Invincible
254 posts


@Maniek29651845 Oni razem na oddziale intensywnej terapii siedzą
Polski

@thenitrozyniak @GalsonHM Wy razem na oddziale tam siedzicie to nie ma co się dziwić że aprobata poszła, powinniście się umówić na obciaganko salcesonie jebany
Polski

Wśród tylu analfabetów piłkarskich tylko redaktor @GalsonHM jest godny czytania na tym portalu.

Polski

@AntekSpucha @thenitrozyniak @xxrogala Wlasnie widać poziom intelektualny, po rodzicach tylko potrafcie wzywać. Jebać cię paskudny kloszardzie, idz zrób przysługę światu i kup linę w castoramie
Polski

@home_lander080 @thenitrozyniak @xxrogala Uspokój się bo ci dupa pęknie jak twojej matce na gangbangu.
Polski

@thenitrozyniak @xxrogala To nie koleżanka tylko kurwa pulpecie jebany, zresztą kogo nazywasz pedofilem ? Znasz znaczenie tego słowa cwelu ? Mów za siebie, ty razem z nimi na oddziale siedzisz. Wy kurwy Madryckie powinnyście mieć zakaz rozmnażania
Polski

@home_lander080 @xxrogala na chuj sie pedofilu prujesz do dobrej koleżanki?
Polski

@thenitrozyniak @_PRADZIAD_ Ciota to właśnie ty kurwo spasiona
Polski

@Fede_VaIverde @xxrogala Tak se wmawiaj idioto i idź mu pałę zrób, wy fani Ronaldo/madrytu powinniście mieć zakaz rozmnażania się
Polski

@home_lander080 @xxrogala gdyby taka faworyzacje miał Ronaldo to dziś czytałbyś ze strzela 1500 gola i ma 13 złotych piłek, ale niestety nie jest karlem na sterydach, więc nie pomagają mu wszyscy dookoła
Polski

pupilek fify popis juz w 1 meczu? nowe nie znalam
Kamil Gala@GalsonHM
Tak jakby ktoś miał wątpliwości, czy FIFA nie ustawiła kolejnego mundialu pod niego. Plus, zamiast czerwonej kartki strzelił potem 3 gole. Bo FIFA chce, żeby pobił rekord bramkowy. Futbol nie ma najmniejszego sensu, bo jest zwyczajnie skorumpowany.
Polski

@home_lander080 @xxrogala Jedynie kogo boli to chyba Ciebie cwelu. Komentujesz dosłownie każdy post, komentarz który jest o Messim. Idź się leczyć psychiatrycznie póki nie będzie za późno
Polski

@mr_rigcz @Donne1y @89_awe @Buckarobanza Ma do rzeczy że jak obserwujesz tego przyjeba to jesteś tak samo przyjebany śmierdząca kurwo madrycka, zrób przysługę światu i się nie rozmnażaj
Polski

@Donne1y @89_awe @Buckarobanza co to ma do rzeczy kogo obserwuje? xD jestes manipulujacym cwelem i kibicem najbardziej skorumpowanego gownoklubu na swiecie.
Polski

@xxrogala Nie zesraj się durna cipo, weź naprawdę lepiej zostaw piłkę nożną w spokoju. Najlepiej to wstawiać kawałek klipu jak reszta idiotow
Polski


@_EG0O0_ @Buckarobanza O twój kolejny komentarz, nie zesraj się pajacu i idź lepiej do lekarza
Polski

@Maniek29651845 @_BarcaInfo @memorabilia1899 Na dupie chyba, nie ma opcji że przyjdzie lepiej przestać się łudzić, skończy się jak z Nico
Polski

@_BarcaInfo @memorabilia1899 Na Julianie będzie dobrze się prezentować
Polski

👕 Jeszcze jedno ujęcie pierwszej koszulki na nadchodzący sezon - w lepszym świetle. [@memorabilia1899] (1️⃣)

Polski

@AngelaZ979995 @_BarcaInfo Uraziłaś to swoich starych jak się urodziłaś a teraz won
Polski

✅ 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐈𝐄: FC Barcelona złożyła wymagany wniosek przed wszczęciem pozwu o zniesławienie na podstawie artykułu 205 Kodeksu karnego przeciwko prezesowi Realu Madryt, panu Florentino Pérezowi, w wyniku jego oświadczeń złożonych na konferencji prasowej 12 maja oraz w wywiadzie dla mediów następnego dnia. Celem tego pozwu jest nakłonienie pana Péreza do wycofania pewnych oświadczeń, które złożył, wiedząc, że są fałszywe, oszczercze i obrażają wizerunek i reputację Klubu. Jeżeli żądanie to nie zostanie odpowiednio rozpatrzone, FC Barcelona złoży odpowiednie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. [@FCBarcelona] ⚖️
Polski

@_BarcaInfo I co? Powiecie że nie płaciliście Negreiry? Na co przecież są dowody, że płatności były
Polski









