
៣เϲђคł รtęקเєń
2.8K posts

៣เϲђคł รtęקเєń
@polskimenago
Członek Zarządu Sokół Nisko ponadto kibic, skaut i autor. Stalowa Dusza i Niżańskie Serce. 💚❤️🤝💚🖤





Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu




🆕 𝐏𝐚𝐰𝐞ł Ż𝐦𝐮𝐝𝐚 𝐝𝐨łą𝐜𝐳𝐚 𝐝𝐨 𝐬𝐳𝐭𝐚𝐛𝐮 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐎𝐝𝐫𝐲 𝐎𝐩𝐨𝐥𝐞✍️ Sztab Niebiesko-Czerwonych wzmacnia Paweł Żmuda, który obejmie funkcję trenera przygotowania motorycznego. Posiada licencję UEFA Fitness B, a przez ostatnie trzy lata pracował w Stali Stalowa Wola. Trenerze, życzymy powodzenia, sukcesów w niebiesko-czerwonych barwach i witamy przy Olejnika 1! 🔵🔴 👉 tiny.pl/jx0ckffvk




🟩⬛ Kamil Kort w Stali ✅ Nowym zawodnikiem Stali został Kamil Kort. 23-letni pomocnik jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Następnie 3 sezony reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg, z którą wywalczył awans na zaplecze ekstraklasy. W ostatniej rundzie minionego sezonu grał w KKS Kalisz. Łącznie na boiskach I ligi rozegrał 24 spotkania, a szczebel niżej 51 meczów. Ze Stalą związał się kontraktem do 30 czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia. ✅ Kamil, witamy w Stalowej Woli.























