Nemanja

1K posts

Nemanja banner
Nemanja

Nemanja

@serpoudarac

muž moje žene

Novi Sad, Republic of Serbia Katılım Haziran 2013
150 Takip Edilen71 Takipçiler
Andjelina
Andjelina@LAndjela·
Da li možete da shvatite da neću glasati za SL ni pod kakvim uslovima, još manje za NDSS i ostale desničare. Je l' toliko teško biti normalan i prihvatiti različito mišljenje? Profesor FPN iz #utisak je jednostavno isključiv i tvrdoglav, NDSS neću ni komentarisati. Ako ostanemo⤵️
10
5
74
2.2K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@SvemirKojiPita @LAndjela Hoćeš reći da su svi koji ne misle kao ti, srbalji i tuke. Sa takvim viđenjem dijaloga i dogovora teško ćemo bilo šta uraditi.
0
0
0
4
pedja
pedja@SvemirKojiPita·
@LAndjela Kako to objasniti retardiranim srbaljima i tukama ovde na Xu.
1
0
2
156
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@Broj__Jedan Lako ćemo posle izbora, sad je važno da SL ne sarađuje za opozicijom iz više razloga.
0
0
0
5
Broj Jedan
Broj Jedan@Broj__Jedan·
@serpoudarac Ne postoji scenario u kojem će samo pro EU stranke da vode Srbiju u EU, jer će SL dobiti značajan i mnogo veći broj mandata. Moraće da sarađuju.
1
0
0
15
Broj Jedan
Broj Jedan@Broj__Jedan·
Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane. Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave? Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom. Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju. Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu. #UtisakNedelje
Broj Jedan tweet media
35
21
335
5.4K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@samuraj016 Malo (više) je i do njih, nije baš samo do nas...
0
0
0
74
Vladimir🥋
Vladimir🥋@samuraj016·
Zašto za ovih 14 godina, opozicija (narod koji se organizovao u najtežim uslovima) nije uspela da pobedi režim i preuzme vlast? Pa zato što TI nisi hteo da budeš kontrolor! Zato što je TEBE mrzelo da izađeš na glasanje! Zato što si TI glasao za raznorazne idiote! Zato što si TI čekao druge da urade posao umesto tebe. Zato što si i TI do juče bio idiot! Drago mi je da si se probudio. A sad prestani da jedeš govna, pomogni i ne smetaj. Hvala.
15
43
299
5.8K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@arhitek Ako ne daj Baže dođe do sinergije, studenti bi izgubili 50% od onog što imaju, da li misliš da će to uraditi?
0
0
0
67
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
@serpoudarac Ne trebaju nama studenti, niti mi studentima. Građanima Srbije je potrebno da svi aktivni borci protiv režima krenu koordinisano da ruše ovaj nakaradni sistem.
1
0
6
158
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
Da li je sada trenutak da konačno predstavnici Studentske Liste otvore dijalog sa predstavnicima Platforme za evropsku Srbiju? Da li je vreme da krene koordinacija aktivnosti i dogovor o zajedničkoj ili bar komplementarnim strategijama za razvlašćivanje režima?
19
5
57
2.5K
Askurđel
Askurđel@KrezavaSrbija·
Glasam za listu na kojoj je Pokret slobodnih gradjana. Jedina liberalna i iskreno evropska stranka. Ima i drugih koje malo slabije zastupaju te vrednosti, istina, valjda ce viti zajedno. A vi kako hoćete.
25
0
56
2K
Milorad Savic
Milorad Savic@MiloradSavic16·
Lepa slika iz Novog Sada. Foto Maja Dražić FB
Milorad Savic tweet media
24
21
340
3.1K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@unique_reader @CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Žalosno je to što sti napisala. Posle bombardovanja, Slobin pad je bio neminovan. Samo nemoj tako da nam pomažu, ne do Bog nikome. A Slobu ne kujemo u zvezde, to su gluposti. Verujem da hoćeš da ti tvit bude jak, ali nisi uspela. Netačno je to sve.
0
0
0
10
gospodicna
gospodicna@q_of_hearts·
Glede uklanjanja zastava po milioniti put mogu samo da primetim da bar ja ne idem tamo gde nisam poželjna, a vi kako hoćete.
8
4
165
5K
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts To ništa ne govori, pitanje je možemo li imati državu bez EU. Ako je odgovor ne, onda negde debelo grešimo. Eu svakako, ali prvo mi moramo postaviti osnove države, jer trenutno nemamo nijednu osobinu koju zemlju definiše kao državu.
0
0
0
4
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@serpoudarac @Thisisthewkhy @q_of_hearts Dva i nešto miliona nesvesnih nam je dalo psiha i druge nesreće (već više od 35 godina). Odgovor o "stvarno državama", kao što sam i mislio nema ga. Zašto istočna, zato što je to naš kontekst a ne Švica ili tunguzija.
1
0
1
7
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@Thisisthewkhy @unique_reader @CekaBg @q_of_hearts Pogrešio si, nije meni draža Rusija, daleko bilo. Ja samo govorim da na protestu ne treba da bude eu zastava, jer bi to odbilo 30% ljudi na sl. izborima. Vlast je narodu ogadila sve što nije sns, shvataš?
0
0
0
18
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Aman, ne kažem da nam ne treba eu, već da neke stvari MORAMO sami. Seti se da nam je ta ista EU dala AV i čestitala pre vremena! Postoje države koje su stvarno države, a nisu u EU. Zašto je pitanje samo za istočne Evrope? Po meni Srbija nema alternativu, ali moramo redom...
2
0
0
30
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@serpoudarac @Thisisthewkhy @q_of_hearts Može neki primer države (jugo)istočne Evrope koja se "sredila" i napredovala bez EU? (samo bez "evo kako Švica i Norveška) Sa tim "ne moramo sami ćemo", vidimo se za 10 godina na novim protestima.
1
0
5
31
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@Thisisthewkhy @q_of_hearts Žalimo se jer je ukrao državu, a da bi imali državu ne moramo biti u eu. Kad budemo imali državu, odlučićemo gde ćemo. Imperativ države nije eu, a nadam se da ćemo jednog dana biti članovi, samo sad imamo preča posla.
1
0
0
44
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@vladimircicovic Gde ima ljudi koji kleknu ispod predsednikove slike, prekrste se i daju potpis? Sve i da je manjina, tu manjinu nijedna država nema. Gde ima da baba ne primi unuku u kuću jer je protiv predsednika?
0
0
1
18
Gandalf iz Pala s omladine strane
Ne mogu vama opisati koliko smo mi na Balkanu osteceni generalno zivotom kojim zivimo. Mi tek treba da saznamo sta je normalan zivot kad prodju ove vlasti i prljave politike Balkana. Ako ikada prodju.
30
53
939
14.3K