Noo už to byly 4 měsíce a s příchodem 1.17 jsem to taky zapnul. Všechno jednou konci a tohle no co bych k tomu řekl asi děkuji za dobrou hru. Příště už si dam bacha i na tebe😉, jestli bude příště. (btw kam se na tenhle pocit hrabe nejakej rozchod tbh)