
@gfkot Моя дискусія з поляками останнім часом.
П: УПА вбивало поляків
Я: Так, деякі загони УПА вбивали поляків, це злочин, вибачте. Але і деякі загони АК вбивали українців
П: Це неправда, АК вбивала українців правильно - не вилами, в меншій кількості, мстилися.
Українська




















