Mateusz Homa

20 posts

Mateusz Homa

Mateusz Homa

@matih9798

Fan Realu Madryt🇪🇸

Katılım Eylül 2023
61 Takip Edilen2 Takipçiler
🍿
🍿@2029ballon·
@matih9798 @mRokuszewski I co z tego Messi to rozgrywający a mbppe nie Messi zawsze robi więcej i lepiej gra
Polski
1
0
0
124
Mateusz Rokuszewski
Mateusz Rokuszewski@mRokuszewski·
Mbappe prędzej czy później weźmie sobie ten rekord, ale w tej chwili rzeczy są na swoim miejscu: najlepszy w historii ma najwięcej goli w historii na mundialach.
Polski
76
20
2.6K
76.3K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@D_Franosz Nie rozumiem oburzenia, widać jak byk że to była zagrywka( ten komunikat że Real wyśle ofertę na 150) żeby sondować rynek największych gwiazd czy są dostępni. A wysłanie oferty za Alvareza to podbicie ceny Barcelonie i bardzo przemyślana zagrywka, Perez go nie chce.
Polski
0
0
0
267
Daniel Franosz
Daniel Franosz@D_Franosz·
Przecież to nie ma najmniejszego sensu jeżeli nie zakładamy odejścia któregoś z głównych napastników. Jak niby chcielibyśmy grać? Kapiszon by utrudnić negocjacje Barcelonie i wywiązać się z obietnicy złożenia oferty. Drugiej propozycji nie będzie
Los Galácticos@_LGalacticos

OFICJALNIE: Real Madryt informuje, że po dzisiejszym posiedzeniu zarządu złożył Atletico Madryt ofertę w wysokości 150 milionów euro za prawa do zawodnika Juliána Álvareza. Po rozpatrzeniu i ocenie oferty klub Atletico Madryt podziękował za propozycję, złożoną w duchu dobrych relacji między obydwoma klubami i odrzucił ją, wskazując na klauzulę wykupu zawodnika.

Polski
41
2
313
35.8K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
Ostatnio popularne było wypominanie jak mało Real wygrał mistrzostw Hiszpanii od 2008 roku a wiecie ile razy Barcelona była w półfinale LM od 2016?
Polski
0
0
0
53
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@Majus84 @marcin_gazda A powiedz mi co Real oferuje od wielu lat poza fazami przejściowymi? To jest ich styl i założenia. Jedyne co bym zarzucił to mnóstwo programów prostych błędów i dalej kulejącą obronę.
Polski
1
0
0
32
Mariusz M
Mariusz M@Majus84·
@marcin_gazda Abstrahując od personaliów i braków na poszczególnych pozycjach, to poza fazami przejściowymi, to tam w tym Realu coś w ogóle funkcjonuje?
Polski
2
0
1
100
Marcin Gazda
Marcin Gazda@marcin_gazda·
Jak na tyle niedociągnięć Real ma dobry wynik i niezłą II połowę na koncie. Myślałem, że po golu Kane'a będą jechać tylko w dół.
Polski
8
0
89
6.8K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
Kogo powinien Perez sprowadzić w letnim okienku transferowym?🤷🏻‍♂️
Polski
0
0
0
12
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@_LGalacticos Ale po co nam awans do 1/4? Nic nie wygramy w tym sezonie, zajmijmy się wyzdrowieniem kontuzjowanych i przygotowaniami do kolejnego. Trzeba wyczyścić skład kupić 2x ŚO i rozgrywającego i można wtedy myśleć u trofeach.
Polski
0
0
1
374
Los Galácticos
Los Galácticos@_LGalacticos·
Real Madryt twierdzi, że Mbappe chce być gotowy już na pierwszy mecz 1/8 finału z City. Na razie jest więcej wątpliwości niż pewności w tej sprawie, ale zawodnik pracując we Francji z dwoma fizjoterapeutami klubu robi wszystko co w jego mocy, by być sprawnym na to spotkanie, jako że jego udział jest postrzegany jako kluczowy dla szans klubu na potencjalny awans do następnej fazy LM. Wszystko zależy od jego samopoczucia: są lepsze i gorsze dni, ale w ostatnich dniach tendencja jest pozytywna. [@marca]
Polski
16
0
164
17.9K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
Nie uważacie że totalnie pomijamy temat kontuzji? 90% obecnego składu w ostatnim czasie była lub jest poważnie kontuzjowana nie da się w takiej sytuacji robić jakiś sensownych wyników.
Polski
0
0
0
23
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
Dlatego jako kibic Realu liczę że odpadną z LM i zaczną przygotowania do kolejnego sezonu. Na tu i teraz nic się nie uda zdziałać, potrzeba spokoju jeżeli chodzi o powrót kontuzjowanych(Asensio,Kylian,Jude czy Miltao) potrzeba 2x ŚO oraz rozgrywającego.
Polski
1
0
0
36
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
Real Madryt przegrywa w tym sezonie w 3 różne sposoby, przez dziurawą obronę, przez niską obronę rywala co się wiąże z brakiem kreacji w środku albo przez oba powody naraz.
Polski
2
0
0
35
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
Nie da się mieć dobrą obronę, jeżeli tylko Carreras tak naprawdę nie ma regularnie urazów, nie da się kreować jak nie został kupiony zastępcą za Kross albo Modric.
Polski
0
0
0
23
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@ejmejmej @Polsport Messi jeden sezon 60+ Ronaldo 4 sezony 60+ więc się to rozłożyło, ale niczego nie odejmując legendarny sezon messiego nie do przebicia
Polski
1
0
15
696
Wana Dithe
Wana Dithe@ejmejmej·
@Polsport Messi - 91 bramek Mbappe i CR7 grają w tej samej lidze.
Polski
3
0
43
2.8K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@durnialdo @_LGalacticos Nie uważasz że ogólnie patrząc na ich profil to powinno to działać? To że narazie średnio działa to druga sprawa
Polski
0
0
0
138
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@ErnestoVal44 Nie jest ich wgl szkoda wyprzedali większość składu w ostatnich sezonach i nikogo konkretnego nie sprowadzili, to liga Angielska więc na pewno im pieniędzy nie brakuje.
Polski
1
0
0
3.5K
Erneścik
Erneścik@ErnestoVal44·
Tak po ludzku szkoda mi Wolves…
Erneścik tweet media
Polski
27
1
1.3K
98.5K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@MateuszW50640 @_LGalacticos Jakby Real dobrze grał to by nie było o nim gadane, ci co grają obecnie muszą sie obudzić bo to poniżej jakiegokolwiek poziomu królewskich tu żaden trener nie pomoże jak formy brak.
Polski
0
0
0
28
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@MateuszW50640 @_LGalacticos On go stary nie wpuszcza bo ma dogadane wypożyczenie do Lyonu i zakładam że w lecie go skreślił ale endrcik nie chciał odejść i chciał walczyć o skład.
Polski
1
0
0
100
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@D_Franosz Jak nie wygramy środowego meczu to zlecimy raczej na 4 pozycję w lidze, mecz z Celta niczego nie zmieni w odbiorze jak z City w słabym stylu przegrywam.
Polski
0
0
0
94
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@D_Franosz W środę mecz z Bilbao gdzie jestem praktycznie pewny, że stracimy punkty następnie mecz z Celta a potem City gdzie przy takiej grze nie mamy większych szans. Od początku byłem za trenerem, ale nie dziwię się jak w połowie grudnia zostanie zwolniony.
Polski
1
0
0
822
Daniel Franosz
Daniel Franosz@D_Franosz·
Czyli podsumujmy. Gwiazdorzy w środę przepychają częstochową mecz z "Olympiakos", po czym hucznie w wywiadach czy mediach społecznościowych ogłaszają wielkie zjednoczenie się, bo trzeba umierać za trenera. Cztery dni później wychodzą na Gironę z mentalnością zbitych psów. Nie umiem traktować już ich poważnie, to jest najbardziej antypatyczna zbieranina gości odkąd kibicuje temu klubowi. Na pierwszym miejscu - mimo zdecydowanie największych umiejętności piłkarskich - jest dla mnie pod tym względem Kylian Mbappe. W wywiadach fantastyczny mental, piłkarsko też potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność, ale miałem ochotę sięgnąć po wykałaczkę w celu wydłubania sobie oczu, gdy widziałem, w jaki sposób dziś pozorował pressing. To było ucieleśnienie Realu Madryt od sezonu 24/25. Udawanie, że naciskasz na rywala, gdy tak naprawdę głównie zależy ci na tym, by się zbytnio nie spocić. Tego się nie da akceptować, nawet jeśli strzelasz 60 goli w roku kalendarzowym Po drugiej stronie piłkarze o znacznie gorszych umiejętnościach piłkarskich, których teoretycznie największym atutem powinno być wybieganie i poświęcenie, którzy w jednej akcji rzeczywiście idą na 100%, by chwilę później odłożyć nogę. Nie wiem, może trener nie umie ich zmotywować, może oni sami tracą na motywacji jak widzą dreptającego napastnika który w teorii powinien inicjować cały pressing, ale w momencie gdy taki Valverde, Tchouameni czy Camavinga nie dominują rywali fizycznie i nie pokrywają całego boiska, to mija się z celem posiadanie ich w kadrze Po trzeciej stronie trener, który się wyraźnie zgubił i nie wie co robić. Przyzwyczajony do zupełnie innej szatni, która traktuje go jako idola, która wsłuchuje się w każde jego słowo i jest gotowa umierać za jego pomysły. Trafił do szatni napompowanej gigantycznym ego, która nie lubi długich analiz taktycznych, tego i jeszcze tamtego. Która utraciła już prawie wszystkich liderów ze starej gwardii, którzy widocznie trzymali ich w ryzach. W takim wypadku musisz ich jakoś kupić, a Xabi najwyraźniej nie ma na to sposobu. Idzie na kolejne ustępstwa, ale tylko gubi resztki swojego autorytetu. Nie zbudował w zasadzie żadnego piłkarza pierwszego składu, zarządza meczami w absurdalnie koszmarny sposób, nie stworzył żadnego zmiennika gotowego do odmieniania losów meczu. Dalej nie wiemy jaki jest system w którym chcemy grać, ani w ogóle jak chcemy grać. Projekt zdaje się zmierzać donikąd, bo z każdym mijającym tygodniem gramy tylko gorzej. A świadomość, że gość który w byłym klubie wyglądał na najlepszego trenera młodego pokolenia, po kilku miesiącach w tej ekipie wygląda na sabotażystę, jest strasznie nieciekawa. Szczególnie gdy przypomnimy sobie, że również ktoś tak utytułowany i doświadczony jak Ancelotti w poprzednim sezonie wyglądał jakby pierwszy raz odpalił Football Managera
Polski
43
19
440
63.6K
Mateusz Homa
Mateusz Homa@matih9798·
@K_Stanowski Śmieszy mnie to że wytłumaczenia na messiego zachowania na boisku zawsze się znajdują wręcz się je gloryfikuje, jakby był niesamowitym bohaterem i niewiadomo co zrobił w danej sytuacji a po prostu przyszedł poszczekać na rywala😂
Polski
0
0
1
45
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
To jest w ogóle ciekawe pod względem psychologicznym. Kłócisz się na boisku z jakimś kolesiem, w czym nie ma nic dziwnego, jesteście sobie równi albo nawet czujesz się lepszy, ale nagle znienacka podbiega Messi i mówi, żebyś zamknął mordę. No i w sumie chcesz coś dodać, ale już wiesz, że pora zamknąć mordę. Coś tam dopowiadasz, ale już tylko z rozpędu i bez przekonania.
Football Tweet ⚽@Footballtweet

Rodrygo called Leo Messi and his teammates "cowards" last night. The Argentinian's response: “We are the world champions, why are we cowards? Shut your mouth…” 🇧🇷🇦🇷 🎥 @TyCSports

Polski
215
9
720
706.1K