jej nie miał. I problemu nie było ...
Polski
39
0
45
4.6K
Eugeniusz Bodo-Glimt
Eugeniusz Bodo-Glimt@KrystynaJanza·
@The_Krzysztof Ja również jeżdzę, nie mam nadwagi i przy 30 w cieniu nie ma opcji się nie spocić. Chyba że jeździsz tempem emeryckim 13km/h
Polski
3
0
2
163
Glinczak
Glinczak@glinkus9·
@stahu1916 @q_dome @ZDM_Warszawa Naćnapy degenerat uszkodził mi lusterko w aucie. Od 3 lat nie dostałem od niego 500zl. Obowiązkowe ubezpieczenia dla pieszych na wczoraj!
Polski
0
0
0
12
Stahu1916
Stahu1916@stahu1916·
@glinkus9 @q_dome @ZDM_Warszawa Nie wiem, ale nie uważam, żeby trzeba było wszystko kopiować, można mieć własne rozwiązania. Masz rower za 30k i ktoś w Ciebie wjedzie, zniszczy go i powie że nie ma kasy. Możesz się szarpać z cywilnego latami a i tak nie ściągnąć kasy.
Polski
1
0
0
14
Dominik
Dominik@q_dome·
Zgodnie z aktualną polityką rowerową #Warszawa2040 świeżo przebudowana DDR na Starzyńskiego ma ledwo 2 metry! Brawo @ZDM_Warszawa! Brawo Puchalski! Oczywiście dla samochodów jest 18 metrów.
Dominik tweet media
Polski
5
1
76
2.9K
Michal Patryk
Michal Patryk@michal_patryk·
@szachmad Panie, to dla dzieci. Idz Pan lepiej na piwo i nie zajmuj miejsca😉😂
Polski
1
0
2
258
Marcin Dobski
Marcin Dobski@szachmad·
Takie czasy, że podczas spacerów trzeba robić formę.
Marcin Dobski tweet mediaMarcin Dobski tweet media
Polski
12
1
35
9.7K
Glinczak
Glinczak@glinkus9·
@The_Krzysztof Dla Polaka aktywność fizyczna to wstyd. O własnych siłach to się przemieszczali chłopi w średniowieczu.
Polski
0
1
8
135
Mi-chal
Mi-chal@Mi_chal1971·
@glinkus9 Najważniejsze, że obojczyk cały. A boleć wszystko będzie jutro ...
Polski
1
0
1
164
Michał
Michał@Micha99413929·
@glinkus9 Z daleka wygląda jak krosty od sterydów, więc lux.
Polski
1
0
1
180
Oligonomonodeo
Oligonomonodeo@OUAPL50·
@po_prostu_karol Nie ma to jak jednoosobowa próba xD Prawda jest taka, że ludzie w tym wieku w większości są schorowani przez lata zaniedbań. Nawet obecni 40-50 latkowie to obraz nędzy i rozpaczy.
Polski
3
0
3
987
Karol
Karol@po_prostu_karol·
W szkole gdzie pracuje moja żona było wyzwanie rowerowe wśród pracowników. Babcia w wieku 72 lat zrobiła w ciągu 7 dni 560 km na rowerze. * 560 km * 72 lata * Czynna zawodowo Ponad 200km tylko w weekend bo w tygodniu pracuje więc nie ma dużo czasu. To tyle w dyskusji, że miasta muszą być podporządkowane autom bo starsi ludzie nie będą jeździć rowerami.
Karol tweet media
Polski
97
6
467
92.1K
Glinczak
Glinczak@glinkus9·
@po_prostu_karol Zamiast trzymać kierownicę zacząłem zmieniać melodie na telefonie 😅. Ciuchy całe i ja cały. Pozdrawiam personel szpitala południowego.
Polski
0
0
1
225
Karol
Karol@po_prostu_karol·
@glinkus9 Elegancki szlif! Co się stało? Poza tym wszystko ok?
Polski
1
0
2
468
Glinczak
Glinczak@glinkus9·
@stahu1916 @q_dome @ZDM_Warszawa Jedzenie to paliwo. Ja spałam jakieś 90g węgli na godzinę jazdy. Do tego dochodzi Izo do nawodnienia. Nie wiem czy wierzyć licznikowi ale wczoraj w ciągu 2h spaliłem 1.7k kcal. Tak btw czy gdzieś na świecie funkcjonują obowiązkowe ubezpieczenia na rower?
Polski
1
0
2
28
Stahu1916
Stahu1916@stahu1916·
@glinkus9 @q_dome @ZDM_Warszawa To akurat jest dla mnie żaden argument bo wszyscy płacą VAT na spożywkę, etc. Ja mam dwa roweru i zdania nie zmienię. Uważam, że gdy jakaś grupa wyciąga łapę to też niech się dorzuca do wspólnego wora.
Polski
1
0
0
25