
@randkbr92498 @_BarcaInfo @fansjavimiguel ale ty wiesz że my nic złego nie robimy przy transferze juliana, składamy ofertę i próbujemy nawiązywać kontakty z agentem zawodnika, w tym wszystkim najmniej poważne jest atletico bo uważają że nie można składać ofert za alvareza
Polski













