Lukas
856 posts


@LukaszKohut Czy Niemcy każdego dnia dokonują setek cyberataków na Polskę?
Czy płacą za dywersję na polską infrastrukturę i podpalenia w Polsce?
Czy finansują farmy trolli i polityków, którzy robią z Polaków dwa wrogie plemiona?
Polski

Nie ma ratunku dla tego kraju, odcinek kolejny.
231elections@231elections
Zaufanie do Karola Nawrockiego: 🟢Zaufanie 54,8% (+8,4) 🔴Nieufność 39,3% (-3,5) 🟡Obojętność 5,9% (-4,9) Zaufanie netto 🟢+15,5 (+11,9) Rekordowy wynik prezydenta! Najwyższy poziom zaufania w historii sondaży IBRiS dla Onetu IBRiS dla „Onetu” 19-21.06 | n=1100 | CATI
Polski

Halo, Prawaki❗️ 😳
- Mam dla was bardzo złą wiadomość.
Karol Nawrocki wcale nie odebrał Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderowi Orla Białego.
Karol Nawrocki tylko to zapowiedział
- Czyli "strzelił focha",
a stan prawny tej procedury jest taki, że musi być kontrasygnata Premiera RP, kontrasygnaty nie ma, bo nie ma takiej potrzeby, skoro Zełenski sam od siebie odesłał Order zwykłą pocztą Nawrockiemu.
- Podsumowując Zełenski fizycznie już nie posiada tego Orderu, ale prawnie i proceduralnie wciąż go posiada.
- A wy się cieszycie jak rozwydrzone bachory w piaskownicy, bo tatuś zabrał zabawkę koledze!
- Nawrocki się zbłaźnił, a Polska tylko na tym straciła!
Szach Mat Prawaki, Szach Mat! 😳
Polski

@Mikey_Satoshi Właśnie udowodniłeś i uświadomiłeś mnie że nie warto obserwować Twojego profilu. Miłego dnia
Polski

@lukeony A to już są twoje wyobrażenia. Ale oczywiście niczego innego się nie spodziewałem
Polski

@Mikey_Satoshi Oczywiście. Wydaje mi się że nie o sforę chodzi a raczej zazdrość 😀. Miłego dnia i więcej życzliwości życzę.
Polski

@lukeony Jak to mówią: z opinią jest jak z dupą, każdy ma swoją.
Polski

@piotr4913 No i elegancko. Tak będziemy ich w Polsce traktować jak się zaczną panoszyć
Polski

#Siódemka
"Dziesięciu napastników i sześciu pobitych.
Poszkodowani to obcokrajowcy, napastnicy mają zasłonięte twarze, ale krzyczą po polsku: "Czarnuchy, wypier... z miasta!".
Kopią, biją pięściami i butelkami.
Przechodzą ludzie, przejeżdżają samochody, nikt nie reaguje.
Część napastników ma zasłonięte twarze. Rozbijają butelki na głowach ofiar, kopią w twarz leżących, siedzą na ofiarach i okładają pięściami.
Jeśli ktoś próbuje wstać, dostaje kolejnego kopniaka.
Jednemu z zaatakowanych mężczyzn udaje się uciec.
Biegnie z uniesionymi rękami, napastnicy szybko jednak szybko go dopadają, dostaje razy butelką w głowę, zostaje wepchnięty do rowu i tam jest dalej katowany."
rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7%2C34…
Polski

@AdrianaAda32780 @dagmara_adamiak To konta troli opłacane przez uśmiechniętą koalicję
Polski

@dagmara_adamiak Dla mnie niepojęte, że (rzekomo) Polacy atakują polskiego prezydenta, stając w obronie prezydenta obcego kraju. Sabotując własny kraj, chroni się interesy sąsiada? Jesteśmy chyba wyjątkowi pod tym względem w skali Europy, świata- antypaństwowi i antynarodowi renegaci. Straszne!
Polski

@dagmara_adamiak Odebrać to możesz paczkę z paczkomatu. A tak poza tym to zamknij mordę
Polski

@KingaWu @prezydentpl Kinga problem w tym że to co chcesz ani myślisz się nie liczy. Z prostego powodu…. Większość nie chce tego co ty ani nie myśli tak jak ty. Póki co żyjemy w demokracji więc większość decyduje.
Polski

Jestem jedną z ponad 10 milionów osób, które NIE oddały głosu na KN i z przykrością stwierdzam, że zamiast prezydenta mamy chorego z nienawiści pisowskiego kacyka. Dorośnij chłopie.
@prezydentpl

Polski

Zwyciezcą wojny historyczno-orderowej może być tylko Moskwa.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie…
Polski

@Kazek761 @MichalSzczerba Ludzie jak to jest że tak tępe osoby jak szczerba rządzą i decydują o naszym losie. Dlaczego na to pozwalamy ? Nie wspomnę o ministrzycach jakie mamy
Polski

Szczerba, osobiście Cię nie znoszę i gardzę twoim słabym intelektem, ale do cholery, Ty jesteś Polskim obywatelem i nie możesz bronić banderowskich ludobójczych ścierw, których oni czczą. Prezydent dał mu szansę się z tego wycofać i tego nie zrobili. Dali sygnał, że naziści są dla nich ważniejsi niż Polacy. Po której stronie jesteś?
Polski









