вино та вірші

9.2K posts

вино та вірші banner
вино та вірші

вино та вірші

@withadeers

читаю вірші повіям

Katılım Aralık 2011
107 Takip Edilen165 Takipçiler
вино та вірші retweetledi
Ukrinform
Ukrinform@UKRINFORM·
🎨 На міжнародному конкурсі Annual Illustration Competition перемогла українка Маргарита Вінклер із роботами до книги "Повернення додому" На світлинах видно лелеку, який повертається додому навесні та бачить на власні очі страшні злочини, які вчинила російська армія в Україні. 📸 tykhe_media/Instagram
Ukrinform tweet mediaUkrinform tweet mediaUkrinform tweet mediaUkrinform tweet media
Українська
3
166
758
11.7K
вино та вірші
вино та вірші@withadeers·
Приїхала в мрео за правами і почалась тривога. Стільки, скільки їх зараз в Одесі, то в мене є пів години між ними щоб встигнути хоча б зайти в кабінет
Українська
0
0
0
45
вино та вірші
вино та вірші@withadeers·
@kraplia Я не знаю як, але вам так пасує цей макіяж, я у захваті ❤️ губи особливо привабливі)
Українська
1
0
23
469
крапля
крапля@kraplia·
є такий тренд в макіяжі - макіяж-зошит, я його взяла і переінакшила на український зошит. учілка поставила два, бо записів ниє, тіко пісульки на полях, буде дзвонити батькам 😤
крапля tweet mediaкрапля tweet media
Українська
36
63
3.5K
50.8K
вино та вірші
вино та вірші@withadeers·
Пішов сьомий день без світла, як би не сонячні батареї, я б йобнулась
Українська
0
0
1
67
вино та вірші
вино та вірші@withadeers·
Була у лікаря щодо стрімкого погіршення зору, вона питає, а сильний стрес останнім часом був? Я кажу, ну балістика там, шахеди уночі і тд. А вона питає, а окрім цього? Їбать, а цього вже мало?
Українська
0
0
0
48
вино та вірші retweetledi
денісуела
денісуела@nanoebano·
Як зумери можуть любити циферблат, якщо вони його не розуміють
Українська
23
18
1.7K
62.3K
вино та вірші retweetledi
поліна еклiпс
поліна еклiпс@polikeclipse·
сука скільки років триває цей місяць
Українська
26
102
2.4K
55.8K
вино та вірші retweetledi
roksolana.
roksolana.@noirbirkin·
Мама: а чого ти на зустрічі не сказала, що працюєш в цій галузі? Людині це було би цікаво для бізнесу Я: мам, ну я не можу при кожній нагоді говорити чужим людям «Доброго дня, а я працюю з оцим» Мама: добре, що ти можеш при кожній нагоді згадувати, що обираєш для себе кремацію
Українська
7
20
3.2K
56.4K
Mісіс бабак 🇸🇪🇺🇦
З чим завтра тушим капусту? Розказуйте свої улюблені рецепти
Українська
9
0
6
2.5K
вино та вірші
вино та вірші@withadeers·
Приїхала по запису до окуліста, а в нього зачинений кабінет. Тут так же як за часів студентів, чекати 15 хвалин і йти?
Українська
1
0
0
51