Nemanja
1K posts

Nemanja
@serpoudarac
muž moje žene
Novi Sad, Republic of Serbia Katılım Haziran 2013
150 Takip Edilen71 Takipçiler

Da li možete da shvatite da neću glasati za SL ni pod kakvim uslovima, još manje za NDSS i ostale desničare.
Je l' toliko teško biti normalan i prihvatiti različito mišljenje?
Profesor FPN iz #utisak je jednostavno isključiv i tvrdoglav, NDSS neću ni komentarisati.
Ako ostanemo⤵️

@SvemirKojiPita @LAndjela Hoćeš reći da su svi koji ne misle kao ti, srbalji i tuke. Sa takvim viđenjem dijaloga i dogovora teško ćemo bilo šta uraditi.

@Broj__Jedan Lako ćemo posle izbora, sad je važno da SL ne sarađuje za opozicijom iz više razloga.

@serpoudarac Ne postoji scenario u kojem će samo pro EU stranke da vode Srbiju u EU, jer će SL dobiti značajan i mnogo veći broj mandata. Moraće da sarađuju.

Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane.
Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave?
Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom.
Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju.
Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu.
#UtisakNedelje


Zašto za ovih 14 godina, opozicija (narod koji se organizovao u najtežim uslovima) nije uspela da pobedi režim i preuzme vlast?
Pa zato što TI nisi hteo da budeš kontrolor!
Zato što je TEBE mrzelo da izađeš na glasanje!
Zato što si TI glasao za raznorazne idiote!
Zato što si TI čekao druge da urade posao umesto tebe.
Zato što si i TI do juče bio idiot!
Drago mi je da si se probudio. A sad prestani da jedeš govna, pomogni i ne smetaj.
Hvala.

@serpoudarac Ne trebaju nama studenti, niti mi studentima.
Građanima Srbije je potrebno da svi aktivni borci protiv režima krenu koordinisano da ruše ovaj nakaradni sistem.


@izorgor @MiloradSavic16 A ti se malo napuši qrca, nisi od juče.
Slovenščina

@serpoudarac @MiloradSavic16 idi bacaj drkicu na lompara i loknaste isuse

@unique_reader @CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Žalosno je to što sti napisala. Posle bombardovanja, Slobin pad je bio neminovan. Samo nemoj tako da nam pomažu, ne do Bog nikome. A Slobu ne kujemo u zvezde, to su gluposti. Verujem da hoćeš da ti tvit bude jak, ali nisi uspela. Netačno je to sve.

@serpoudarac @CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Neće, resila vam Slobu sad ga kujete svi u zvezde i napade EU. Pa nisu ludi

@CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts To ništa ne govori, pitanje je možemo li imati državu bez EU. Ako je odgovor ne, onda negde debelo grešimo. Eu svakako, ali prvo mi moramo postaviti osnove države, jer trenutno nemamo nijednu osobinu koju zemlju definiše kao državu.

@serpoudarac @Thisisthewkhy @q_of_hearts Dva i nešto miliona nesvesnih nam je dalo psiha i druge nesreće (već više od 35 godina).
Odgovor o "stvarno državama", kao što sam i mislio nema ga.
Zašto istočna, zato što je to naš kontekst a ne Švica ili tunguzija.

@Thisisthewkhy @unique_reader @CekaBg @q_of_hearts Pogrešio si, nije meni draža Rusija, daleko bilo. Ja samo govorim da na protestu ne treba da bude eu zastava, jer bi to odbilo 30% ljudi na sl. izborima. Vlast je narodu ogadila sve što nije sns, shvataš?

@serpoudarac @unique_reader @CekaBg @q_of_hearts Nisi shvatio kontekst, neće (i ne treba) vam EU to rješavati ali govori u kojem pravcu treba ići. Ali vama (većini) je draža rusija i to vam je tako…

@unique_reader @CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts A šta misliš da će nam eu rešiti, evo sve trči, nema prečih stvari? Što nije do sad rešila? Haha.

@serpoudarac @CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Pa ako morate sami sto se žalite da vam je čovek ukrao državu, rešite sami haha

@CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Aman, ne kažem da nam ne treba eu, već da neke stvari MORAMO sami. Seti se da nam je ta ista EU dala AV i čestitala pre vremena! Postoje države koje su stvarno države, a nisu u EU. Zašto je pitanje samo za istočne Evrope? Po meni Srbija nema alternativu, ali moramo redom...

@serpoudarac @Thisisthewkhy @q_of_hearts Može neki primer države (jugo)istočne Evrope koja se "sredila" i napredovala bez EU?
(samo bez "evo kako Švica i Norveška)
Sa tim "ne moramo sami ćemo", vidimo se za 10 godina na novim protestima.

@Thisisthewkhy @q_of_hearts Žalimo se jer je ukrao državu, a da bi imali državu ne moramo biti u eu. Kad budemo imali državu, odlučićemo gde ćemo. Imperativ države nije eu, a nadam se da ćemo jednog dana biti članovi, samo sad imamo preča posla.

@serpoudarac @q_of_hearts Šta se onda žalite Europi kad vas Vučić mlati, žalite se putinu. I čekajte i dalje 6 sati na granici…

@vladimircicovic Gde ima ljudi koji kleknu ispod predsednikove slike, prekrste se i daju potpis? Sve i da je manjina, tu manjinu nijedna država nema. Gde ima da baba ne primi unuku u kuću jer je protiv predsednika?

@serpoudarac Ne voli. Mozda manji dio ali ne svi, vecina ne.






