Oleksandr Kovpashko
1.8K posts


@pine_mis @watbenjeoom З точки зору мистем ППО, а тим більше ПРО — це повільно.
Українська

@soooofia123 Це багато. Я так донатив перші кілька років повномасштабки, але далі довелося знижувати бюджет.
Ви молодець і заслуговуєте на повагу 🥹
Українська

@bbnkoa Там і кліп на свій час вважався досить якісним, а її одяг відвертим для тогочасної естради.
Українська

@ElenaBukach @LesyaUA7Evropa Таких тільки тюрьма виправить. Забрали би права, сів би за кермо без них.
Українська

@LesyaUA7Evropa У чувака до цього було купа порушень і дтп, і він все ще мав посвідчення, як так, цікаво??
Українська

@FreimusUa Це від кави, чи стороннього продмета? Я діставав шматок кори якось. Він заклинив жорна і двигун зірвав пластикові шліци на шестерні.
Українська


@TarasChmut @BackAndAlive Чекаємо на нові захопливі відео іх застосуванням 😈
Українська

Здається, одна з найбільших «дронових угод» Фонду @BackAndAlive ✅
Колись, ми лиш мріяли про «мільярдні проєкти». А ще раніше, навіть і не мріяли.
Але якщо багато працювати і ставити високі цілі — усе можливо 😎
Ці ~16 тисяч чудових українських дронів дадуть відчутний результат на полі бою та в тактичній глибині.
Підтримуйте ПЖ. Разом, змінюємо цей світ та рятуємо життя 🫶

Українська

@GLAVCOM_UA Ви зовсім йобу далися? Де там велика швидкість? Чи 50 — це для вас багато?
Українська

@zbruch_66 @mudzhyri У всього є межа. Дехто користується цим правилом з іншого боку: будь дурнем і тебе всі пропускатимуть. Вигідно ж 🤷♂️
Українська

@mudzhyri одна таксистка казала що користується правилом 3д: дай дорогу дураку...
я не знаю правильно це чи ні...
Українська

@andriikrv @mudzhyri Зараз на не дуже дорогих машинах теж багато людей з пістолетами, тому можна ніхуйово нарватися з такою поведінкою.
Українська

@SacrifWinter Завжди казав і продовжу казати: правило ДДД стимулює дурнів продовжувати бути дурнями, бо це вигідно: тебе більшість пропускають. Добре, що є люди, які готові витрачати свій час, щоб ставити таких на місце.
Українська

Дуже шкода що перекрили міст, але блять як я рада, що цього бидлана не пропустили. Чуваки на великих дорогих тачках чомусь думають шо всі їм винні.
Бюрократ у законі@mudzhyri
ДТП на мосту Патона. Я не знаю, як це коментувати
Українська

@mudzhyri Це можна прокоментувати лише як: «максимальний уїбан на крузаку» 🤷♂️
Українська

@Psychotic_rit @rock_4_frogs Угу. Про пролюблені пенали знаюю. А у яких калашів їх немає в принципі? АКСУ?
Українська

@okovpashko @rock_4_frogs Не у всіх моделей є пенал, не у всіх калашнікових з пеналом він не пройобаний
Українська

Швидкісна розбірка-збірка це найтупіший навик, який я отримав в школі.
Тобто замість вчити догоядати за зброєю, якийсь совковий єблан рішив (а інші його підтримали) що швидка дрочка автомата це краще)
А потім знайомі питають "а що робить з виданим автоматом після стрільб"
Bruh
Doc Strangelove@DocStrangelove2
Українська

@Psychotic_rit @rock_4_frogs Ніби ж в пеналі є спеціальний проріз для того прапорця — ні?
Українська

@rock_4_frogs Як же я ненавиджу флажок на газовій трубці, всі пальці об нього роздрочив. Йобаний Іван Підорасов з Іжевська його затягнув так, що тільки плоскогубцями перемкнеш
Українська

@war_monitor_ua Не дарма Чмут з послом Японії фоткався значить 😎
Українська

@dontcaIImyname_ Хочу подивитися на вас на машині в пошуках парковки без порушень в історичному центрі в будній день 😉
Українська

@220newsua В Києві в Украфлорі на Салютній вже багато років працює кішка Флора Дмитрівна 🐈

Українська

В одному з магазинів Кропивницького понад рік "працює" кіт на ім'я Гоша. На роботу приходить о 7:00. Його обов'язки — покращувати настрій працівникам та відвідувачам, розповіла Суспільному керуюча магазином Ольга Магасенко.suspilne.media/kropyvnytskiy/…
Українська

















