Юрій🌏

90.9K posts

Юрій🌏 banner
Юрій🌏

Юрій🌏

@kravayu

Люблю Україну! Брехнею правди не здобудеш! Як через кайданки волю!

Ukraine Katılım Mart 2015
1K Takip Edilen370 Takipçiler
Юрій🌏 retweetledi
Matilda
Matilda@Matilda31994897·
Из тк ❗️Ось так знущаються над мобілізованими в ТЦК Полтави.Це відео надіслав мій родич, якого там зараз утримують! Будь ласка, опублікуйте! Так не можна себе вести з нашими людьми!
Українська
47
280
600
27K
Юрій🌏 retweetledi
Просто Андруша
Мене більше цікавить збереження суверенної України ніж якісь там вступи у ЄС і НАТО.Я вам відверто кажу, що ці організації не гідні нашої країни.Збіговисько цинічних уєбасів, інфантильних і сцикливих. Он турків вже 30 років в ЄС не беруть і норм себе чухають і Британії пох на ЄС
Українська
132
38
489
15.5K
Юрій🌏
Юрій🌏@kravayu·
@EgenyBuchy В нього з вибором колег завжди ахінея
Українська
0
0
0
549
EugeneBuchy🇺🇦🏴‍☠️
В ЕС разразился скандал из-за секретной переписки Урсулы фон дер Ляйен с Зеленским и другими политиками, сообщает Berliner Zeitung. Ведется расследование в отношении президента Европейской комиссии. Речь идет о групповом чате с Владимиром Зеленским, Фридрихом Мерцем, Эммануэлем⤵️
EugeneBuchy🇺🇦🏴‍☠️ tweet media
Русский
7
9
85
6.7K
Юрій🌏
Юрій🌏@kravayu·
Воїн на фронті, дзвонить додому в сільраду, для сім'ї помогти, сказали має бути лічно. А ти курва сраката його на той час заміниш на нулі?
Українська
0
3
5
138
Юрій🌏 retweetledi
VinWerwolf
VinWerwolf@VinWerwolf·
А ось ті "котики", які виловлюють нас/вас на забій. #ТЦК
Українська
7
62
210
3.8K
Юрій🌏 retweetledi
Добрий  Халіфат
Народився пацан під Калушом. Все ок, батя священник, дід священник, сімʼя забезпечена. Ходив до школи української, вчив німецьку( бо в австро- угорщині діло було). Тут хуяк , війна, зміна влади, приходять кажуть тут вже Польща. Українська школа - нахуй
Українська
39
70
1.3K
68.2K
Юрій🌏 retweetledi
Matilda
Matilda@Matilda31994897·
Из тк: А отаке чекає на людей після ТЦКшної катівні: ... Мобілізовані з різних баз підготовки «Скелі» говорять не лише про озброєний конвой, а й про замінований навколо центрів периметр. На огороджувальній стрічці навколо наметів розвішано таблички з написами «міни». Одні новобранці лише бачили ці таблички, інші чули вибухи і бачили їх наслідки. Чоловік, який пробув у наметовому містечку кілька тижнів, розповідає, що вибухало ледь не кожну ніч, часто підривалися тварини — зайці чи косулі — їх там чимало. Але не тільки вони. Він згадує новобранця з Харкова, на вигляд років сорока. Той виглядав дезорієнтованим і, очевидно, опирався новій дійсності — говорив мало, був відстороненим. У ніч на 26 лютого 2026 року, коли в наметі всі полягали спати, десь після опівночі на вулиці пролунав гучний вибух. Потім, згадує свідок, почулися крики і ще один вибух. Після цього зайшли охоронці, вивели всіх з намету — вишикували і перерахували. Однієї людини не вистачало. За 10—15 хвилин до строю на швидкості під’їхав квадроцикл. Ним керував начальник охорони полігона з позивним «Фін». Позаду сиділа людина, якої не вистачало — той самий харківʼянин із заклеєним оком. Крізь подерті штани виднілися посічені уламками ноги. Один з охоронців задер йому сорочку — на животі була велика гематома. Охоронці, звернувшись до строю, продемонстрували, що може бути, якщо тікати — чоловік втратив око... Фін, згадує свідок, наказав пораненому стати перед строєм на коліна. Той не поворухнувся. Начальник охорони вдарив його — чоловік безсило впав на землю. Тоді Фін дістав пістолет і вистрілив у напрямку лежачого. «Нас вишикували в три колони. Хто стояв у першій і бачив, що куля увійшла в землю поряд з тілом, а не в людину, перенесли все більш-менш нормально. Хто ж, як я, стояв у другій або третій шерензі, відреагували на виставу не так спокійно, принаймні в мене ноги точно підігнулися. Нам ще раз повторили, що тікати немає сенсу, і дозволили зайти до намету. Більше ми Ісака позивний військового, який тікав не бачили. Проте майже всі вслід за «вертухаями» повторювали, що його в жодному разі не спишуть, просто він, на відміну від нас, штурмовиків, решту служби ритиме окопи чи робитиме ще щось таке ж «недостойне», — каже чоловік. Людину, яка підірвалася, пригадує свідок, звали Олександр, прізвище — чи то Ісаков, чи то Ісаєв. У «Скелі» «Бабелю» підтвердили, що в них справді був мобілізований Олександр Ісаєв. Але озвучили іншу версію: «Під час навчання 26.02 він відхилився від визначеного маршруту і підірвався на невідомому пристрої». Там також повідомили, що 15 березня чоловік помер у лікарні від легенево-серцевої недостатності. - Бабель
Matilda tweet media
Українська
19
113
244
11K
Petrenko AndryiⒸ (Ukraine)
Petrenko AndryiⒸ (Ukraine)@PetrenkoAndryi·
Маски скинуто: як польські євроскептики та ультраправі шукають підтримки в Кремлі ​Так звані «польські експерти» вже відкрито на російських пропагандистських телеканалах заявляють про бажання вивести Польщу зі складу НАТО та Євросоюзу. Іронічно, але головним приводом для цього вони роблять своє «незадоволення Україною». ​Усі свої політичні надії ці діячі покладають на партію нинішнього президента Польщі та ультраправих популістів, які зараз активно спекулюють на темах історичної пам'яті. Але найогидніше те, де саме вони шукають підтримку. Своїм головним союзником вони бачать Росію — державу, яка веде повномасштабну загарбницьку війну проти України та жорстоку гібридну війну проти всього Європейського Союзу. ​Після таких ефірів на росТБ стає остаточно зрозуміло, хто є справжніми «друзями» нинішнього польського політичного істеблішменту. Поки Варшава офіційно говорить про безпеку, її внутрішні ультраправі сили фактично підігрують Кремлю, намагаючись зруйнувати єдність Заходу зсередини. Автор: 🟪 @PetrenkoAndryi
Українська
69
174
404
20.8K
Petrenko AndryiⒸ (Ukraine)
Petrenko AndryiⒸ (Ukraine)@PetrenkoAndryi·
Нова путінська псевдоісторична маячня ​Путін знову видав черговий «шедевр»: нібито після нападу 22 червня 1941 року Захід намагався звинуватити СРСР та Сталіна в агресії проти «колективного Заходу». ​Він знову включив режим забреханого історіка. Що це за псевдоісторичні вигадки старої кобили? ​Як усе було насправді: ​Миттєва підтримка: Прямо 22 червня 1941 року, поки переляканий Сталін ховався у себе на дачі, Вінстон Черчилль уже виступив із промовою, в якій офіційно заявив про повну підтримку Радянського Союзу в боротьбі проти Гітлера. ​Хто воював, а хто товаришував: Велика Британія на той час — на відміну від СРСР, який два роки підігрував нацистам і ділив із ними Європу — вже давно самотужки вела запеклу війну з Третім Райхом. ​Порятунок від голоду та краху: Британія та США — дві головні сили того самого «колективного Заходу» — буквально врятували СРСР. Вони забезпечували Червону армію та радянський тил усім необхідним: від стратегічної сировини й тисяч одиниць техніки (літаків, танків, автомобілів) до продовольства (американського тушкованого м'яса та зерна) аж до 1945 року. Навіть ґудзики на шинелях Радянської армії і ті були американськими. ​Ось що насправді робив Захід у ті роки, поки кремлівський диктатор намагається переписати історію на свій невігласький лад. Автор: @PetrenkoAndryi
Українська
11
40
128
6.4K
Юрій🌏
Юрій🌏@kravayu·
@diestarr1 @tweetsNV Однобока правда. Тіпа ми вище вас, тому диктують правила.
Українська
0
0
1
10
NV
NV@tweetsNV·
Навроцький заявив, що польська влада і суспільство єдині в питаннях історичної пам’яті, а червоно-чорні прапори ОУН-УПА залишаються неприйнятними для Польщі nv.ua/ukr/world/geop…
Українська
85
2
11
5.4K
Юрій🌏 retweetledi
Сергій Погребецький
Нам потрібні ротації на фронті. Кров зносу потрібні! Нам потрібні гідні заробітної плати для бійців! Це вже перезріло, як треба! Нам потрібний реальний соціальний захист для демобілізованих за поранення бійців! Питання катастрофічно назріло! А ви, панове з Міноборони, не можете вирішити найпростішого питання: прибрати з вулиць це ганебне явище - бусифікацію. Ваша ж статистика каже, що шляхом бусифікації ми мобілізуємо 3-5 % військовозобов'язаних. А скільки з них потім іде у СЗЧ? Якщо такий малий відсоток мобілізації через бусифікації, що на вулицях роблять тисячі груп "оповіщення"? Спортивна рибалка із великими призами переможцю? Спіймали, заплатив, відпустили, начальству відстебнули частку і знову на рибалку? Іншого сенсу у цих групах я не бачу. Окрім ганьби для військової форми, гарної картинки для пропагандонів росії та ненависті до чинної влади від сім'ї бусифікованого - я не бачу сенсу. Реформа армії передусім створення бажання служити у ній і вважати цю службу гідною роботою на благо Батьківщини. Так створюйте такі умови, а не вбивайте бажання жити у країні. Страх породжує ненависть. А ми повинні створити умови, щоб людина не боялася віддати свій обов'язок Батьківщині. Найпростіше: накажіть прибрати групи "оповіщення". Скільки повноцінних бригад звільниться від служби у тилу? Введете реформи, подивіться результат, а далі вирішуватимете вводить групи рибалок на вулиці чи ні. А поки що кооператив Династія обійдеться без грошей від бусифікованих!
Українська
15
132
313
6.9K
Юрій🌏 retweetledi
Аlexboy
Аlexboy@ua_alex_boy·
Я правильно понял требования поляков к украинцам, они хотят чтобы любые народы начали бесконечно извиняться за то, что в поошлом уничтожали оккупантов на своей территории, защищали свои земли, детей и матерей? Немного абсурдно это всё...
Русский
213
71
858
27.6K
Юрій🌏
Юрій🌏@kravayu·
@evergreen_dn @cheluskin0 Ворог брат, а українець боротись з ним. Я нічого не переплутав?
Українська
0
0
0
72
Юрій🌏 retweetledi
ленц ґотфрід
ленц ґотфрід@evergreen_dn·
Очередной студийно-барбершопный петух.
Русский
31
39
250
6.4K
Юрій🌏 retweetledi
ARK Electronics
ARK Electronics@ARK_Electr0nics·
Made in the USA NDAA Compliant 4 in 1 ESCs. Ready to scale your drone production.
English
0
108
1.4K
22.3M