petr novák

1.8K posts

petr novák

petr novák

@petr65352

Hyper citlivý radar na masky a hovadiny aneb ten,kdo se nebojí říkat pravdu 😈.

Katılım Ocak 2024
5 Takip Edilen28 Takipçiler
petr novák
petr novák@petr65352·
@AndrejBabis @AndrejBabis ,JÁ kdybych byl na Vašem místě,tak bych zgumovým panáčkem z hradu Pávkem do ANKARY z á s a d n ě N E J E L.🤮
Čeština
0
2
5
297
Andrej Babiš
Andrej Babiš@AndrejBabis·
Nezvykle rychlé rozhodnutí Ústavního soudu respektuji.
Čeština
962
38
759
151.7K
Petra
Petra@P_etraN·
To lhaní si taky odpracoval! 🙃
Čeština
8
58
263
3.8K
petr novák
petr novák@petr65352·
@P_etraN ✨Petro, zapište si to dobře za uši 🙂. V dnešní době je vzorným příkladem ze zahraničí i Trump — člověk, který dokáže vyvolat emoce i přemýšlení 🤭.“ #společnost #politika #nadhled #ironie🇺🇸🇨🇿
Čeština
0
0
2
67
Petra
Petra@P_etraN·
@petr65352 V tom byl výborný Mastnočel Fialový 😀
Čeština
1
1
4
72
Petra
Petra@P_etraN·
Uspávač hadů dneska uspával sněmovnu. Není divu, že tam moc lidí evidentně není 🙄
Petra tweet media
Čeština
13
16
253
3.7K
Pepa_z_depa
Pepa_z_depa@Pepazde53495319·
@AndrejBabis Otázka je, zda by se v tom případě předseda ÚS pan Baxa neměl sám vyloučit z projednávání pro podjatost, když se účastnil demonstrace Milionu chvilek za podporu prezidenta❗️
Čeština
6
4
84
1K
Andrej Babiš
Andrej Babiš@AndrejBabis·
Rozhodnutí pana prezidenta podat kompetenční žalobu respektuji, ale nemyslím si, že je to dobře. Není správné, pokud na sebe ústavní činitelé podávají žaloby k Ústavnímu soudu, proto jsem také kompetenční žalobu nepodal, když pan prezident odmítal jmenovat pana Turka ministrem, přestože podle mě a mnoha odborníků překračoval Ústavu. My jsme rozhodli pragmaticky, a hlavně prakticky, na základě zhodnocení toho, jak bude summit probíhat. Opravdu není pravda, že neformální večeře je čistě reprezentativní záležitost, tam se naopak často dojedná mnohem víc. Proto má být delegace na vládní úrovni a nedávalo by smysl, abychom v delegaci byli společně.
Čeština
1.1K
89
1.2K
112K
petr novák
petr novák@petr65352·
@makupka hraješ na velkého frajera.🤮 Smutný pohled. 🤡💥💪🇹🇷
Čeština
0
0
0
23
petr novák
petr novák@petr65352·
@makupka @makupka 🤓, tobě už zase začínáš hrabat v hlavě a roste ti hřebínek❓ 🤣 Fialové pětikoalici ještě ani pořádně neuschly koule od volebního výprasku a ty už zase vystrkuješ rohy jako nabuzený kohout🐓. Klid, chlape❗️ Ještě vám tečou slzy z porážky z porážky a ty už zase hraješ
Čeština
1
0
7
321
Martin Kupka
Martin Kupka@makupka·
V pátek dostanou děti vysvědčení. Pojďme ho vystavit i vládě Andreje Babiše po půl roce v úřadu. 👇🏼 Za mě fakt neprospěla. Co myslíte vy? Ohodnoťte ji také ➡️ vysvedcenivlady.cz
Martin Kupka tweet media
Čeština
415
18
269
40K
petr novák
petr novák@petr65352·
@P_etraN 😂No to je klasika. Uspávač hadů ve Sněmovně dneska zřejmě překonal sám sebe. Není divu, že tam pak zůstane jen pár statečných duší 🙄
Čeština
1
0
2
126
Jsemtu Nová...pořád
@petr65352 @AndrejBabis @prezidentpavel Od toho kompetenční žaloby jsou. Aby se vyjasnilo, kdo má na co nárok, právo, jak má co fungovat. Od toho je Ústavní soud. nesprávné je, když na sebe podávají žaloby rodiče a děti, třeba. Ale babiš není Pavlův děda, i když tak vypadá.
Čeština
1
0
1
49
petr novák
petr novák@petr65352·
@AndrejBabis Tohle je zásadní rozdíl mezi státníkem a prázdnou uniformou(HLAVOU)❗️❗️❗️ @AndrejBabis 🚀respektuje @prezidentpavel , ALE otevřeně říká, že kompetenční žaloby mezi ústavními činiteli NEJSOU správné❗️ Zvolil pragmatismus a praktické řešení pro summit NATO. Zatímco Pavel řeší ego,
Čeština
18
0
14
2.8K
petr novák
petr novák@petr65352·
@PeulnaMarkvart1 Madonna Pavlová a Kim Čong Pávek v jedné osobě 🤣Zatímco Rajchl buduje "kult osobnosti", náš prezident si točí profesionální PR videa na motorkách a hraje si na cool frajera. To je ale síla... jeden je obviněný z kultu, druhý ho má dokonale propracovaný a ještě za to bere
Čeština
1
0
2
190
Peťulína Markvartová
Peťulína Markvartová@PeulnaMarkvart1·
Jindřich Rajchl a kulty osobnosti Madonna Pavlová a Kim Čong Pávek👍👏 Dokonalost každé slovo 👏 Jen blázen to nevidí.
Čeština
79
55
356
6.4K
Miloslav Sedlacek
Miloslav Sedlacek@MiloslavSedlac1·
@petr65352 @Posledniskaut Je hezké, že máte milé slovo pro poslance, kterého jeho vlastní šéf označil za dvojnásobného blba, svědčí to o Vaší empatii.
Čeština
1
0
1
103
Poslední skaut™
Poslední skaut™@Posledniskaut·
Zajímavej den pana poslance Nováka z ANO. Ty jo.
Čeština
129
6
225
30.2K