Oleksandr Kovpashko

1.8K posts

Oleksandr Kovpashko

Oleksandr Kovpashko

@okovpashko

Katılım Temmuz 2010
139 Takip Edilen57 Takipçiler
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@paniksz У мене сьогодні було «кодло спілкування» 🙈
Українська
0
0
2
20
панік ш
панік ш@paniksz·
вважала,що кращого одруку, ніж «Мівіністерство фінансів» у мене вже не вийде, але «Міністерво» увійшло в чат
панік ш tweet media
Українська
5
15
844
7.8K
Mis_pine
Mis_pine@pine_mis·
@watbenjeoom 800 км/год це повільно? Ти що шляпа йобу дав?
Українська
3
0
7
1.3K
Oleksa
Oleksa@watbenjeoom·
Щось в кацапів таки і справді зламалося, якщо така повільна та гіперпомітна для радарів шляпа, як Фламінго, спокійно пролітає 1000км та вражає досить важливу ціль.
Українська
18
9
124
14.6K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@soooofia123 Це багато. Я так донатив перші кілька років повномасштабки, але далі довелося знижувати бюджет. Ви молодець і заслуговуєте на повагу 🥹
Українська
0
0
0
147
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@bbnkoa Там і кліп на свій час вважався досить якісним, а її одяг відвертим для тогочасної естради.
Українська
0
0
0
25
bbnko
bbnko@bbnkoa·
Ну який ж трек…боже. Як після цього міг бути випущений «пачєму так жесток снєг»
bbnko tweet media
Українська
2
0
22
2.1K
Elena Bukach
Elena Bukach@ElenaBukach·
@LesyaUA7Evropa У чувака до цього було купа порушень і дтп, і він все ще мав посвідчення, як так, цікаво??
Українська
3
0
42
2.3K
Леся Українка
Леся Українка@LesyaUA7Evropa·
Всі вже бачили аварію в Києві? Мерседес зі швидкість 150 км / год влетів в підземний перехід. ❗️Серед загиблих у ДТП — 12-річний хлопчик, двоє чоловіків і жінка, — прокуратура Водій Mercedes, 49-річний урожениць Херсонщини, був пастиром баптистської Церкви села Підстепне.
Леся Українка tweet media
Українська
29
79
256
35K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@FreimusUa Це від кави, чи стороннього продмета? Я діставав шматок кори якось. Він заклинив жорна і двигун зірвав пластикові шліци на шестерні.
Українська
0
0
0
80
Т
Т@TarasChmut·
Здається, одна з найбільших «дронових угод» Фонду @BackAndAlive ✅ Колись, ми лиш мріяли про «мільярдні проєкти». А ще раніше, навіть і не мріяли. Але якщо багато працювати і ставити високі цілі — усе можливо 😎 Ці ~16 тисяч чудових українських дронів дадуть відчутний результат на полі бою та в тактичній глибині. Підтримуйте ПЖ. Разом, змінюємо цей світ та рятуємо життя 🫶
Т tweet media
Українська
62
195
2.8K
95.3K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@GLAVCOM_UA Ви зовсім йобу далися? Де там велика швидкість? Чи 50 — це для вас багато?
Українська
0
0
5
138
ГЛАВКОМ
ГЛАВКОМ@GLAVCOM_UA·
🤯На Київщині авто на великій швидкості збило дітей на самокаті на перехресті – вони розлетілись у різні сторони Попередньо, всі живі. Інформація щодо стану постраждалих уточнюється.
Українська
26
6
7
3K
ҐРУНТ
ҐРУНТ@grntmedia·
На Сумщині загинули двоє чоловіків, які намагалися завантажити до автівки частини безпілотника. Чоловіки виявили частини безпілотника вранці у Путивльській громаді. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував під час спроби завантажити БПЛА до транспорту. Джерело — ОВА.
ҐРУНТ tweet media
Українська
1
13
113
11.9K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@zbruch_66 @mudzhyri У всього є межа. Дехто користується цим правилом з іншого боку: будь дурнем і тебе всі пропускатимуть. Вигідно ж 🤷‍♂️
Українська
0
0
2
16
ludwig van bitcoin 🇪🇺
ludwig van bitcoin 🇪🇺@zbruch_66·
@mudzhyri одна таксистка казала що користується правилом 3д: дай дорогу дураку... я не знаю правильно це чи ні...
Українська
1
0
0
370
Бюрократ у законі
ДТП на мосту Патона. Я не знаю, як це коментувати
Українська
228
153
1.6K
217.6K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@andriikrv @mudzhyri Зараз на не дуже дорогих машинах теж багато людей з пістолетами, тому можна ніхуйово нарватися з такою поведінкою.
Українська
1
0
0
154
Andrii K
Andrii K@andriikrv·
@mudzhyri Колись чуваки які летіли на червоний на зустрічній, а я повертав ліворуч - погрожували мені пістолетом - казали мені вчотирьох вийти з машини бо спалять разом з машиною) Тому така собі історія щось доказувати людям на дорогих машинах.
Українська
3
0
9
7.5K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@SacrifWinter Завжди казав і продовжу казати: правило ДДД стимулює дурнів продовжувати бути дурнями, бо це вигідно: тебе більшість пропускають. Добре, що є люди, які готові витрачати свій час, щоб ставити таких на місце.
Українська
0
0
5
42
Sacrif || анастасія робить кусь
Мені так подобається як люди в коментарях згадують правило ДДД, починають шакалити автора відео за російську. Видно як не часто вони стикаються з типажем водія крузака. Він буде україномовний і ще в вишиванці, але всіх навколо вважатиме за гівно під його колесами.
Українська
6
0
75
1.4K
Sacrif || анастасія робить кусь
Дуже шкода що перекрили міст, але блять як я рада, що цього бидлана не пропустили. Чуваки на великих дорогих тачках чомусь думають шо всі їм винні.
Бюрократ у законі@mudzhyri

ДТП на мосту Патона. Я не знаю, як це коментувати

Українська
10
6
222
17.7K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@mudzhyri Це можна прокоментувати лише як: «максимальний уїбан на крузаку» 🤷‍♂️
Українська
1
0
146
4.8K
Т
Т@TarasChmut·
@KyryloPolishch1 @lisoffsky Складний буквенно-цифровий пароль.
Українська
5
0
26
2.3K
English rabbits don't like to be late
побрився і йобаний айфон не розпізнає фейс айді мене. ось вам і бєзопасность -- бритва важливіша за цифру.
Українська
6
0
129
28.8K
monitor
monitor@war_monitor_ua·
Что происходит в Чебоксарах кто знает
Русский
409
251
3K
359.7K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@Psychotic_rit @rock_4_frogs Угу. Про пролюблені пенали знаюю. А у яких калашів їх немає в принципі? АКСУ?
Українська
3
0
1
488
Yann
Yann@Psychotic_rit·
@okovpashko @rock_4_frogs Не у всіх моделей є пенал, не у всіх калашнікових з пеналом він не пройобаний
Українська
2
0
24
1K
Vladyslav Pryshchepa ☢️🇺🇦
Швидкісна розбірка-збірка це найтупіший навик, який я отримав в школі. Тобто замість вчити догоядати за зброєю, якийсь совковий єблан рішив (а інші його підтримали) що швидка дрочка автомата це краще) А потім знайомі питають "а що робить з виданим автоматом після стрільб" Bruh
Doc Strangelove@DocStrangelove2

Українська
68
57
3.1K
111.6K
Yann
Yann@Psychotic_rit·
@rock_4_frogs Як же я ненавиджу флажок на газовій трубці, всі пальці об нього роздрочив. Йобаний Іван Підорасов з Іжевська його затягнув так, що тільки плоскогубцями перемкнеш
Українська
4
4
375
11.6K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@war_monitor_ua Не дарма Чмут з послом Японії фоткався значить 😎
Українська
0
0
11
1.3K
monitor
monitor@war_monitor_ua·
Конічіва
monitor tweet media
Українська
28
89
2.1K
59.3K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@dontcaIImyname_ Хочу подивитися на вас на машині в пошуках парковки без порушень в історичному центрі в будній день 😉
Українська
0
0
10
265
Алєхандро
Алєхандро@dontcaIImyname_·
В неї остання модель айфону, але вона їздить на метро… Це багато говорить про суспільство і цінності…😔
Українська
70
1
77
12K
Oleksandr Kovpashko
Oleksandr Kovpashko@okovpashko·
@220newsua В Києві в Украфлорі на Салютній вже багато років працює кішка Флора Дмитрівна 🐈
Oleksandr Kovpashko tweet media
Українська
0
0
12
95
Andrew
Andrew@220newsua·
В одному з магазинів Кропивницького понад рік "працює" кіт на ім'я Гоша. На роботу приходить о 7:00. Його обов'язки — покращувати настрій працівникам та відвідувачам, розповіла Суспільному керуюча магазином Ольга Магасенко.suspilne.media/kropyvnytskiy/…
Українська
3
31
325
7.5K