pravniciny

2.1K posts

pravniciny

pravniciny

@pravniciny

Katılım Ekim 2016
111 Takip Edilen135 Takipçiler
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@kalousekm @prezidentpavel může nést @AndrejBabis tašku.🤣 A samozřejmě tohle "vybojování" účasti platí jen a pouze pro prezidenta, ne pro dalších 30 lidí....Doufám, že @petr_macinka dohlédne,aby se do letadla nevloudili další ústavním soudem "nepozvaní" pasažéři.
Čeština
0
0
10
198
Miroslav Kalousek🇨🇿🇺🇦🇮🇱
Ústavní soud rozhodl, prezident republiky si vybojoval právo být členem delegace, kterou v Ankaře povede předseda vlády. Opravdu nevím, zda bych na jeho místě o takovou pozici v delegaci za těchto okolností stál. Na důstojné rozdělení rolí moc nevěřím.
Čeština
195
15
720
43.6K
Ičin
Ičin@icinek·
@pravniciny @PetrosKecyaPoli A jak se to dá nazvat, když to byli všechny případy summitů, krom toho, kdy Zeman ze zdravotních důvodů nemohl jet?
Čeština
1
0
2
20
Petros Michopulos (Kecy&Politika)
Slovní spojení “Ústavní zvyklosti” které nesnáší a nerozumí mu, bude Andreje strašit až do smrti.
Čeština
58
101
2.5K
26.1K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@berooshka Jako něco o vás vypovídá a) že tam vůbec čekáte (ono se to nedá umýt později/jinde)? b) že věnujete čas psaní tohodle románu , c) že k tomu chcete zpětnou vazbu... 😅🤡
Čeština
2
0
2
98
Be Rooshka 🥜
Be Rooshka 🥜@berooshka·
Dneska intenzivní zážitek ze samoobslužné ruční myčky na auta. Tři boxy. 1. Mladík, zřejmě prvodržitel automobilu. Aktivní pěna, mytí, aktivní pěna, ruční mytí... Hezky se s tím mazlil, na můj vkus až moc dlouho. 2. Starý pán, který krmil myčku po dvackách. Aby tam asi nenaházel najednou moc. Až na to, že pak musel vždy auto obejít, program zapnout znovu. A tak stále dokola. 3. Maník, který auto umyl a začal si ho pastovat malinkou houbičkou. Stále v boxu. Dodávku. Kontrolní otázka, soudruzi. Jak dlouho jsme čekali a kdo mě z nich nejvíc vnitřně sral? 😂😂 A nepište mi, že kdybych jezdila na kole, tak takový ♦️viny neřeším 😂
Čeština
49
1
151
45.5K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@VVetvicka z čeho usuzujete , že je to "velmi pravděpodobné"?
Čeština
1
1
5
447
VÁ
@VVetvicka·
Pokud Petr Pavel vyhraje, a je to velmi pravděpodobné, půjde o největší politickou chybou Andreje Babiše, že dopustil kompetenční žalobu. Přímá volba totiž nikdy nevyjasnila pravomoci hlavy státu. Prezident s mandátem od občanů, Andrej jako loutka. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
Čeština
72
46
1.3K
31.8K
Alexandr Mitrofanov
Alexandr Mitrofanov@alexandrmitr2·
Česká vládní delegace na summitu NATO: Blekota, Jekota a Mekota.
Čeština
84
189
2.2K
17.5K
Jiří Růžička
Jiří Růžička@ruzickavsenatu·
"Doufám, že pan prezident tento pseudosouboj prohaje..., " prohlásí tahle prostá, ale sebevědomá nula. Ani se nesnaží tvářit, že mu jde o jednání na summitu NATO! A A.B. uhýbá destruktivním Motoristům za jakoukoliv hranici důstojnosti...
Jiří Růžička tweet media
Čeština
44
42
734
6.2K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@Posledniskaut Tak dá se to zařídit i jinak (dříve) - snížit platy vojáků a srovnáno máme hned...happy ? 😂
Čeština
0
0
3
71
pravniciny retweetledi
Martin Gust
Martin Gust@martingust38·
Slovo "nezávislost" nabývá v dotační ekonomice zcala nový význam." 🙂
Martin Gust tweet media
Čeština
6
22
186
2.8K
Pavel Růžička
Pavel Růžička@ruzickapavel70·
🔞 Neustále posloucháme stížnosti na chování poslanců, ale když se podíváte na statistiky mandátového a imunitního výboru, svítí tam jedna velká NULA. Tolik k podnětům od údajně obtěžovaných poslankyň. ​Tyto nepodložené řeči jen poškozují pověst sněmovny jako celku. Pokud k něčemu protizákonnému nebo nevhodnému došlo, mělo to být okamžitě nahlášeno. Vyprávět anonymní zážitky bez důkazů a konkrétních jmen je dětinské. Do vysoké politiky patří profesionalita a odvaha jednat, ne anonymní stesky jak ze školní lavice. irozhlas.cz/zpravy-domov/o…
Čeština
8
11
94
1.8K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@makupka Myslíte jako když do všech debat chodil Fiala jako premiér taky sám ?
Čeština
0
0
3
50
Martin Kupka
Martin Kupka@makupka·
Víte proč Andrej Babiš chodí do debat sám a ve svém podcastu hochštaplersky vypráví, že se mnou nikdy diskutovat do televize nepůjde? Protože se bojí. Bojí se, že bych mu vyvracel v přímém přenosu jeho lži a nesmysly. A bojí se, že by se rozpadla jeho iluze, jak je jeho vláda výborná. Je to zbabělec.
Čeština
269
224
2.6K
85.5K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@ruzickapavel70 @BaraUrbanova @KaterinaStojan @VendulaSvobodo4 @kxtyush ...pokud by to nebyly anonymní stesky, tak by se daly vyvrátit/potvrdit = řešit, ale anonymní stesky, ty ukazují kolektivně na všechny, ale vlastně na nikoho, a velice šikovně udržují v éteru koncept oběti, tam kde žádná není (a samozřejmě chytře dehonestují mužské poslance).
Čeština
1
0
3
42
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@JanLipavsky Vedoucího diplomky vám bude dělat taky Halík ? 🤡
Čeština
0
0
13
239
Jan Lipavský
Jan Lipavský@JanLipavsky·
Jsem student na Univerzitě Karlově.
Čeština
115
11
1.1K
62.2K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@BaraUrbanova @ruzickapavel70 @KaterinaStojan @VendulaSvobodo4 @kxtyush Kdybych si do vás chtěl "kopnout",tak to formuluji úplně jinak - tady jen konstatuji, že se neustále domáháte (a nejen vy) jakéhosi "soft" zacházení, ale přitom do kolice a jejich poslanců (a poslankyň) kopou lidé z opozice naprosto bez milosti. A pak se divíte, že jsou "zlí".🧐
Čeština
1
0
3
57
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@BaraUrbanova @ruzickapavel70 @KaterinaStojan @VendulaSvobodo4 @kxtyush Výzkum tady vůbec neřeším - ale zoufalé výkříky a vy jste svou porci fňukání předvedla před volbou místopředsedkyní (a nejen v souvislosti s touto volbou), takové to volání, jak by se měly vztahy zlepšit, i když opozice (současná) udělala maximum proto, aby byly co nejhorší 🤣🤡
Čeština
1
1
4
69
Barbora Urbanová
Barbora Urbanová@BaraUrbanova·
@pravniciny @ruzickapavel70 @KaterinaStojan @VendulaSvobodo4 @kxtyush na tom,co píšete,je úplně nejlepší,že já se toho výzkumu vůbec nezúčastnila, protože jsem neměla čas. Tedy, nic z toho, co v něm je, není moje zkušenost, přes to mě lidé vč. pana Růžičky jmenují a jsem automaticky podezřelá protože jsem žena. Jen potvrzujete, co ten výzkum říká.
Čeština
2
1
4
99
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@ruzickapavel70 Realita je taková, že se nám do PSP dostala spousta "poslankyň" bez kvalifikace/znalostí, které mají dojem, že by měla být doba "hájení", kdy se budou učit "poslancovat" a všichni na ně budou hodní. Tohle není o nějakém fyzickém napadání (btw na půdě PSP to zní až absurdně).
Čeština
2
0
8
194
Kateřina Jelínková 🌈
Kateřina Jelínková 🌈@KateinaJelnko16·
Kočka v sousedním baráku ráda žije na hraně … Nic mi neříkejte, mám z toho infarktovej stav a o majitelích si myslím svý … je to třetí patro 🤯
Kateřina Jelínková 🌈 tweet media
Čeština
24
1
140
10.2K
pravniciny
pravniciny@pravniciny·
@atelyv89713 @MichalKubal Za měsíc už se lidi začnou dívat na Primu, Novu a dalších milion Tv, internetů apod. ČT si nemůže dovolit reálnou stávku, kdy by nevysílali, protože by si s tím trh okamžitě poradil. Kdo si pamatuje ještě stávku z roku 2000 tak ví, že hlavní byl nápis "stávka" u loga ČT...
Čeština
1
0
12
151
Michal Kubal 🇨🇿
Michal Kubal 🇨🇿@MichalKubal·
V pondělí v černém. ČT a ČRo v pondělí vstoupí do výstražné stávky. Díky za podporu!
Michal Kubal 🇨🇿 tweet media
Čeština
309
220
1.6K
64.5K