tomjarem
29.4K posts



Sportowa rywalizacja to proces ciągłych zmian, a przygotowania do nowych rozgrywek wiążą się z decyzjami kadrowymi, które oznaczają również rozstania. W nadchodzących rozgrywkach w naszej drużynie nie zobaczymy dziewięciu zawodników, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Czarnych Koszul. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do walki o ligowe punkty, wnosząc do zespołu profesjonalizm, zaangażowanie i sportową nieustępliwość. Oficjalnie żegnamy się z grupą koszykarzy, którzy kończą swój etap w Warszawie: ● Jalen Sullinger ● Jan Malesa ● Jakub Zalewski ● Jakub Osiński ● Leon Franczuk ● Ignacy Witkowski ● Patryk Pułkotycki ● Shiloh Robinson ● Artur Niemiec Panowie, dziękujemy za każdy moment walki, determinację w trudnych chwilach i godne reprezentowanie polonijnych tradycji. Życzymy Wam powodzenia na dalszej sportowej drodze i samych sukcesów w nowych klubach. Powodzenia i do zobaczenia na parkietach!


Kibice @Legiakosz bawią się w najlepsze, koszykarze zaś zmierzają po trzecie zwycięstwo i awans do finału play-off @PLKpl #plkpl


Jakub Szumert dobija wsadem! #ORLENBasketLiga #PLKPL

















