SPUSNS
7.1K posts

SPUSNS
@sp34630
Polska stanie się potęgą przez demografię i AI


@PatrykSlowik Zespół SOR Szpitala Południowego podczas wykonywania rutynowych badań.



Atak nożownika w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna miał zaatakować zarówno personel medyczny, jak i pacjentów placówki. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że poszkodowane zostały cztery osoby: ordynator oddziału gastrologii, pielęgniarka oraz dwie pacjentki. Jedna z rannych pacjentek trafiła na stół operacyjny.


.@KLubnauer: Dawid Kacprzyk był po prostu technicznym koordynatorem od ustalania dyżurów. Czyli nie był człowiekiem, który odpowiadał za procedury medyczne albo za to, żeby ustawiać jakieś rzeczy, które się dzieją związane z ratowaniem ludzi, tylko odpowiadał za to, jak rozumiem, że ustalał harmonogram. @RadioZET_NEWS








Przesłuchałem materiał red. @PaChmielewski "NAWROCKI POWIEDZIAŁ PRAWDĘ. PŁACZ REDPILLARZY". Niestety z perspektywy katolika i konserwatysty, red. Chmielewski jest albo nadmiernym optymistą, albo ignoruje dane, albo jest zwyczajnie naiwny. Tendencja do ignorowania sekularyzacji i konsekwencji liberalizacji w postaci indywidualizacji jest porażająca w jego postrzeganiu rzeczywistości. Z jednej strony redaktor zauważa kulturowe podłoże problemów demograficznych, a z drugiej jest całkowicie ślepy na istotę i rozmiar zjawiska. Panie redaktorze, większość Polaków nie myśli nawet w kategoriach wspólnoty a Pan proponuje realizację celów wspólnoty przez członków tej zateizowanej wspólnoty w odniesieniu do... Boga. Przecież to się nie trzyma kupy i nie może zadziałać, skoro egoizm i indywidualizm tak się rozepchnely łokciami, że patrzy się tylko przez pryzmat „ja, dla mnie”. Najpierw trzeba odbudować mentalność wspólnotową i religijną, zamiast roić sobie widmo oparcia się o Boga w państwie, w którym chodzących do Kościoła jest około 30% a przystępujących do Komunii zaledwie około 15%. I tego się nie zrobi w jedno pokolenie. Tak, jak zwracałem uwagę ostatnio - ani red. Chmielewski ani redpill nie chcą przyznać, że sytuacja jest na tyle zła, że większość ludzi młodego pokolenia wymrze samotnie i bezdzietnie. youtube.com/watch?v=TMpY48…






Potwierdzam to, co powiedzieliśmy w @OficjalneZero, a wcześniej opublikowali koledzy z @RadioZET_NEWS. Prokuratura prowadzi postępowanie dotyczące podrobienia dwudziestu kart zgonu w Warszawskim Szpitalu Południowym. Zostało wszczęte 12 maja 2026 r.















