@jciesz@a_milczanowska Janusz, przypomnij kiedy byłeś na tym oddziale intensywnej terapii, w którym Elżbieta Witek przez 3 lata trzymała swojego męża? Bo byłeś tam z kontrolą poselską, prawda? ;)
Trener Niels Frederiksen spotkany na stacji benzynowej w Świecku przed granicą. Porozmawialiśmy. Zapytałem czy wszystko OK. Odparł że wszystko OK. Zapłacił za paliwo, wsiadł do auta i udał się w stronę Niemiec. Możliwa podróż zawodowa ale też prywatna. [MÓJ NEWS]
Człowiek zasiadał do tej polsatowej LM w tamtych czasach JAK DO TELENOWELI, a Mateusz był wówczas, moim zdaniem, absolutnie najlepszym polskim komentatorem. Miliony widzów dostały wtedy alternatywę dla stylu TVP z lat dziewięćdziesiątych / dwutysięcznych i wielka w tym zasługa @BorekMati, bo to on pierwszy pokazał tak dużej publice, że piłkę można komentować inaczej. Taka jest moja prawda Borasa, widzowie.
Hej @CANALPLUS_SPORT , @Michal_Kolo znowu się komuś przyciski pomyliły, że walicie reklamami, a trwa rozmowa live z Fredericsenem? Kol3jny raz - żenujące...
‼️👇🏼 251 mln bez billboardów ostrzegających przed "sepsą"
Młody chłopak… z samym komputerem i internetem, bez żadnej wielkiej machiny, bez pensji❗i bez koncertów gwiazd – zebrał ponad 251 mln zł.❤️
Jerzy Owsiak z WOŚP ledwo „wycisnął” 263 mln zł. ☝🏼Tyle że co miesiąc regularnie pobiera pensję z fundacji. Miesięcznie‼️☝🏼
Jeden żyje z „pomagania”.
Drugi po prostu pomaga.
Tu – autentyczność i serce.
Tam – system i medialna machina.
I właśnie dlatego ten wynik robi tak ogromne wrażenie.
Kto tu jest prawdziwym bohaterem, a kto ubrał się w ornat❓
Ile może trwać aktywacja eSIM w Play? Mama zmieniła operatora, pomogłem jej zainstalować kartę i od godziny nie jest w stanie zalogować się do sieci.
Nigdy czegoś takiego nie miałem.
Bramkarz zmieniany w… 1. minucie!
W Słowenii jest wymóg wychowanka w 1. składzie. Celje, wystawia Jana Kolara w bramce po czym… w pierwszej przerwie w meczu go zdejmuje.
Od 15 zapraszam na kolejny mecz Celje do Sportklubu, Łukasz Bejger na ławce. Kolar w 1. składzie.
Slavko Vincic jest sędzią bardzo, bardzo slabym. Pokazując drugą żółtą Camavindze, zapomniał że on już jedną ma. Było widać, że dostał podpowiedź, że to już druga żółta i musi wyciągnąć czerwoną.
Gdyby to wiedział, nie pokazałby drugiej. Bo w takiej sytuacji nie możesz tego zrobić. W takim meczu. W takiej sytuacji. Zachowanie Camavingi idiotyczne, ale wiedząc, że zawodnik ma już żółtą, ostatni raz mu odpuszczasz.
Zero zdziwienia. Ten pozorant dostaje do sędziowania hit LM, po karygodnym występie w barażach Polska - Szwecja. Szkoda gadac.
A co jeśli Donald Trump zaatakował Iran, żeby Robertowi Kurasiowi biegnącemu w Emiratach na 600 km zepsuł się GPS na 80. kilometrze i nie mógł kontynuować?
Jak dla mnie dziś najlepsza (subiektywnie:) relacja z tego co dzieje się na Bliskim Wschodzie plus analizy jak to wpłynie na gospodarkę i sytuację geopolityczną .
xyz.pl/dzieje-sie/