Майор

8.7K posts

Майор banner
Майор

Майор

@sinicynr

Офіцер ЗСУ. eкс-керівник мілітарного напрямку @charityprytula. Фаундер @lowcost_ua. Рома

Katılım Temmuz 2022
3.4K Takip Edilen121.5K Takipçiler
Darya Chu
Darya Chu@DaryaChu·
@2Dust @moon_out @sinicynr Та щось не хотілось пана майора дьоргати по таким питанням
Українська
1
0
1
104
Darya Chu
Darya Chu@DaryaChu·
Друзі військові, браття, сестри, допоможіть мені будь ласка, бо Бог не допоміг мені уникнути задачі зробити ортофотоплан, а я все ще не знаю яке ПО мені для цього взяти. Чи може хтось проконсультувати 😭😭😭
Українська
2
6
1
1.1K
Майор
Майор@sinicynr·
...
andrii pysarenko@psrnk13

Історія мого особистого друга. Киянин. З оновленими даними. За станом здоровʼя його не мобілізовували. Проте, взимку 2026, в Резерв+ зʼявився статус «в розшуку», і друг одразу пішов до свого Соломʼянського ТЦК оновити дані. Затримали. 20 лютого мобілізували. Київська ВЛК попри тиск на 185/100, і взагалі 210/115 через годину, моментально призначила формальну придатність.  На весь процес – менше доби, пріоритетний розподіл в «Скалу». В цей же день, 21 лютого, друг опинився на навчальному полігоні «Скальі» під Дніпром. В їх сумнозвісному «курятнику». А вже 6 березня – госпіталізований з пневмонією у важкому стані в дніпровський госпіталь. Хронічне обструктивне захворювання легень, хронічна гіпертонія 2 ступеню. Хронічна ішемія мозку. Хронічний панкреатит, гастрит.  Інструктора колективно били і знущались. Вважали прояви хвороб і патологічну задишку – бажанням «відпетляти» від навчання. І колективно били. Слабкі люди, які випадково отримали повноваження, спіймали комплекс напівбогів. І знову били.  Медрота не реагувала. Реакція була лише тоді коли мій друг повністю перманентно втратив свідомість і ознаки життя. З трьох госпіталізованих з полігону того дня в цей госпіталь з пневмонією – вижив лише він. Друг втратив до половини своєї ваги. Досі на реабілітації. Половина легень – непрацюючі. По крайньому медичному висновку має затихаюче загострення та бронхоектатичну хворобу. Юридичним супроводженням його справи займаються друзі з @Pryncyp_UA. Подяка @halanykha Любові Галан та Масі Наєму. Він живий, і це зараз головне. Той, хто скаже мені про вимушену необхідність такого «навчального процесу» на БЗВП – може отримати від мене безкоштовне задоволення перейти в альтернативний агрегатний стан для своєї особистої госпіталізації.  Жодні успіхи будь-якого підрозділу на полі бою ніколи не є і не можуть бути виправданням невиправданих втрат на цьому полі, а тим більше – бодай однієї втрати на навчальному полігоні, який повинен готувати до цього бою. А не вбивати. І тут немає місце для дискусії. Дякую за висвітлення надважкої теми Катерині Лихогляд та Катерині Коберник. Посилання на розслідування Бабеля – в перших коментарях.

QST
0
8
320
14.9K
mari_ya
mari_ya@mrs_ya__·
Ймовірність побачити на робочій нараді @sinicynr мала, але ніколи не дорівнює нулю 😳 Оце я звичайно о*уїла 🤣
Українська
2
0
6
2K
Майор
Майор@sinicynr·
Тут треба Ваші привітання у вигляді 45 гривень наприклад! Чи 4500
Serhiy Prytula@serhiyprytula

Мені сьогодні 45. З нагоди свого ДН я хочу з вашою допомогою зробити подарунок нашим захисникам - засоби розвідки та ураження, щоб випалити до бісової матері сухопутний коридор до Криму. Всі, хто донатив на проєкт «Щелепи», вже долучились до цієї місії. Але я дуже хочу, щоб ми випалили ворожу логістику до нуля! 45, 450, 4500, 45000 грн і т.д. (кількість нулів після 45 оберіть самостійно:)) донатьте тут: • Моно: send.monobank.ua/jar/Rmhzf7Ktw • Liqpay: prytu.la/shark • Волонтерська карта - 5168 7420 6353 7207 • Інші рахунки: prytulafoundation.org/about/projects… І ми передамо ще більше розвідувальних БПЛА «Shark-M» і ще більше баражуючих боєприпасів українського виробництва! Дякую вам щиро за донати і за поширенння цього повідомлення! Результати будуть у звітах фонду і Сил Оборони України! P.S. Замість задмухувати свічки на тортику хочу запалювати вогники на Маріупольській трасі та мостах до Криму!

Українська
1
41
451
10.5K
monsieur la petite
monsieur la petite@nataukrainivna·
Тільки зараз дійшла до інтервʼю від Ukraïner з @sinicynr Для мене це комфортна людина під час АТО і всяких тоді громадських двіжів, так і все ще лишається Як галичанка,ми такоє собі з волиняками.Але тут відчулося щось своє.Думки близькі до дому неперевершений моральний авторитет
Українська
2
0
2
120
Майор
Майор@sinicynr·
Важливо щоб в наглядові органи таких структур як НАБУ потрапляли норм люди: порядні та фахові, котрі за інституцію та контроль, а не за мутняки та руйнування антикор зсередини. Сьогодні з 9:00 до 21:00 проходить онлайн-голосування на виборах до Ради громадського контролю НАБУ. 15 членів РГК НАБУ, які наберуть найбільшу кількість голосів, сформують новий склад Ради та протягом 2 років будуть контролювати діяльність Бюро. Список кандидатів: 1 АКСЬОНОВ Михайло 2 БЄГЛЄЦОВА Юлія 3 БІЛИЙ Михайло 6 ВАХНЕНКО Дмитро 7 ГАВРИЛЮК Юлія 14 КАЛЬНИЦЬКА Юлія 23 МИКИТЮК Антон 26 МОСКВІТІН Ігор 30 ПІВНЕНКО Володимир 32 ПРУДКОВСЬКИХ Віктор 37 ТРЕГУБ Олена 40 ЧИЖМАРЬ Василь 42 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир 43 ШВЕЦЬ Антон 44 ШТАНКОВ Микита Як проголосувати – покрокова інструкція: 1. Перейдіть за посиланням voting.nabu.gov.ua 1. У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами 2. Натисніть кнопку «Розпочати голосування». 3. Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA» 4. Оберіть зручний спосіб авторизації. 6 При використанні BankID, оберіть зі списку банк. 1. Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити». 2. Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку «Проголосувати». Дякую. І за поширення теж.
Майор tweet media
Українська
17
112
444
18K
Майор
Майор@sinicynr·
Капітан «майор» 🚬
Українська
52
1
1.8K
50.2K
Майор
Майор@sinicynr·
Пітухи занили)
Українська
17
16
1.9K
54.4K
Musk is scum
Musk is scum@phqqqq·
Включив інтерв'ю з Мадяром. Він каже що це він придумав застосовувати дрони у військових цілях коли воював на Херсонщині. Анекдот.
Українська
4
0
47
13.5K
Дімасик вже не в ЗСУ
Яна Зінкевич збирає на 400 протигазів на випадок ядерної війни.
Українська
57
23
709
87.9K
Майор
Майор@sinicynr·
Ггг
Майор tweet mediaМайор tweet media
Русский
43
52
629
33.6K
Майор
Майор@sinicynr·
Продовжуєм пройобувать потенціал. На моій памʼяті «експорт відкривали» десь тричі за крайній рік. Тим часом десятки компаній і фахівців виїхали / в процесі виїзду. І НАТО контрактує «чеську лелеку)» хоча усім все ясно якби. Але гроші лишаться в ЄС. Як і наші фахівці. А могли б контрактувать українську.
Мілітарний@mil_in_ua

✈️ U&C UAS — чеська компанія, яку заснували співвласники однієї з найбільших українських компаній із виробництва дронів DeViRo, — уклала контракт на постачання розвідувальних дронів для Армії США в Європі Детальніше читайте 👇 militarnyi.com/uk/news/u-c-ua…

Українська
67
150
1.6K
85.3K
Майор
Майор@sinicynr·
а могли і не запустить
Майор tweet media
Русский
8
3
396
7.9K
Майор
Майор@sinicynr·
хавайся, хохльі летят
Русский
8
19
1.1K
18.8K
Майор
Майор@sinicynr·
Давайте проведем моніторинг Вашого способу життя
Українська
32
2
175
15.3K