Рідой
1.5K posts


@ridoi_iodir @FraLorik Z gloryfikacją UPA i nazizmu nie wejdziecie do Unii Europejskiej.
Taki sam warunek przed akcesją musiała spełnić Chorwacja w kwestii ustaszy i Ante Pavelicia.
Polski

@FraLorik Hipotetycznie. Ukraina pomaga rosyjskiej armii sprzętem jak i finansowo. Prezydent Rosji jednemu z oddziałów nadaje imię Stalina. Ukraińcy źle by to odebrali.
Tak czują się Polacy, bowiem Polska i Polacy byli dla UPA wrogami.
Zelenski mógł formacji nadać imię tego człowieka.

Polski

@happy1eddy @_bluetail_ @Zn_Portnova Тому краще плавай на човнах далі і не лізь туди в чому не маєш розуміння)
Українська

@ridoi_iodir @_bluetail_ @Zn_Portnova Я ходив на лекції Нобля в Фрайбурзі, в 2004-05 роках. На кафедрі біології.
Так що свою неосвіченність демонструєш ти.
Займайся музикою, не лізь в те, в чому не маєш розуміння.
Українська

@happy1eddy @_bluetail_ @Zn_Portnova Так так, звичайно) саме тому спочатку ти Дарвіна написав кирилицею, а потім латиницею імена інших вчених, просто скопіювавши їх з чату гтп) ти навіть бази не знаєш що природній відбір є основою теорії Дарвіна, а ти мені розповідаєш що на лекції ходив «на кафедрі біології»)))
Українська

@Balabol428 @animarsqq Як ви там на росії любите казати «єслі кажеца то крєстіца нужна». І відкрию тобі секрет - усім цим народам, котрі ти перелічив взагалі російська не потрібна, от прям від слова нуль. Якщо умовна російська зникне то всі вони зможуть і далі нормально комунікувати
Українська

@ridoi_iodir @animarsqq Мне кажется тем кто живет на территориях, где русский распространяли столетиями, тобешь украинцам, беларусам, казахам, узбекам, туркменам, кыргызам, армянам, эстонцам, литовцам, латышам, молдованам
Русский

@happy1eddy @_bluetail_ @Zn_Portnova Ну а твої на рівні дитячого садка. Те що ти взяв прізвища з чату гпт не відміняють факту того що теорія Дарвіна науково доведена і він не помилявся)
Українська

@ridoi_iodir @_bluetail_ @Zn_Portnova Ваші знання біології на рівні шкільної програми.
Linn Margulis
James Shapiro
Denis Noble.
Спробуйте почитати роботи цих вчених. Якщо це не переконає Вас, читайте Біблію. Там більш достовірна інформація ніж в підручниках радянських часів.
Українська

@Balabol428 @animarsqq А кому потрібна росіянська за межами росії?)
Українська

@animarsqq Украинцы в твиттере VS не ныть по поводу того что украинский нахуй никому не нужен за пределами Украины
Русский

@happy1eddy @_bluetail_ @Zn_Portnova Ахахаха бляяя ти серйозно?) Ну ти правий що природа не знає хто такий Дарвін. Саме тому люди це примати, бо Дарвін не створював явища природи, він їх описує зрозумілою нам мовою. Я вже мовчу що в основі теорії Дарвіна лежить як раз природній відбір
Українська

@ridoi_iodir @_bluetail_ @Zn_Portnova Який зв'язок між теорією Дарвіна та природнім відбором?
Природа незнає хто такий Дарвін, вона еволюцієнує незалежно від будь-яких теорій
Українська

@qFI9opkYo2Z78Nu @Feyleg_UA @wa_ca_bi - па рускі гаварі, ніфіга нє понял
- как жи тібя карьожит
- 🚬🗿
Українська

@qFI9opkYo2Z78Nu @Feyleg_UA @wa_ca_bi Ахахахаха) ти в 2026 році на повному серйозі кажеш що перекладач не може перевести) ваня, якщо ви дурні то це не означає що всі інші такі ж як ви) так що «карьожит» тут тільки тебе
Українська

@ridoi_iodir @Feyleg_UA @wa_ca_bi Не включаем дураков? Украинцев что-ли? Увы, не делаем такого.
Как бы тебя не коррежило, русский норм язык🚬🗿
Русский

@qFI9opkYo2Z78Nu @Feyleg_UA @wa_ca_bi Не буває дня коли росіяни не включають дурачків. Але якщо ти кажеш «на нармальний» то це точно не про російську
Українська

@ridoi_iodir @Feyleg_UA @wa_ca_bi Переводчик сбоит, когда ваш язык пытается перевести на нормальный 🚬🗿
Русский
Рідой retweetledi

@nyanpasu_ohayo Мені ось цей подобається
@scientific_image?si=r-GDBHseVR3m4HY6" target="_blank" rel="nofollow noopener">youtube.com/@scientific_im…
Українська

@chiefEoSh @0x_RRP Великий разум подъехал в поддержку такого же) угар
Русский

Рідой retweetledi

@Ma1chuganchik @ayajuaska @MPelenka @NashaCanada За тобою дрон прийде, як до цього мальчіка в трусіках
Українська

@ayajuaska @MPelenka @Ma1chuganchik @NashaCanada Ага ага, повірив. Ти звичайний «нємєцкій рускій» чи як ви там любите казати. Суті не змінює, ти маніпулюєш на рівні росіян, не більше. Формулювання на рівні «український літак - французька ракета» ніяк не змінює суті
Українська

@ridoi_iodir @MPelenka @Ma1chuganchik @NashaCanada Так то и не "наши" самолёты, "мои" в Украине не воюют.
Так-то по мне бомба – вполне украинская, потому что запущена украинским пилотом, принадлежала Украине и была ею же и использованаю
Русский











