TGAC

43 posts

TGAC banner
TGAC

TGAC

@takgramaco

Profil poświęcony mówieniu tylko i wyłącznie głupot na wszystkie tematy. A i tak gram, a co?

Katılım Haziran 2026
17 Takip Edilen0 Takipçiler
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Tworzę autorski przepis na pizze z twarogu i powiem wam, że idzie średnio
Andrzej Śledź tweet mediaAndrzej Śledź tweet mediaAndrzej Śledź tweet mediaAndrzej Śledź tweet media
Polski
68
0
181
33.3K
TGAC
TGAC@takgramaco·
@gameflash0 Ja tylko liczę, że to będzie benchmark na optymalizację gier na pc.
Polski
1
0
1
37
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
Czekałem na Steam Machine z nadzieją na godnego następcę mojego wysłużonego PC, ale po zobaczeniu oficjalnych cen... mój entuzjazm mocno opadł... ​Oficjalny cennik w Polsce: ​512GB: - Bez kontrolera: 4 389 zł - Z kontrolerem: 4 698 zł ​2TB: - Bez kontrolera: 5 739 zł - Z kontrolerem: 6 048 zł ​Muszę przyznać, że przy takich kwotach to dla mnie całkowicie nieopłacalny deal. Jeśli Valve nie skoryguje kursu w przyszłości, to mój obecny komputer zostaje ze mną na jeszcze kilka lat... Tymczasem zamawiam Steam Controller xD ​Dajcie znać – czy dla Was te ceny są zaporowe, czy planujecie zakup mimo wszystko? 👇 #SteamMachine #Valve #GameFlash #SteamController
GameFlash tweet media
Polski
6
0
8
1.3K
TGAC
TGAC@takgramaco·
@matt3rs09 Mamy przynajmniej odniesienie jeżeli chodzi o pc jak zoptymalizowane powinny być gry.
Polski
0
0
0
13
TGAC
TGAC@takgramaco·
@fanboyPL A tam szczęścia nigdy za wiele 🤣
Polski
0
0
0
26
TGAC
TGAC@takgramaco·
@fanboyPL Niech bozia w dzieciach wynagrodzi xd
Polski
1
0
1
35
Dawid Kwiatkowski 🖥️🔧
Dawid Kwiatkowski 🖥️🔧@fanboyPL

Komputer na AM5 w cenie podstawowego STEAM MACHINE(4389zł)? Przykład za ~4360zł: bit.ly/PC_AM5_w_cenie… #współpraca fanboy🤝morele R5 7500F RTX 5060Ti 8GB 16GB RAM DDR5 5600Mhz CL36 SSD M.2 1TB Naprawdę nie wiem kto kupi Steam Machine, ale musi być niezłym krejzolem. PS. Jeśli ktoś uparcie chce GPU z 16GB VRAM, to w 4500zł zmieści PC na AM4 z R5 5600 i RX 9060 XT 16GB spokojnie.

QME
2
0
2
216
a 🐈
a 🐈@luffysmeow·
jakie anime są teraz zajebiste do polecenia? bo nie oglądam od ponad roku 🫩
Polski
12
0
6
975
TGAC
TGAC@takgramaco·
@ZgranyTyp Kolejna afera summonowa za 3...2...1...
Polski
0
0
0
6
TGAC
TGAC@takgramaco·
@pieskisaslotkie Jeśli bariera językowa nie przeszkadza to mam pewną zajebistą alternatywę 😁
Polski
0
0
0
21
☾
@pieskisaslotkie·
gdzie się ogląda teraz anime jak nie ma wbijam
Polski
53
4
160
34.4K
𝓙
𝓙@jagodahello·
przetrwała u was jakaś znajomość z podstawówki?
Polski
473
3
644
149.6K
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
Nowa patriotyczna reklama WK Dzik. "Nie klękaj. Zrób dobrze Polsce".
Polski
122
311
10.1K
551.9K
TGAC
TGAC@takgramaco·
@Granie_iSranie @adus1991 Nie wiem o jakich tytułach mówisz. AC unity do dzisiaj jest memem. Cdpr straciło na cyberpunku zaufanie. Dzisiaj Gothic jest sukcesem i świetną grą z klimacikiem XD
Polski
0
0
0
3
Pan Kotlet
Pan Kotlet@Granie_iSranie·
@takgramaco @adus1991 Jak nie akceptowaliśmy jak wychodziło dużo takich niedorobionych i poglitchowanych gier, sześć z nich była popularna
Polski
1
0
1
7
TGAC
TGAC@takgramaco·
@krzysztofmmaj Norma tutaj :d ostatnio było z koncertem Podsiadło XD
Polski
0
0
0
44
Krzysztof M. Maj 💙💛
Krzysztof M. Maj 💙💛@krzysztofmmaj·
Gratulacje dla Poznania za zrobienie 4 różnych dużych eventów w trakcie Pyrkonu i zatkanie całego miasta. Fenomenalna odpowiedzialność włodarzy. Kogoś będą zaraz na taczkach wynosić jak Niszczalskiego.
Polski
24
8
716
77.7K
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Zeżre to dziś wszystko sam, a wy nie
Andrzej Śledź tweet media
Polski
47
0
223
11.4K
TGAC
TGAC@takgramaco·
@Kulturoslaw Kolego chyba ktoś Cię zrobił w konia. On nie wygląda jak ten sladny koszykarz Michael Jordan 🤔
Polski
0
0
0
9
Kulturosław
Kulturosław@Kulturoslaw·
Udało się chwilę pogadać przed prelekcją z Jordanem 😉
Kulturosław tweet media
Polski
9
0
27
25.2K
TGAC
TGAC@takgramaco·
@hairoutine To tak jak na masturbację jest milion określeń 🤣
Polski
0
0
0
4
TGAC
TGAC@takgramaco·
@xkom_pl 11 lat temu wybrałem Poznań na studia, bo będę chodził na pyrkon. Zawsze było za drogo i ani razu nie byłem XD
Polski
0
0
0
2
x-kom.pl
x-kom.pl@xkom_pl·
Jesteście na Pyrkonie?
Polski
5
0
5
1.8K
TGAC
TGAC@takgramaco·
@Lowcygier_pl Ja na premierę się zapędziłem i przeszedłem 1 2 i 3 og wersję oczywiście nie jakieś rimejki xd
Polski
0
0
1
87