Майор
8.7K posts

Майор
@sinicynr
Офіцер ЗСУ. eкс-керівник мілітарного напрямку @charityprytula. Фаундер @lowcost_ua. Рома

Історія мого особистого друга. Киянин. З оновленими даними. За станом здоровʼя його не мобілізовували. Проте, взимку 2026, в Резерв+ зʼявився статус «в розшуку», і друг одразу пішов до свого Соломʼянського ТЦК оновити дані. Затримали. 20 лютого мобілізували. Київська ВЛК попри тиск на 185/100, і взагалі 210/115 через годину, моментально призначила формальну придатність. На весь процес – менше доби, пріоритетний розподіл в «Скалу». В цей же день, 21 лютого, друг опинився на навчальному полігоні «Скальі» під Дніпром. В їх сумнозвісному «курятнику». А вже 6 березня – госпіталізований з пневмонією у важкому стані в дніпровський госпіталь. Хронічне обструктивне захворювання легень, хронічна гіпертонія 2 ступеню. Хронічна ішемія мозку. Хронічний панкреатит, гастрит. Інструктора колективно били і знущались. Вважали прояви хвороб і патологічну задишку – бажанням «відпетляти» від навчання. І колективно били. Слабкі люди, які випадково отримали повноваження, спіймали комплекс напівбогів. І знову били. Медрота не реагувала. Реакція була лише тоді коли мій друг повністю перманентно втратив свідомість і ознаки життя. З трьох госпіталізованих з полігону того дня в цей госпіталь з пневмонією – вижив лише він. Друг втратив до половини своєї ваги. Досі на реабілітації. Половина легень – непрацюючі. По крайньому медичному висновку має затихаюче загострення та бронхоектатичну хворобу. Юридичним супроводженням його справи займаються друзі з @Pryncyp_UA. Подяка @halanykha Любові Галан та Масі Наєму. Він живий, і це зараз головне. Той, хто скаже мені про вимушену необхідність такого «навчального процесу» на БЗВП – може отримати від мене безкоштовне задоволення перейти в альтернативний агрегатний стан для своєї особистої госпіталізації. Жодні успіхи будь-якого підрозділу на полі бою ніколи не є і не можуть бути виправданням невиправданих втрат на цьому полі, а тим більше – бодай однієї втрати на навчальному полігоні, який повинен готувати до цього бою. А не вбивати. І тут немає місце для дискусії. Дякую за висвітлення надважкої теми Катерині Лихогляд та Катерині Коберник. Посилання на розслідування Бабеля – в перших коментарях.

Мені сьогодні 45. З нагоди свого ДН я хочу з вашою допомогою зробити подарунок нашим захисникам - засоби розвідки та ураження, щоб випалити до бісової матері сухопутний коридор до Криму. Всі, хто донатив на проєкт «Щелепи», вже долучились до цієї місії. Але я дуже хочу, щоб ми випалили ворожу логістику до нуля! 45, 450, 4500, 45000 грн і т.д. (кількість нулів після 45 оберіть самостійно:)) донатьте тут: • Моно: send.monobank.ua/jar/Rmhzf7Ktw • Liqpay: prytu.la/shark • Волонтерська карта - 5168 7420 6353 7207 • Інші рахунки: prytulafoundation.org/about/projects… І ми передамо ще більше розвідувальних БПЛА «Shark-M» і ще більше баражуючих боєприпасів українського виробництва! Дякую вам щиро за донати і за поширенння цього повідомлення! Результати будуть у звітах фонду і Сил Оборони України! P.S. Замість задмухувати свічки на тортику хочу запалювати вогники на Маріупольській трасі та мостах до Криму!





Друзі, до нашого нового проєкту «Вставай» підготували для Вас 42 лоти від партнерів, тому оголошуємо справжню ЛОТОМАНІЮ ❕❕❕ 1 донат від 50 грн = 1 шанс у розіграші. 42 переможці 4 240 000 гривень загальна мета 42 400 курс реабілітації на бійця send.monobank.ua/jar/4FanmS3DXD

Головне управління розвідки Міноборони показало відео того, як знищують логістику росіян, прострілюючи коридор «Крим–Донецьк». У #ГУР назвали траси, ділянки яких перебувають під вогневим контролем. Відео за посиланням⤵️ #Крим #Донецьк #Джанкой zn.ua/ukr/war/korido…

✈️ U&C UAS — чеська компанія, яку заснували співвласники однієї з найбільших українських компаній із виробництва дронів DeViRo, — уклала контракт на постачання розвідувальних дронів для Армії США в Європі Детальніше читайте 👇 militarnyi.com/uk/news/u-c-ua…










