Marcin

631 posts

Marcin

Marcin

@marcin_wrc

Katılım Eylül 2013
458 Takip Edilen52 Takipçiler
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@f7spock @K_Stanowski Nie, niech zrobi śledztwo też w innych szpitalach. Niestety jest pewnie tak samo.
Polski
6
0
0
476
Przemek Materna
Przemek Materna@f7spock·
@marcin_wrc @K_Stanowski Czyli co? Miał nie robić materiału o szpitalu w stolicy z salonikiem VIP dla polityków, w którym sorem kierował 28 letni radny KO, lekarz bez specki pobierając za to miliony złotych? Mógł go zrobić dopiero wtedy gdy znajdzie taki sam przykład ale z 28 letnim radnym pisu?
Polski
1
0
6
458
chrzanik
chrzanik@chrzanikx·
O kurwa… lekarz sygnalista powiedział wprost, że przez Dawida Kacprzyka zmarli w tym szpitalu ludzie - w wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie - śmiercią? - tak
Polski
210
1.1K
8K
232.8K
Bartek1906
Bartek1906@Bartek1906ts·
No to i ja mogę się wypowiedzieć na temat @R22Krakow Posiedziałem, popiłem i pojadłem. Powiem tak, choć bym się chciał przypierdolić do czegoś to nie ma do czego. 1.Przestrzeń ogólna wielka, spora sala główna z mega telewizorami, wielki ogródek i taras. Kilka sal „prywatnych”. Najpiękniejsza sala na antresoli. 2. Wystrój w sam raz. Nie na krawat i nie na bar z flaczkami. Wszystko z gustem, wywarzone. 3. Najważniejsze jedzenie. Dla mnie petarda. Nasz stolik brał pizzę, bułeczki Bao Bao, sałatkę Cezar, żeberka, burgery itp. Każdy zadowolony zjadł ze smakiem. 4. Ceny? Standard. 5. Obsługa 10/10 6. I przede wszystkim cały czas znajome twarze z sektorów w trochę innych okolicznościach przyrody. Świetnie spędzone 4 godziny. Właśnie tego brakowało. Potencjał gigantyczny. Tak podsumowując to mega duma i wyrazy wdzięczności dla @SociosWisla i @jarokrolewski za sukcesywne dokładanie nie cegły ale milowych kamieni do naszej społeczności, historii i budowy Wielkiej Wisły. Możemy narzekać na różne sprawy ale prawda jest taka że Wisła zmienia się gigantycznie. Na wielki plus. Jeśli ktoś kilka lat tu nie był i teraz by przyjechał to szczękę będzie zbierał z ziemi przechadzając się po sklepie i restauracji. To jest poziom europejski. Będziemy mieli mnóstwo pociechy i niezapomnianych chwil z tego miejsca. Jedyny minus to obecność tego @mersi766 . Tak to petarda ♥️🔥 Całe życie człowiek marzył o takim miejscu 🤝🤝🤝
Bartek1906 tweet mediaBartek1906 tweet mediaBartek1906 tweet mediaBartek1906 tweet media
Polski
40
21
594
60.4K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@Polsport No chyba jednak oderwał...😂
Polski
0
0
1
34
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@Polsport Coś tu śmierdzi...😉 Wyglądało jakby nie oderwał nogi z lini przed strzałem?!
Polski
1
0
4
586
Michał Pol
Michał Pol@Polsport·
Harry Kane na dwa razy z karnego i 1-0! Ale czy słusznie powtórzony?? Może VAR to sprawdził, ale telewidzom nie dano szansy #ENGCRO
Michał Pol tweet media
Polski
33
3
117
26.5K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@PDumanowski Poważnie, taki jest przepis?! 😂😂😂
Polski
3
0
1
2.7K
Piotr Dumanowski
Piotr Dumanowski@PDumanowski·
Głupie, ale zgodne z przepisami.
Polski
38
3
321
34.6K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@KrzySiekTS @m_prochwicz Musimy liczyć, że przygotowanie fizyczne było przygotowane na po przerwie reprezentacyjnej...😉
Polski
2
0
0
23
Krzy
Krzy@KrzySiekTS·
@m_prochwicz Najbardziej dziwi fakt, że oni wyglądali jakby nie chcieli tego wygrać- jakby byli zadowoleni z tego remisu. Truchtali, podrzucali piłki, ociągali się ze zamówieniem gry.
Polski
2
0
0
32
Mateusz Prochwicz
Mateusz Prochwicz@m_prochwicz·
Dobrze, że mamy dwa tygodnie przerwy, bo wyglądamy jak średniak tej ligi. Zero przyspieszenia, pojedyncze zrywy, a druga połowa aspirowała do meczu Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko - Biała Znów na siłę wrzucamy Letkiewicza na próbę nerwów w meczu, który wyjątkowo nam się nie układa. To rozgrywanie z bramkarzem, to jest jakiś Challenge? Czas się obudzić!!!!! 🔵⚪🔴
Polski
28
2
92
7K
Bartek1906
Bartek1906@Bartek1906ts·
Karny jak chuj
Polski
1
0
4
2.1K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@BorekMati Hmmm, chyba w hokeju na lodzie...😱
Polski
0
0
0
153
Mateusz Borek
Mateusz Borek@BorekMati·
Antonin Kinsky ugotowany. Debiut w LM. 17 minuta. Zmieniony przy 0:3 przez Vicario. Dwie bramki zawalił kompletnie. Pamiętacie taką sytuację, żeby po kwadransie GK zjechał, nie mając kontuzji, do bazy?
Polski
77
5
1.9K
192.6K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@PDumanowski On jest lepszy od hiszpańskich sędziów...😁
Polski
0
0
0
251
Piotr Dumanowski
Piotr Dumanowski@PDumanowski·
CO TEN DOVERI UGOTOWAŁ? Ale będzie bujało we włoskich mediach #włoskarobota
Polski
30
1
190
16.5K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@mzachodny UEFA za raz wkroczy... Oni nie lubią dyskryminacji, a to jest coś podobnego do rasizmu. Nawet jak dostaniemy walkowera to było warto. Bo każdy inny zespół już tego nie zrobi. Mam nadzieję, że Śląsk otrzyma najwyższą możliwą karę, a każdy wie że to 5mln...
Polski
0
0
1
25
Michał Zachodny
Michał Zachodny@mzachodny·
Perspektywa Wisły to na razie moralny triumf i trudno się dziwić. Oby walkower nie zakłócił jej drogi powrotu do najwyższej ligi, bo to by wzmocniło Polską piłkę. Ale powiedziany „szach” zwykle oznacza reakcję drugiej stron (w tym przypadku: stron). To przykre, ale to nie koniec.
Polski
6
1
56
5K
Michał Zachodny
Michał Zachodny@mzachodny·
Dobry tekst. Wcześniejsze założenia klubów czy związku opierały się na tym, że Wisła nie powie „szach”. Ale taka okazja (medialny hit ligi) wydawała się wręcz idealną, by Wisła to zrobiła. I argumenty są po ich stronie. Śląsk sam wdepnął w dziurę w logice wykopaną przez PZPN.
Weszło!@WeszloCom

JAK PZPN I ŚLĄSK WROCŁAW WSPÓLNIE SKOMPROMITOWALI POLSKĄ PIŁKĘ NOŻNĄ. Zapraszamy na gościnny tekst Karola Michalaka, który już wcześniej zauważał, że miasta łamią unijne prawo, finansując kluby z publicznych pieniędzy. Sekretarz generalny PZPN nie zna regulaminu, szef PZPN przyznaje, że piłką rządzą kibice, Śląsk Wrocław miesza się w zeznaniach. Przekrojowy materiał na temat ostatnich zdarzeń⤵️

Polski
9
18
410
55.8K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@Czarek_Kulesza Panie Prezesie, a co na to UEFA? On nie lubią dyskryminacji...
Polski
0
0
0
6
Cezary Kulesza
Cezary Kulesza@Czarek_Kulesza·
Polski Związek Piłki Nożnej wymaga od wszystkich uczestników rozgrywek przestrzegania obowiązujących regulaminów. Nie ulegnę presji ani szantażowi polegającemu na niestawieniu się na spotkaniu. Nie będę też tolerował nieuzasadnionej odmowy przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości. Chcę jasno podkreślić: w tej sprawie PZPN mówi jednym głosem. Swoje stanowisko przedstawiam po konsultacjach zarówno z Prezesem Ekstraklasy, jak i Prezesem 1. Ligi. Będziemy w tej sprawie nieugięci i sięgniemy po wszelkie dostępne narzędzia, które położą kres temu procederowi. Gorące wymiany zdań w mediach społecznościowych nie są i nie będą przesłanką do decyzji podejmowanych przez PZPN. Działamy w oparciu o przepisy, zgodnie z procedurami i przy udziale organów statutowych. Tak będzie również w tym przypadku. Federacja reagowała i reaguje w przypadkach niewpuszczania kibiców gości – np. zaostrzając kary, przenosząc mecz o Superpuchar Polski na PGE Narodowy czy przeprowadzając błyskawiczną kontrolę stadionu w Tychach. Nasze działania przyniosły poprawę. Dzisiaj jednak widzimy, że problem powrócił, a jego rozwiązanie wymaga podjęcia bardziej radykalnych kroków, które pozwolą rozwiązać go na dobre i zniechęcą kolejne kluby do działań naruszających regulamin. Dzisiejsza sytuacja spotka się z bardzo surową reakcją. Bojkotowanie zorganizowanej grupy kibiców gości, ale również bojkotowanie meczu nie będą metodami akceptowanymi przez PZPN.
Polski
1.3K
29
794
870K
Maciej Iwański
Maciej Iwański@IwanskiMaciej·
@BartoszKarcz @StefanBielanski @jarokrolewski Jeśli widełki są do 5 mln zł, to faktycznie przydałby się wyższy wymiar. Podtrzymuję - oddanie meczu to dla mnie złe wyjście. Pojechać, wygrać wysoko i mówić o tym głośno - jak dla mnie dużo ciekawsza opcja
Polski
4
0
0
362
Maciej Iwański
Maciej Iwański@IwanskiMaciej·
Panie Jarku @jarokrolewski , sęk w tym, że ten plan ma silny gen samobójstwa. W jego efekcie łatwo sobie wyobrazić, że 11.04.2026 po kolejnych dwóch meczach wyjazdowych - na które Pan nie wyśle zespołu - Wisła w efekcie trzech walkowerów zostanie przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli. Tak stanowią przepisy. Przecież nie zmięknie pan nagle, jak się jest tak twardym - to do końca. W Opolu i Bytomiu (jeśli nie będzie kibiców Białej Gwiazdy) to i meczów z Wami. Rywale właśnie dostali historyczną szansę wyrzucenia Wisły do drugiej ligi
Jarosław Królewski@jarokrolewski

Drodzy Kibice Wisły Kraków, Droga społeczności polskiej piłki nożnej, Mimo wszystkich podjętych prób, z ogromnym żalem i rozdartym sercem muszę stwierdzić, że nie udało mi się zmienić otaczającej nas rzeczywistości. Kibice Wisły Kraków nie będą mogli obejrzeć meczu z trybun stadionu we Wrocławiu. Jestem kibicem tego klubu. Jestem jego właścicielem i prezesem, który przez ostatnie lata oddał temu miejscu wszystko, co miał. Czuję odpowiedzialność zarówno za przeszłość, jak i za przyszłość Wisły Kraków. Każdego dnia uczę się tej roli. Zapewne popełniam wiele błędów. Zawsze jednak moją intencją jest działać w sposób autentyczny i próbować - choćby w niewielkim stopniu - zmieniać otaczającą nas rzeczywistość na lepszą. Tym razem, mimo walki i wielu rozmów, nie udało się. Każdy z Was może sam ocenić skalę kłamstw, obłudy i cynizmu, których doświadczyliśmy w ostatnich dniach. Chciałbym przeprosić wszystkich pracowników klubu, nasz sztab szkoleniowy, zawodników, trenerów, sponsorów, partnerów oraz każdego, kogo ta decyzja dotknie bezpośrednio lub pośrednio. Są jednak w życiu momenty, kiedy - jak mawiają klasycy - są rzeczy, które warto zrobić, nawet jeśli się to nie opłaca. Dlatego podjąłem ostateczną i nieodwołalną decyzję: piłkarze Wisły Kraków nie zagrają w ten weekend meczu ligowego we Wrocławiu. Ta decyzja jest nieodwołalna i nienegocjowalna. Wierzę, że Wiślacy oraz wszyscy Ci, którym zależy na zmianach w polskiej piłce nożnej, zrozumieją jej sens. Jarosław Królewski Prezes i właściciel TS Wisła Kraków S.A. @wislakrakowsa 🔵⚪️🔴

Polski
311
23
619
291.7K
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@IwanskiMaciej @jarokrolewski Pewnie jestem naiwny 😉 ale liczę, że wreszcie UEFA weźmie sprawy w swoje ręce i zagrozi zawieszeniem Polskiej Federacji z rozgrywek europejskich. Może wtedy dopiero PZPN zrobi z tym porządek...
Polski
0
0
0
296
Marcin
Marcin@marcin_wrc·
@PiotrPotepa Nie wchodzi Wisła to i Śląsk też nie powinien. Grajmy przy pustych trybunach...
Polski
4
0
8
602
Piotr Potępa
Piotr Potępa@PiotrPotepa·
Mecz Śląsk vs Wisła bez kibiców gości to przede wszystkim porażka widowiska. Takie spotkania powinny bronić się atmosferą z obu stron. Jednocześnie to kolejny sygnał, że w polskiej piłce kwestie organizacyjne coraz częściej są determinowane napięciami pozaboiskowymi, a decyzje zapadają nie tam gdzie powinny. To jest kierunek, który długofalowo nikomu nie służy. Niezależnie od barw. Można starać się zrozumieć argumenty obu stron, ale mecz tej rangi bez kibiców gości zawsze jest stratą dla widowiska. Jeśli takie decyzje staną się normą, to w dłuższej perspektywie wszyscy przegramy.
Jakub Guder@JakubGuder

To już pewne! Kibice @WislaKrakowSA nie wejdą na Tarczyński Arena 7. marca podczas meczu z @SlaskWroclawPl🚫🚫🚫 @jarokrolewski #ŚLĄWIS Sektor gości jest sprawny, nie zepsuli go kibice Odry Opole, będą na nim fani Chrobrego Głogów. Co więcej - nawet dla policji byłoby lepiej, żeby Wisła weszła na stadion, bo byłoby łatwiej tę grupę kontrolować, a tak będą stali pewnie pod stadionem. Kibice Śląska naciskali jednak na władze WKS-u, by fanów gości nie wpuszczać. Klub się zgodził i to biorąc na siebie ewentualną karę, którą przyjdzie mu zapłacić. Stosowne pismo do Krakowa z taką informacją zostanie wysłane prawdopodobnie w czwartek. To efekt ogólnopolskiego bojkotu kibiców Wisły, który trwa od 2023 roku. Ocenę zostawiam Wam. Generalnie - szkoda, że w takim meczu nie będzie fanów z obu stron. Więcej w linku w kolejnym komentarzu⤵️

Polski
47
2
131
16.5K
Marcin Gazda
Marcin Gazda@marcin_gazda·
Kounde dostał stempel jak do listu poleconego. I nic.
Polski
43
7
866
29.4K