Sabitlenmiş Tweet

@eurovCesku Z čehokoli výlučně českého mám panickou hrůzu. Vidim, koho jsme schopni si svobodně zvolit, jaké odpadky dobrovolně požírat, jaké pitomce necháváme prolézat našima školama…
Česká koruna je pidiměna a patří na smetiště. Uz dávno.
Čeština




























