MeNtal

46 posts

MeNtal

MeNtal

@mentalinho69

Katılım Mayıs 2024
40 Takip Edilen3 Takipçiler
Roman
Roman@AzbestFactory·
Widzowie. 2 mln euro za Lismana. Przecież to jak fake brzmi.
Polski
15
0
367
12.6K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@Wloski_Paw @golaszewski_p Legia zabroniła mu komunikować o negatywnych sytuacjach w klubie to nic nie komunikuje bo nie ma co
Polski
0
0
1
459
WłoskiPaw
WłoskiPaw@Wloski_Paw·
Wygląda na to, że @golaszewski_p ma najprostszą robotę pod słońcem, jest Dyrektorem komunikacji w klubie, który się nie komunikuje. #Legia
Polski
14
4
485
21.4K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@jakubigla Za to odbędą sie w Portugalii co zmotywuje Ronaldo żeby pociągnąć karierę jeszcze 4 lata
Polski
0
0
2
659
Jacob
Jacob@jakubigla·
MŚ w 2030 powinny się odbywać w Argentynie. To by na pewno zmotywowało karakana, żeby zagrać jeszcze jeden mundial.
Polski
7
0
100
8.5K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@Adriann19929 @maximvs95 Masz rację. Zapomniałem, że reszta jest w Polsacie. Natomiast tutaj kolega pytajacy będzie chciał oglądać Lecha a Lech będzie grał w LM więc Canal plus wystarczy 😉
Polski
2
0
13
2.3K
Adrian
Adrian@Adriann19929·
@maximvs95 @mentalinho69 A o jakie puchary Ci chodzi? LM jest w Canal plus ale UEFA i konferencji jest w Polsat sport
Polski
1
0
1
2.4K
Maximus 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
Od nowego sezonu chciałbym kupić sobie telewizje, ale TYLKO pod Ekstraklasę i Puchary Europejskie. Jesteście w stanie polecić jakiś możliwie najtańszy pakiet?
Polski
88
3
130
45.3K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@maximvs95 Sportowy jest tylko jeden "super sport" za 69zł Masz tam ESA, puchary europejskie, la lige i angielską
Polski
3
0
3
792
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@maximvs95 Ale jeśli jest to również bym skorzystał chętnie
Polski
0
0
0
44
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@maximvs95 Chyba nie ma innej opcji niestety niż canal plus sport
Polski
2
0
4
6.1K
Pako
Pako@Pakoakamotherfu·
PakoSport staje się powoli kompletnie niepotrzebne. Po co nam propaganda sukcesu skoro cały czas go odnosimy? Po co mam mówić że jesteśmy kurwa najlepsi na świecie, skoro faktycznie jesteśmy kurwa najlepsi na świecie? Lato 2026, awans do LM, ostatnie tango.
Pako tweet media
Polski
36
9
1.1K
38.7K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@dobraszd @sz_janczyk Grał z Oumą w Elfsborgu. Podobno Ouma kontaktował sie z nowym nabytkiem Lecha i powiedział mu że nie jest tak źle w Polsce. Też 30 stopni jak w afryka
MeNtal tweet media
Polski
0
0
8
827
Dawid Dobrasz
Dawid Dobrasz@dobraszd·
Na testach medycznych w Poznaniu jest właśnie Terry Yegbe, lewonożny 25-letni stoper pozyskany z Metz. Lech zapłaci za niego rekordowe pieniądze - ok 3 mln euro, o czym pisze też @sz_janczyk . Palma 4, Lis 900, Allahyar 1,5. Co dalej z Miliciem? Zapraszam meczyki.pl/newsy/pilka-no…
Polski
122
18
858
246.6K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@WujaJurek I Termalika wali gola w końcówce na 1:1
Polski
0
0
1
124
Wuja Jurek ⚽️🇵🇱
Wuja Jurek ⚽️🇵🇱@WujaJurek·
Ten mecz Katar vs Szwajcaria ma vibe poniedziałkowego meczu Ekstraklasy Bruk Bet vs Piast Gliwice.
Polski
19
5
636
14.7K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@mRokuszewski Panie Mateuszu jakie predykcje na Brazylia Maroko? Obie strzelą?
Polski
0
0
0
769
Mateusz Rokuszewski
Mateusz Rokuszewski@mRokuszewski·
Jak nie wygrywasz 4-0, to remisujesz 1-1. Taka prawda, życia nie oszukasz.
Polski
38
3
1.5K
50.3K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@86lp22 A najlepsze że gdyby Polska awansowała na te mistrzostwa to liczba zwiększyłaby się o max 3 piłkarzy
Polski
0
0
2
438
Meczyki.pl
Meczyki.pl@Meczykipl·
🗣️ @tmkupisz: Warto to podkreślić - Legia Warszawa w 2026 roku jeżeli chodzi o obronę pola karnego to są zwierzaki - tam jest niesamowicie ciężko się przebić. Zespoły dochodzą do sytuacji, ale albo są blokowani, albo Hindrich bardzo dobrze broni. To jest na bardzo duży plus. Oglądaj ⤵️
Meczyki.pl tweet media
Polski
27
0
85
29.3K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@KevolKKS1922 Jeśli Jagielonia zremisuje dzisiaj z Rakowem to Lech mistrzem?
Polski
1
0
0
5.3K
Kevol
Kevol@KevolKKS1922·
Arka żegna się Ekstraklasą, ale Lechowi pomogła. Górnik traci szanse na Mistrza. Brawo ✅
Polski
14
1
499
56.4K
Meczyki.pl
Meczyki.pl@Meczykipl·
Lechia spadnie? 🥵 🗣️ @BStando: Widzew już się otrzaskał z grą o utrzymanie. Masz serię meczów, w których grasz o życie i już ci to tak nie plącze nóg. A Lechia dopiero wchodzi w taki moment i w takim najgorszym momencie została teraz złapana na wykroku. I jest paraliż.
Meczyki.pl tweet media
Polski
6
1
90
15.1K
Pawel_A🇵🇱
Pawel_A🇵🇱@pantkowiak91·
Ktoś tam ma jeszcze pretensje do Króla 🫅? ☺️🔵⚪️
Pawel_A🇵🇱 tweet media
Polski
4
0
20
1.7K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@pklimek99 Halo panie prezesie czy bedzie aktualizacja tej tabelki po kolejce?
Polski
0
0
0
18
Piotr Klimek
Piotr Klimek@pklimek99·
w zeszłych sezonach podobało się takie coś, czyli: "Mój zespół robi ... punktów, i najprawdopodobniej skończy na ... miejscu w tabeli"
Piotr Klimek tweet media
Polski
69
20
969
284.1K
MeNtal
MeNtal@mentalinho69·
@CANALPLUS_SPORT 19 letni Kubiak z kolejnym golem. Szkoda tylko, że gra w słabej Arce bo w lepszym klubie po sezonie byłby droższy niż Marcel Reguła.
Polski
0
0
0
134
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT@CANALPLUS_SPORT·
Dzieje się w Krakowie! Charpentier i Kubiak z bramkami i mamy 1:1 w meczu Cracovii z Arką ⚽ 📺 Oglądaj w CANAL+: can.al/SPORT3
Polski
2
5
107
17.8K
Marek
Marek@marek_2k22·
7,99 zł za każde gotowe danie w Żabce w czwartek. Co polecacie? Czy jest coś co poruszyło wasze kubki smakowe? Dla mnie GOAT to pizza ale ona nie wchodzi w to promo
Marek tweet media
Polski
197
7
731
350.4K
Tomasz Kupisz
Tomasz Kupisz@tmkupisz·
@mRokuszewski Dlatego logika Ekstraklasy podpowiada że w drugiej to Raków odwraca i minimum jedna bramka Lamina😂
Polski
13
0
96
19.3K
Mateusz Rokuszewski
Mateusz Rokuszewski@mRokuszewski·
Do przerwy chyba najsłabszy mecz Rakowa w tej rundzie. Średni moment sobie wybrali. GKS ładnie punktuje, Nowak oczywiście się przypomniał. Diaby-Fadiga od początku drugiej połowy, Rocha pewnie po kwadransie, duże ryzyko i może jeszcze będą emocje - inaczej chyba znamy finalistę.
Polski
22
1
112
26.3K