дар‘я 🫠
225 posts












якось так









До уваги представників ЗМІ! 09.02 (понеділок) розпочинається апеляційна стадія судового розгляду справи вбитого на станції столичного фунікулера неповнолітнього Максима Матерухіна пʼяним співробітником УДО Артемом Косовим. Вбивця очікувано подав апеляцію, бо ми домоглися справедливого вироку у першій інстанції у вигляді довічного позбавлення волі за умисне вбивство з хуліганських мотивів. Він вимагає перекваліфікації у вбивство з необережності, що не відповідає тому діянню, яке він вчинив. Є умисел дій в поєднанні з хуліганськими діями проти дитини, яку він позбавив життя. Розʼяснення тут - blogs.pravda.com.ua/authors/symoro… Продовжую слідкувати за цією справою, враховуючи минулі неадекватні дії родини вбивці та його адвокатів проти родини загиблого Максима. Дав обіцянку, що буду з ними до остаточного вироку, бо для мене це справа честі. Позиція незмінна – тільки довічне! 09.02 (понеділок) 13.00 Київський апеляційний суд – вулиця Соломʼянська, 2А, головуюча Свінціцька О.П.


Колегія суддів Шевченківського районного суду міста Києва проголосила вирок у справі вбивства на станції столичного фунікулера 16-річного Максима Матерухіна. Обвинуваченого колишнього співробітника УДО Артема Косова визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Умисел дій та хуліганські мотиви Косова були повністю доведені в суді. За весь час Косов так і не визнав свою вину у вбивстві дитини, а навпаки намагався спотворити істину та ввести суд в обману з метою уникнення настання справедливого покарання. Я дякую всім, хто долучався до закликів поширення інформації, попри всі складнощі нам таки вдалося домогтися максимально наближеного до справедливості вироку. На жаль, цим всім Максима не повернеш, тож справедливість тут просто наближена, але це повага до його світлої памʼяті. Це тільки перший крок, очевидно, що вбивця Косов подасть апеляцію, на момент її розгляду вирок не набуде законної сили, а відтак, він продовжуватиме перебувати під вартою, на жаль, на гауптвахті, де досить непогані умови, тільки після апеляції він поїде в колонію, і ми будемо робити все, щоб це був довічний термін. Тож будемо відстоювати вирок в апеляційній інстанції, вочевидь буде і касація, тож це ще все займе немало часу. Я буду поруч з батьками Максима до кінця, буду інформувати і за потреби просити про підтримку.



















